Обсяг транзакцій Solana (SOL) досягнув найвищої за останній рік позначки, оскільки активність Memecoin стрімко зросла.

  • 09.02.2024 07:46
  • 6 хвилин читання
Обсяг транзакцій Solana (SOL) досягнув найвищої за останній рік позначки, оскільки активність Memecoin стрімко зросла.

Періоди безвихідь і змін – невід’ємна частина нашого життя. Ми не можемо уникнути труднощів і препон, які накидає нас доля. Але ми самі вибираємо, як реагувати на них. Чи будемо ми скаргатися і відступати, чи будемо приймати виклики і шукати шляхи знаходити виходи зі складних ситуацій. Час вирішувати самим.

Solana (SOL), високоефективна платформа блокчейну, досягла значного досягнення зі зростанням обсягу транзакцій до максимуму за останній рік. Активність Memecoin стала одним із факторів, які сприяли цьому зростанню, але чи зможуть які-небудь з мемкойнів Solana дорівнювати токену Meme Mogul під час його передпродажу? Давайте детальніше розберемося.

Активність Solana Memecoin зростає

Солана піднялася з попелу, щоб стати одним з найбільш використовуваних блокчейнів на ринку. Дані від The Block показують, що обсяг транзакцій на ланцюжку зросли більш ніж на 700% з початку грудня. Однак те, що може вас здивувати, це те, що це не через велику кількість децентралізованих додатків (dApps). Натомість, це в основному пов'язано зі збільшенням активності мем-монет на мережі Солана. Цей тренд почався з різким зростанням BONK на 16 500% протягом всього двох місяців, щоб бути визнаним як мем-токен Солани. BONK був включений до списку на великих біржах, таких як Coinbase і Crypto.com, як перша мем-монета Солани, що здобула широке визнання. З того часу інші мем-токени, такі як WIF і SILLY, досягли ринкової капіталізації понад 100 мільйонів доларів, оскільки люди шукають наступний BONK. Попит на ці токени призвів до різкого збільшення обсягу транзакцій на мережі Солана.

Чи може Солана стати найпопулярнішою блокчейн-платформою?

Зростання використання Solana відображається у швидкості транзакцій та майже нульових комісіях платформи. Тоді як обмін на Uniswap Ethereum може коштувати 20-50 доларів, на Jupiter DEX Solana зазвичай коштує всього кілька часток цента. Ці вражаючі показники призвели багатьох вважати, що Solana може здолати Ethereum як найбільшу блокчейн-платформу за активністю розробників та додатками. Однак, деякі стверджують, що поточний успіх Solana в основному викликаний гіпомемкойнами та може не бути стабільним. Важливо зауважити, що, хоча Solana обирає монолітичний підхід до розробки блокчейну, Ethereum йде по модульному шляху, який займе більше часу для створення. Таким чином, хоча зараз Solana може мати перевагу, рішення 2-го рівня, шари DA та оновлення можуть допомогти Ethereum відновити своє лідерство в майбутньому.

Інноваційний підхід до мемів Meme Moguls

Meme Moguls - ідеальне місце для тебе, якщо ти обожнюєш меми, захоплюєшся торгівлею або шукаєш новий досвід P2E. Тут ти можеш торгувати на віртуальному ринку, вчитися навичкам трейдингу від експертів і змагатися з іншими, щоб заробити токени MGLS. Ексайтмент підсилюється Wealth Leaderboard, де показуються найкращі гравці й надихають інших сходити на вершину. Ті, хто досягають вершини цього лідерборду, можуть стати "Магнатами" і навчати інших заробляти додатковий дохід. У P2E-грі також присутній унікальний режим «Переграти ринок», де гравцям доручають завоювати реальні показники фондового ринку. Ті, хто відмінно впораються з цим завданням, можуть виграти різноманітні винагороди, включаючи токени MGLS і унікальні NFT, які можуть використовуватися в межах гри.

Токени MGLS можна використовувати для прийняття управлінських рішень, обмінювати на інші криптовалюти або стейкати для отримання додаткової винагороди. Ця багатогранна функціональність дозволяє гравцям не лише здобувати токени MGLS завдяки своїм навикам торгівлі, але й використовувати їх у грі для отримання додаткових переваг.

На п'ятому етапі передпродажу МGLS-токенів їх ціна становить $0.0036. Інвестори проявляють очевидний попіт для отримання цих токенів, оскільки за перші чотири етапи передпродажу вже зібрано понад $1.9 мільйона.

Загальна ринкова капіталізація всіх мемкойнів складає 21,30 мільярда доларів США, а щоденний обсяг торгів становить 1,7 мільярда доларів США, тому зростаючий потенціал для Мем-Магнатів є значним. Ринкові аналітики є оптимістичними, прогнозуючи, що поточна ціна 0,0036 долара має можливість стрімкого зростання в 100 разів після офіційного запуску Мем-Магнатів.

Запрошуємо відвідати Мем-магнатів.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті