Орган європейських ринків висловлює подяку Банку Англії за правила стабільной криптовалюти в Великій Британії.

  • 07.02.2024 17:47
  • 4 хвилини читання
Орган європейських ринків висловлює подяку Банку Англії за правила стабільной криптовалюти в Великій Британії.

Сьогодні Банк Англії продовжив крайній термін для громадян надати відгуки щодо запропонованого регуляторного режиму для стейблкоїнів Великобританії з 6 лютого до 12 лютого.

Дискусійна стаття Центрального банку сконцентрована на правилах для стабільних криптовалют у британських фунтах, які, на думку банку, найбільш ймовірно будуть прийняті для використання у національних платежах.

Запропоновані правила стабільної криптовалюти в Великій Британії

Пріоритетними завданнями є забезпечення "єдиного" характеру грошей шляхом збереження постійної конвертованості стейблкоїнів і регулювання компаній, які контролюють блокчейни, на яких використовуються платіжні стейблкоїни.

Ми продовжили термін, щоб Ви могли надати нам свою думку щодо Дискусійного паперу щодо регуляторного режиму для системних платіжних систем з використанням стейблкоїнів та пов'язаних постачальників послуг. Скажіть свою думку тут: https://t.co/G3RaQLp86C Консультація завершується у понеділок, 12 лютого, о 10:00 ранку. pic.twitter.com/THnuNnIXlo — Банк Англії (@bankofengland) 6 лютого 2024 р.

Також було представлено окрему доповідь від Фінансової поведінкової установи (FCA), в якій досліджуються випадки використання стабільних монет і вимоги щодо аудиту та звітності для емітентів та кастодіанів стабільних монет.

Багато зацікавлених сторін та експертів вже висловили свої відповіді на нормативні рамки, включаючи Асоціацію фінансових ринків в Європі (AFME). Джеймс Кемп, керуючий директор з технологій та операцій AFME, назвав це "позитивним кроком", підкреслюючи настоювання FCA на тому, що існуючі закони вже охоплюють цінні папери в формі токенів.

"Токени безпеки, по своєму характеру, є цінними паперами і повинні розглядатися як такі протягом всього їх життєвого циклу", - розповів Кемп Cointelegraph. "Для збереження функціонування ринку важливо, щоб їх не підлягали окремому регуляторному регулюванню та територіальному обмеженню щодо зберігання, запропонованому FCA".

Що має лежати в основі стейблкоїнів?

Британська група з підтримки криптовалют CryptoUK також заявила, що рекомендації "загалом відповідні", але рекомендувала, щоб ФКА прийняла правила, які вже використовуються в інших регіонах, щоб уникнути "юрисдикційного розчленування".

Вони також запропонували розширити список активів, які можуть використовуватися як застава для підтримки стейблкоїнов, крім державного боргу США і короткострокових грошових вкладів.

Група аргументує, що вищий рівень гнучкості в підготовці активів збільшить диверсифікацію і зменшить ризики, з якими зіштовхуються емітенти, а в подальшому - ризики, які виявляються перед споживачами, інвестиція в цей сектор.

Tether USD (USDT), провідний стейблкоїн у світі, переважно підкріплює свої 100 мільярдів токенів грошима і державними зобов'язаннями США. Крім того, в його резервах також присутні мільярдні асигнування на золото та Bitcoin (BTC).

Очікується, що в Україні введуться регуляції щодо стейблкоїнов у 2025 році.

На американських берегах легісляція щодо стейблкоїнів все ще є проблемною питанням, що потребує згоди обох великих політичних партій. У вівторок міністр фінансів Джанет Єллен заявила Конгресу, що для забезпечення виконання регулятивних органів, таких як Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами і Секюрітізації, буде необхідно прийняти нову легісляцію щодо стейблкоїнів та криптовалют, які не є цінними паперами.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті