Особа засуджена до тюремного ув'язнення за маніпулювання ціною на Hydro Crypto Token.

  • 08.02.2024 09:45
  • 3 хвилини читання
Особа засуджена до тюремного ув'язнення за маніпулювання ціною на Hydro Crypto Token.

Колишній керівник фінансового інженерства Hydrogen Technology Corp був засуджений федеральним жюрі Флориди за конспірацію маніпулювання цінами криптовалют.

Засуджений Шейн Гемптон, як вважають, організував тривалий змову з метою маніпулювання ціною на криптовалюту Hydro - власну токену компанії Hydrogen Tech. Падаюча компанія вже мала конфлікти з американським регулятором цінних паперів, які завершилися в квітні 2023 року з виплатою 2,8 мільйонів доларів.

У середу, згідно з прес-релізом, Хамптон разом з його спільниками здійснювали маніпуляцію цінами на цінні папери та змову з метою вчинення шахрайства із використанням дротового з’єднання.

У нього заплановано визначення вироку 29 квітня, і йому загрожує максимальний термін в'язниці п'ять років за звинувачення в участі в інсайдерській торгівлі на фондовому ринку, а також двадцять років ув'язнення за звинувачення в шахрайстві з використанням мережі зв'язку.

Засуджені використовували "бота" для маніпулювання цінами на гідроелектроенергію.

Hampton автоматизований торговельний «бот», використовуючи сторонню фірму, яка маніпулювала ціною токена на американській криптовалютній біржі. Криптовалюта Hydro затопила ринок фальшивими замовленнями з жовтня 2018 року по квітень 2019 року, відзначено в заяві.

Засуджені використовували бота для виконання "витирання угод" на суму 7 мільйонів доларів та "фальшивих угод" на суму 300 мільйонів доларів для Hydro. Ці шахрайські угоди спокушали роздрібних інвесторів придбати токен, що призвело до продажу власних активів Hydrogen за 1,5 мільйона доларів протягом 7 місяців.

Уже у вересні 2022 року генеральний директор компанії Майкл Кейн став обвинуваченим в здійсненні незареєстрованих пропозицій та продажів Hydro. Його також звинуватили в маніпулюванні обсягом торгівлі і ціною на Hydro, що принесло більше 2 мільйонів доларів компанії Hydrogen.

На той момент Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) зауважила, що Кейн створив токен Hydro "і потім публічно розповсюдив токен за допомогою різних методів", включаючи роздачу по повітрю та програми винагороди.

Крім того, Андрю Чорліан, інженер компанії Hydrogen Technology, також визнав себе винним у змові з метою вчинення шахрайської діяльності та маніпуляції цінами. Кейн і Чорліан очікують на вирок.

Про засудження повідомлено юридичними органами з Кримінального відділу Міністерства юстиції та Південного округу Флориди, а також офіцером Кримінального розслідного відділу Федерального бюро розслідувань.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті