Обсяги торгівлі цифровими активами на спотовому ринку зростають протягом чотирьох послідовних місяців + Більше новин з криптосвіту.

  • 08.02.2024 14:31
  • 9 хвилин читання
Обсяги торгівлі цифровими активами на спотовому ринку зростають протягом чотирьох послідовних місяців + Більше новин з криптосвіту.

Отримуйте щоденний, крихітний дайджест новин про блокчейн та криптовалюту - досліджуємо історії, що проходять непомітно повсякденними новинами.

У сьогоднішньому випуску:

  • В обсязах торгівлі цифровими активами фіксується зростання протягом четвертого підряд місяця.
  • Протокол Paxos приймає ціноутворювання PayPal за долар США від Chainlink.
  • Асоціація Hashgraph та Міністерство Інвестицій Саудівської Аравії запускають Венчурний студійний проект з глибинними технологіями на суму $250 млн.

Перепишіть наступний текст українською мовою: Україна - незалежна держава у Східній Європі. Має власну конституцію, уряд та армію. Столиця України - місто Київ. Україна має багату історію та культурну спадщину. Офіційною мовою України є українська. Індустрія, сільське господарство та туризм є важливими галузями економіки України. Україна має кордони з країнами Росія, Білорусь, Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія і Молдова.

Торгівельний обсяг цифрових активів на біржах зросли протягом четвертого підряд місяця.

За січень місяць обсяги торгівлі криптовалютами на централізованих біржах зросли на 4,45% до 1,4 трильйонів доларів США, що становить четвертий послідовний місячний приріст обсягів торгівлі на ринку, згідно з останнім звітом про ринок від аналітичної компанії CCData.

Останній раз подібну тенденцію в секторі цифрових активів спостерігалося у травні 2019 року, додано.

Binance зберіг свою позицію найбільшої біржі торгівлі активами на місцевих ринках, обсяги якої зросли на 2,73% до 437 мільярдів доларів США. Біржа зареєструвала частку ринку на рівні 31,3%.

Торговий обсяг другої за величиною біржі криптовалют OKX знизився на 5,22% до 99,1 млрд доларів. Відповідно, її частка на ринку зменшилася з 7,81% до 7,09%.

Крім того, Coinbase зафіксував зростання своєї частки на ринку вже третій місяць поспіль до 5,42%.

Тим часом загальний обсяг торгівлі похідними інструментами на CME зрос на 35,2% і становив $94,9 мільярда. Це найвищий обсяг з жовтня 2021 року.

Обсяг торгівлі ф'ючерсами BTC на біржі зросла на 42,4% до 73,9 мільярдів доларів. За звітом, це сталося, оскільки інституційні трейдери закривали свої позиції після затвердження Bitcoin ETF на американському ринку.

На CME обсяг відкритого інтересу у ф'ючерсах на BTC недавно перевищив обсяг відкритого інтересу на Binance. Однак, "тепер змінив свій тренд". Він скоротився на 8,50% і становить 4,42 мільярда доларів.

Обсяг торгівлі опціонами BTC на біржі також знизився на 29,9% до 1,57 мільярда доларів.

Тим часом обсяг торгівель з ф'ючерсами на ETH на біржі зросла на 15,6%, після того як увага короткотривало переключилася на можливе схвалення ETF на ETH, з семи заявниками, які очікують рішення від SEC до кінця цього року, повідомили у CCData.

Paxos приймає ціновий потік Chainlink для PayPal USD

Регульована інфраструктура блокчейн та платформа токенізації Paxos об'єдналися з децентралізованою платформою обчислення Chainlink для прискорення прийняття PayPal USD (PYUSD).

Згідно з прес-релізом, Chainlink тепер підтримує ПайСША (PYUSD) Ціновий Канал Chainlink на головній мережі Ethereum.

Новий PYUSD Price Feed дозволяє користувачам переглядати точні, надійні та децентралізовані ринкові дані для PYUSD на блокчейні.

За оголошенням, це дозволяє користувачам отримати необхідну інформацію для створення безпечних ринків навколо PYUSD та обрати його як перевірений стейблкоїн для забезпечення платежів на ланцюжку.

Воно додало,

Завдяки безпечній передачі точних даних PYUSD на ланцюжок за допомогою Chainlink Price Feeds, PYUSD зможе залучити початкову ліквідність та запустити універсальну адоптацію екосистеми.

Ціни Chainlink Feed надають безліч функцій, таких як високоякісні дані, безпечні оператори вузлів, економія масштабу, децентралізована мережа та прозорість.

Тим часом, PYUSD - це відкрита та програмована стейблкоїн, яка підкріплена доларовими депозитами, американськими казначейськими зобов'язаннями та еквівалентами готівки. Його емітентом є компанія Paxos.

Крім того, стейблкоїн є передаваним на Ethereum, де він виступає як застава для проектів DeFi та сприяє проведенню платежів.

"У співпраці Chainlink та Paxos просувається використання токенізованих реальних активів (RWAs) та сприяє масштабуванню фінансів на блокчейні для мільярдів користувачів по всьому світу", - зазначено у прес-релізі.

Асоціація Hashgraph та Міністерство інвестицій Саудівської Аравії запускають Венчурний студійний проект DeepTech на суму 250 мільйонів доларів.

Асоціація Hashgraph, неприбуткова організація, що прискорює широке впровадження мережі розподіленого реєстру (DLT) Hedera, оголосила підписання стратегічного партнерства з Міністерством Інвестицій Саудівської Аравії (MISA) для запуску "Студії DeepTech Venture" в Ріяді на суму 250 мільйонів доларів протягом п'яти років (2024-2028).

Згідно з прес-релізом, Асоціація Hashgraph була частиною Швейцарської економічної делегації, яка подорожувала до Саудівської Аравії під патронатом Гі Пармелена, керівника Департаменту економічних справ, освіти та досліджень (EAER).

Власоруч розроблена DeepTech Venture Studio дозволить місцевим саудівським компаніям та міжнародним портфельним компаніям, які прагнуть встановити свою діяльність у країні, розвивати інноваційні рішення, використовуючи майбутню технологію, таку як штучний інтелект, розподілені реєстри, робототехніка, Інтернет речей, віртуальна реальність та квантове обчислення.

Студія має на меті залучити понад 500 компаній протягом п'ятирічної програми. Вона отримуватиме спеціальну підтримку від Міністерства через полегшення підприємницьких ліцензій та включення компаній відповідно до законодавства та регуляцій Саудівської Аравії. Як зазначено в оголошенні, це включає співпрацю з ключовими державними зацікавленими сторонами, стратегічними партнерами та інвесторами.

У початковій фазі (фаза А) Вентурного Студіо буде приділено увагу залізному завезенню місцевих операцій протягом 12 місяців та прийняттю першої першої хвилі з 100 проєктів.

Друга фаза (фаза B) буде спрямована на прискорення розвитку Венчурного студіо протягом 24 місяців, забезпечення стабільної роботи та впровадження та інвестування нового пакету із 200 проектів.

Останній етап п'ятирічної програми (етап C) буде спрямований на масштабування роботи Вентурного Студіо на нові стратегічні ринки по всьому світу, а також на включення останньої групи з 200 проектів.

Стартапи, що є кваліфікованими для програми, отримають до 250 000 доларів венчурних інвестицій, а підприємства отримають до 500 000 доларів.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті