Оголошення про лістинг та делістинг на криптобіржах: 29 січня 2024 року.

  • 29.01.2024 20:04
  • 28 хвилин читання
Оголошення про лістинг та делістинг на криптобіржах: 29 січня 2024 року.

Ось наш щотижневий збірник повідомлень про списання та додавання цифрових активів, а також аннонси щодо торговельних пар, які були знайдені нами минулого тижня та сьогодні.

Чи пропустили ми щось? Маєте інформацію про нові додавання або видалення списків? Дайте нам знати тут.

Виходячи з останніх звітів, експерти заявляють, що кількість користувачів інтернету в Україні продовжує зростати. За даними статистики, станом на 2021 рік, понад 80% населення країни мають доступ до інтернету. Цей рост є передусім результатом швидкого розвитку технологій, зокрема мобільного зв'язку та широкосмугового доступу. Доступність смартфонів і планшетів постійно збільшується, що дозволяє все більшій кількості людей користуватися інтернетом. Крім того, підвищення якості зв'язку і зниження його вартості також сприяють зростанню кількості користувачів. За дослідженнями, найбільше часу українці проводять в Інтернеті для пошуку інформації, спілкування в соціальних мережах, перегляду відео та онлайн-шопінгу. Онлайн-громадськість також активно розвивається, з'являються нові блогери, інтернет-магазини та різноманітні веб-проекти. Рост кількості користувачів інтернету в Україні має багато позитивних наслідків. Це сприяє збільшенню доступності інформації, розвитку онлайн-бізнесу, здійсненню електронних операцій та розвитку культури споживання контенту. Загалом, інтернет став необхідним інструментом у житті багатьох українців. Він забезпечує можливості для розвитку та спілкування, впливаючи на різні сфери життя суспільства. Цей тренд очікується продовжуватися в майбутньому, забезпечуючи зростання інтернет-громадськості в Україні.

MEXC Список лістингу: Головний тролет-офіцер (ГТО) Troll Inu (ТРОЛІНУ) Fox Funnies (ФКСН) Pablo DeFi (ПАБЛО) Devomon (ЄВО) PUBLC (ПАБЛКС) Digiverse (ДІГІ) DOGEMETA (ДОГЕМЕТА) DGI Game (ДЖІ) Hamburglar (ГАМБУРГЕР) Baby Shark (БЕБІШАРК) MOMOJI (ЕМОДЖІ) Easytoken (ЕЙТ) cheqd.io (ЧЕК) FacetERC (ФТ) BaseXchange (БЕКС1) TAIKAI (ТКАІ) IQ Protocol (ІКТ) Avalox (АВАЛОКС) Baby Tomcat (БЕБІТОМКЕТ) Silly Duck (СІЛЛІДАК) GT Protocol (ГТАІ) Dao Glas (ДГС) Diablo (ДІАБЛО) HappyAI (СМАЙЛАІ) Meta Plus Token (МТС) Subsocial (САБ) HY (ГАЙ) Future AI (ПРТ) MUSK MEME Project (МАСКМЕМ) Funsjourney (ФНДЖР) MMOSH Pit Protocol (ММОШ) Morpheus Labs (МАЙНД) Fibon (ФБ) Soul Society (СРТ) DOGESWAP (ДОГЕСВП) BlueMove (БЛУМВ) Wen (ВЕН) Revelation (СРФ) Unipoly Coin (УНП) AR Builder (АРБІ) Model Labs (МДЛ) SqtsAnt (СКТСАНТ) Mirror Breaker (МБР) Rhapso (РПТ) Angry Bird Space (ЕНГРІБЕРДСПЕЙС) BTC Hero (БТЧЕРО) JOE BIDEN 2024 Project (ДЖБ2024) Ordi Launch (ОРЛА) Socrates (СОК) MNet Pioneer (НЕЕР) ZetaChain (ЗЕТА) QnaAI (КНА) Jupiter (ЮП) Flame Token (ФЛЕЙМ) W3Gamez Network (В3Г) OraiDEX (ОРАІКС)

Заповідник "Сколівські Бескиди" - це природний комплекс, який знаходиться на Західній Україні, в Карпатах. Це одне з найбільших і найкрасивіших природно-заповідних територій в країні. Заповідник охороняє різноманітність рослин і тварин, які є унікальними для цього регіону. Здесь можна зустріти таких рідкісних великих звірів, як косулю і дикого кабана. Також заповідник є домом для багатьох видів птахів, які гніздяться на його території. Заповідник пропонує відвідувачам чарівні місця для прогулянок, зелені поля і густі ліси, розбиті річками і водоспадами. Це ідеальне місце для любителів природи й туристів, які хочуть насолодитися красою карпатської природи.

Binance Списки: AltLayer (ALT)

Уявіть, що ви йдете по вулиці і бачите красивий сонячний день. Небо безхмарне, пташки співають, квіти розцвіли. Ви відчуваєте, як тепло сонця гріє вашу шкіру і додає вам енергії. Ви радієте такому прекрасному дню і насолоджуєтесь кожною миттю.

KuCoin Список: AltLayer (ALT) ZetaChain (ZETA) AOFverse (AFG) Jupiter (JUP) Dmail Network (DMAIL) De.Fi (DEFI)

У вас є командний проект на руках і вам потрібно його успішно завершити. Ви знаєте, що це важко і вимагає багато зусиль, але з правильними кроками і стратегією ви можете досягти успіху. Перш за все, ви повинні встановити чіткі цілі проекту і скласти план дій. Вам також потрібно розподілити завдання між членами команди і стежити за їх прогресом. Крім того, важливо забезпечити ефективну комунікацію в команді і вирішувати будь-які конфлікти, що можуть виникнути. Коли ви домагаєтесь мети, не забувайте святкувати маленькі перемоги по ходу роботи. Ваш успіх залежить від вашого зусилля та співпраці з іншими членами команди.

Список: OKB (OKB) AltLayer (ALT) Baby Bonk (BABYBONK) Snowman (SNOW) Wen (WEN) GameStop (GME) GameGPT (DUEL) на Бітру Оновлення: OKB (OKB) AltLayer (ALT) Baby Bonk (BABYBONK) Snowman (SNOW) Wen (WEN) GameStop (GME) GameGPT (DUEL)

У минулі вихідні я був відвідав музей сучасного мистецтва. Було дуже цікаво побачити роботи українських та іноземних художників. Мені особливо сподобалися картини, на яких зображені краєвиди, абстрактні композиції та портрети. Після цього відвідав кав'ярню, де насолодився смачною кавою і десертом. В цілому, мій вихідний був чудовим та насиченим подіями.

OKX Список: Dmail Network (DMAIL) Видалені торгові пари: WGRT/USDT KONO/USDT WSB/USDT

Зробіть рерайт наступного тексту українською мовою: КРАЩИЙ ДЕНЬ МОГУТОНОСКА Це був кращий день у Могутоноски. Він співав і танцював, радіючи сонячному промінню. Лапки Могутоноски несли його легко та швидко. Він несся вперед, як ракета, заполонюючи світ своїм щастям. Могутоноска зустрівся зі своїми друзями, Блискуном та Пухнастиком. Вони грали у футбол, стрибали та бігли. Часом вони зупинялися, щоб поласувати свіжими ягодами на галявині. Разом, вони створювали найкращий командний дух та перевершували один одного у різних видах спорту. Нарешті, прийшов час вечері. Могутоноска та його друзі сіли за стіл. На стравах були солодкі ягоди, свіжі овочі та смачна каша. Вони розмовляли і сміялися, насолоджуючись доброю їжею та компанією один одного. Нарешті, настанула пора спати. Могутоноска повів своїх друзів на спальню та дбайливо поклав їх спати. Після довгого та продуктивного дня, Могутоноска також впав у глибокий сон, знімаючи всі свої грижі та незгоди від себе. Цей день був найкращим у Могутоносці. Він підкорив світ своїм співом, танцями та щастям, насолоджуючись часом з друзями та звичайними радощами життя.

Полонікс Списки: Смайлі (СМАЙЛІ) Бонк Фай (БФАЙ) АльтЛейер (АЛТ) Сем Банкмім-Фрід (СБФ) HTX ДАО (ХТХ) ФОМОФАЙ (ФОМО) GT Протокол (ГТАЙ) Хонк (ХОНК) Спайдермен (СПУДІ) Чау-чау (ЧАУ) МАГА (ТРАМП) БейкеріСвап (БЕЙК) Аеродром (АЕРО) Чіну (ЧІНУ) ПОНК!!! (ПОНК) Сніговик (СНОУ) Квасоляні фінанси (ПІЗ) Векторний резерв (ВЕК) Монета ГеймСтоп (ГМЕ) ХТ (ХТ)

Переведено мною з англійської на українську: Українською індивіди можуть легко спілкуватися один з одним, використовуючи власну рідну мову. Українська мова - одна з найпоширеніших мов у світі, що має велику кількість говорників як у самій Україні, так і по всьому світу. Українська мова має багатий лексикон і граматику, ̆інтеграція цих частин дозволяє створювати складні речення. Українська мова також має свої діалекти і варіанти, які розрізняються в залежності від регіону та розмовників. Це різноманіття сприяє культурній інтеграції та розвитку українського народу. Крім того, українські говорячі також використовують специфічні вирази, які додають кольору і виразності до комунікації. Українська мова також має багато фонетичних особливостей, що впливають на вимову слів та звуків. Вивчення вимови української мови вимагає тренувань і приділення уваги деталям. Однак, це додає їй своєрідності та робить її унікальною. Вивчення української мови - важлива частина збереження української культури та ідентичності. Бажаючим оволодіти цією мовою варто почати з основних правил граматики та неколи упражнятися у письмі й розмові. Знання української мови може допомогти встановити підставу для розуміння української культури, літератури та історії.

CoinEx Списки: МокЖуп (МОКЖУП) Погані Роботи (МЕТАЛ) Комсатс (КСАС) Вен (ВЕН)

Напишіть нижче ваш оригінальний текст, і я зроблю рерайт на українській мові.

Gate.io Переліки: AltLayer (ALT) Dmail Network (DMAIL) Jupiter (JUP) Xpet Tech (XPET)

Університети є основною установою вищої освіти, які забезпечують не тільки навчання, а й проведення наукових досліджень. Вони грають важливу роль у розвитку суспільства, формуючи майбутніх фахівців та інтелектуальний потенціал країни. Історично університети відіграли значну роль у розвитку науки, культури та освіти. Вони є місцем, де зібрані провідні вчені та освітяни, які передають свої знання та досвід молодому поколінню. Університети також створюють сприятливі умови для розвитку студентів, надаючи їм можливість отримати професійні навички та здійснити свої наукові дослідження. Завдяки університетам країна може розвивати інноваційні технології, покращувати економіку та рівень життя громадян. Тому університети заслуговують на підтримку та інвестиції з боку держави та суспільства.

BitMart Список: Timpi (NTMPI) Derp DEX (DERP) Sensei Inu (SINU) DEVAI (0xDEV) Bozo (BOZO) Steamboat Willie (MICKEY) AltLayer (ALT) Проект JOE BIDEN 2024 (BIDEN2024) GT Protocol (GTAI) Chihuahua (HUAHUA) Talis Protocol (TALIS) Aquarius (ARS) Chimpzee (CHMPZ) Wen (WEN) Socrates (SOC) Montage Token (MTGX) Solama (SOLAMA) Jupiter (JUP)

Передо мною відкриваються нескінченні простори повітря, вода і земля. Я дивуюся величезним горам, що сягають небес, та глибоким ущелинам, які здаються безкінечними. Я відчуваю себе маленькою частинкою цієї природи, яка повністю охоплює мене своєю красою та силою. Кожен краплинка дощу, кожен пташиний спів, кожна квітка - це окремі дива, які я можу спостерігати кожен день. Це моє відчуття величі і пошанування перед природою.

LBank Списки:  AINN (AINN) AMBBi (AMB) Gala Music (MUSIC) 2PED METAVERSE (2PED) Socrates (SOC) Camly Coin (CAMLY) LoungeM (LZM) ZKFair (ZKF) Dmail Network (DMAIL) Reel (REEL)

Провінція Пюнкт-де, розташована у віддаленій частині країни Сентінеллон, відома своїми жвавими кольорами, життєрадісними мешканцями та кулінарними смаками. Це місце, де традиції давніх племен зустрічаються з сучасністю, створюючи гармонійне поєднання унікальності та розмаїття. В провінції Пюнкт-де можна знайти безліч місць для відпочинку та розваг, включаючи прекрасні пляжі, фешенебельні кафе та ресторани, а також приголомшливу природу. Тут кожен знайде щось для себе - незалежно від віку чи інтересів. Незабаром, провінція Пюнкт-де стане вашим улюбленим місцем для відпочинку та бажаним напрямком вашого наступного подорожі.

P2B Crypto Exchange Список:  Биковий Токен (BULLT) Токен Прав на Цифрову Актив (DAR) Миро Дракон (MYRODRAG)

Здійснення фізичної активності є дуже важливим аспектом здорового способу життя. Вона не тільки сприяє зміцненню м'язів та підтриманню здорової ваги, але й поліпшує настрій та загальний стан організму. Регулярна фізична активність допомагає попередити ризик розвитку багатьох хронічних захворювань, включаючи серцево-судинні захворювання, ожиріння та діабет. Вона також збільшує витрату калорій, покращує роботу серцево-судинної та дихальної систем, сприяє усуненню стресу та покращенню якості сну. Завдяки фізичній активності, людина може відчути більшу життєву енергію та збільшити свою продуктивність в різних сферах життя. Отже, важливо знайти час на заняття спортом або іншу фізичну активність і включити їх у свій щоденний розклад.

Списки: Sophon (SOPHON) Electra Protocol (XEP)

Переможний спілкування - це вміння ефективно та конструктивно обмінюватися ідеями, думками та інформацією з іншими людьми. Вміння вести діалог та слухати інших, проявляти толерантність і повагу до думок і переконань інших - це ключові аспекти переможного спілкування. Таке спілкування сприяє покращенню взаєморозуміння та вирішенню конфліктів, допомагає будувати сильні стосунки та досягати спільних цілей. Уміння висловлювати свої думки чітко і зрозуміло, а також активно слухати та враховувати думки інших людей є важливими навичками переможного спілкування. Здатність виявляти емпатію, розуміти почуття та потреби інших людей, дає можливість побудувати глибокі зв'язки і забезпечує успішне спілкування. Переможний спілкування є важливим для всіх аспектів життя - від робочого оточення до особистих відносин. Це навичка, яка може бути вдосконалена та цінується в сучасному світі.

CEX.io Списки: GMX (GMX) Fetch.ai (FET)

Україна - це країна, розташована в Східній Європі. Вона має велику площу і є однією з найбільших країн в Європі. Україна кордонить з семи країнами, включаючи Польщу, Білорусь, Росію та Румунію. Столицею України є місто Київ, яке також є одним з найбільших міст країни. Україна має багату історію і культуру. Країна відома своїми історичними пам'ятками, такими як Києво-Печерська Лавра і Харківський патріархальний собор. Україна також відома своєю народною музикою, танцями та традиціями. Українська кухня також є відомою своїми смачними стравами, такими як борщ і вареники. Україна є державою з розвиненою економікою. Вона має різноманітні галузі, такі як сільське господарство, промисловість та інформаційні технології. Україна також є виробником і експортером багатьох товарів, включаючи зерно, сталеві вироби та електроніку. Україна має гострі політичні та соціальні проблеми. Земельна реформа, корупція та конфлікт на сході країни є основними проблемами, з якими Україна стикається в даний час. Однак, країна також має потенціал для розвитку та прогресу. Загалом, Україна є цікавою країною з багатою культурою, великими можливостями та викликами. Вона привертає увагу туристів, інвесторів та дослідників з усього світу.

Changelly Списки: Celestia (TIA) Maple (MPL) Saber (SBR) Klever (KLV)

Україна — країна в Східній Європі, що межує з Росією на сході і Польщею на заході. Її столиця — Київ, який є одним з найстаріших міст Європи. Україна має багату історію, спадщину та культуру. Країна відома своїми карпатськими горами, чорними морами та великими річками, такими як Дніпро. Українці є гостинними та працьовитими людьми, вони відомі своїм глибоким почуттям патріотизму і любові до своєї країни.

ChangeNOW Перелік: Manta Network (MANTA)

Французька манекенщиця Марія Клептуза відмовилася брати участь у показах бренду Вікторії Секрет у Китаї через політичні причини. Вона висловила свою підтримку китайському народу в боротьбі за свої права та свободи. Клептуза виступила проти порушення прав зокрема українського народу РФ. Вона вважає, що бренд Вікторії Секрет повинен приділяти більшу увагу ситуації з правами людини та приймати більш консервативні позиції до проблем, що існують у світі. Клептуза також закликав усіх справедливих людей підтримувати стримані позиції у політиці та боротьбі за свободу та права.

Crypto.com Переліки: AltLayer (ALT) MiL.K (MLK)

Продажі зростають у світі. Середній споживач сьогодні став більш освіченим і вибагливим. Він шукає високу якість, інноваційні рішення та додаткові послуги. Успішний бізнес повинен задовольняти потреби цього нового покоління споживачів. Конкуренція на ринку стає все більш жорсткою, тому компанії повинні бути готові до змін і постійно вдосконалювати свої продукти і послуги. Лише ті, хто може пристосуватися до нових реалій і відповісти на вимоги ринку, зможуть залишитися конкурентоспроможними. Бізнес повинен бути гнучким і швидко реагувати на зміни в смаках і потребах споживачів. Інновації стають ключовим фактором успіху на ринку. Тому компанії повинні інвестувати в дослідження і розвиток, щоб постійно впроваджувати нові ідеї і технології. Це допоможе їм здобути перевагу перед конкурентами і залучити більше клієнтів. Не можна стояти на місці, необхідно рухатися вперед і йти у ногу з часом. Лише такий бізнес зможе досягти успіху і зберегти свою позицію на ринку.

Крипто.com Інституційний Списки: Ондо (ONDO)

Сьогодні батьківщина мого серця - Україна. Вона багата на красу, культуру та історію. Ця країна має все, що потрібно для щасливого життя: прекрасні краєвиди, смачну їжу, привітних людей та розмаїті культурні події. Я люблю свою рідну землю і пишаюся бути українцем.

DigiFinex Перелік: AltLayer (ALT)

Здійсненим дослідженням було встановлено, що фізична активність є важливим елементом здорового способу життя. Регулярна фізична активність має позитивний вплив на самопочуття та фізичне здоров’я. Вона сприяє збереженню нормальної ваги, зміцнює м’язи та кістки, покращує роботу серця та судин, знижує ризик розвитку хвороб серця, діабету та деяких видів раку. Крім того, фізична активність має позитивний вплив на психічне здоров’я, сприяючи зниженню рівня стресу та покращенню настрою. Отже, важливо включати фізичну активність до щоденного режиму, наприклад, проводити тренування, ходити пішки або використовувати велосипед. Необхідно визначити собі мету та розподілити час на заняття фізичною активністю. Це допоможе зберегти і покращити фізичне і психічне здоров’я.

FINEXBOX Списки: Дитячий Самоед (BABYSAMOED)

Здійсни переписку наступного тексту мовою України: "Ukraine is a country located in Eastern Europe. It has a population of 44 million people. Kyiv is the capital and largest city of Ukraine. The official language is Ukrainian. Ukraine has a rich history and cultural heritage. It is known for its beautiful landscapes, such as the Carpathian Mountains and the Black Sea coastline. Agriculture is an important sector of the Ukrainian economy, with the country being known as the "breadbasket of Europe". Ukraine has faced many challenges in recent years, including the ongoing conflict with Russia in the eastern part of the country. However, the Ukrainian people remain resilient and hopeful for a better future."

HTX Списки: Амулет (AMU) Альтернативний Шар (ALT) GT Протокол (GTAI) Bakeryswap (BAKE) Біткоїн Коти (1CAT) Юпітер (JUP)

По правді кажучи, я не маю чіткого уявлення про те, що ви маєте на увазі під "цим текстом". Можливо, ви маєте на увазі попередній текст, але у даного рерайту немає жодного попереднього тексту, на який я міг би орієнтуватись.

Nexo Списки: AltLayer (ALT)

У Києві створили нову платформу для молодих підприємців, яка має на меті підтримувати їх у розвитку бізнесу. Ця платформа надає доступ до освітніх програм, партнерських зв'язків та фінансової підтримки. Завдяки цьому, молоді підприємці мають можливість збільшити свої знання, отримати необхідні ресурси для зростання свого бізнесу та розширити свою клієнтську базу. Таким чином, нова платформа стимулює підприємницьку активність серед молоді, що сприяє економічному розвитку України.

VinDax Перелік: Монета Doll (DLC)

Зробіть рерайт наступного тексту українською мовою: Оригінал: The new smartphone features a sleek design and a high-resolution display that offers stunning visuals. With its powerful processor and ample storage space, it delivers fast performance and allows users to store a large amount of data, including photos, videos, and apps. The phone also boasts an impressive camera system that captures sharp and vibrant photos, even in low-light conditions. Additionally, it supports advanced features such as facial recognition and augmented reality, enhancing the overall user experience. With its long-lasting battery life and reliable connectivity options, this smartphone is a great choice for those seeking a top-of-the-line device. Рерайт: Новий смартфон має стильний дизайн і дисплей з високою роздільною здатністю, що надає чудові візуальні ефекти. Завдяки потужному процесору і достатньому простору для зберігання даних, він забезпечує швидку продуктивність і дозволяє користувачам зберігати велику кількість даних, включаючи фотографії, відео і додатки. Телефон також має вражаючу камеру, яка знімає чіткі і яскраві фотографії, навіть в умовах низького освітлення. Крім цього, він підтримує передові функції, такі як розпізнавання обличчя та доповнена реальність, що покращує загальний досвід користувача. За рахунок тривалого часу роботи від акумулятора і надійних опцій підключення, цей смартфон є чудовим вибором для тих, хто шукає високоякісний пристрій.

WazirX Списки: Yield Guild Games (YGG) LeverFi (LEVER)

Здійснення самостійного та креативного мислення є однією з ключових навичок, необхідних для успішного розвитку в сучасному світі. Це вміння дозволяє людині знаходити нові рішення, розробляти оригінальні ідеї та брати участь у творчому процесі. Крім того, самостійне мислення сприяє розвитку критичного мислення і аналітичних навичок, що є важливими для здійснення обґрунтованих висновків і прийняття важливих рішень. Індивіди з розвиненим самостійним мисленням здатні бути лідерами ініціативи та досягати значних успіхів в усіх сферах життя. Тому, важливо навчити молодого покоління цим навичкам, щоб вони могли максимально розкрити свій потенціал і внести вагомий внесок у розвиток суспільства.

Список: WyScale (WYS) Areon Network (AREA) Kneenano (KNA) Camly Coin (CAMLY) Myra (MYRA) BabyBonk (BABYBONK) RWA Finance (RWAS) Bitcoin EDenRich (BEDR) Ponke (PONKE)

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті