Пастор з Денвера твердить, що 300 тис. доларів, використаних на ремонт будинку, отримані за допомогою криптосхеми, є "Божим планом".

  • 21.01.2024 12:00
  • 5 хвилин читання
Пастор з Денвера твердить, що 300 тис. доларів, використаних на ремонт будинку, отримані за допомогою криптосхеми, є "Божим планом".

Елі Регаладо, пастор з міста Денвер, який в даний момент стикається з позовом від комісії з цінних паперів Колорадо за звинуваченням в обмані інвесторів шляхом продажу безцінної криптовалюти INDXcoin, випустив відео, у якому реагує на звинувачення.

У відео Регаладо визнає, що інвестори не можуть вивести свої кошти і пояснює виклики, з якими стикаються через невдалий обмінний технологічний сервіс.

Він стверджує, що чекав на диво від Бога, щоб вирішити ситуацію.

"Ми запустили біржу, але технологія обміну зазнала поломки, справи почали йти на спад, і з того моменту ми буквально чекаємо на чудо від Господа."

Як зазначено на сторінці Facebook Єдиної Церкви Вікторіозної Ласки, обоє Регаладо та його дружина Кейтлін назвали себе офіційними служителями Зазначених Церков та Міжнародних міністерств.

Церкви Доля, з 1000 прихильників, просували INDXcoin на своїй власній сторінці Facebook.

Регаладо звинувачують у використанні коштів INDXcoin на особисті витрати, такі як Range Rover, прикраси, розкішні сумки, водночас неправдиво тверджуючи, що кошти будуть направлені на допомогу вдовам та сиротам.

У відео Регаладо підтверджує звинувачення проти нього, визнавши, що він разом з дружиною затримали власні кошти у сумі 1,3 мільйона доларів.

Він пояснює, що значна частина коштів, включаючи півмільйона доларів, була сплачена в ІРС, а кілька сотень тисяч доларів використали на ремонт домашнього будинку, в якому вони вірили, що його наказав Бог.

Регаладо висловлює сподівання на божественний диво, яке зробить інвесторів повноцінними, підкреслюючи, що вони продали криптовалюту без чіткої стратегії виходу.

Він визнає, що прокурори будуть стверджувати, що вони свідомо продали криптовалюту без чіткого плану виходу, але він залишається оптимістом, що Бог зробить чудо в фінансовому секторі, принесе прорив для INDXcoin.

Він вірить, що всі, хто вклав свої кошти, у кінцевому рахунку зможуть отримати назад свої гроші.

Коментарі інвесторів підтримують Регаладо.

Коментарі під відео в основному підтримують Регаладо, захвалюють його мужність у зверненні до ситуації та висловлюють віру в проводження Божої опіки.

Один коментатор заявляє, що Бог отримає всю славу в цій ситуації, на що Регаладо погоджується.

"Добра справа, що ти вийшов уперед. Неможливо обговорювати чутки, коли всі вже знають правду. І так, Бог ще не завершив свою роботу і він зробить нову річ. Тримайтесь, будьте міцними і підтримуйте одне одного", написав інший коментатор.

Відповідно до громадянського позову, суддя Девід Голдберг заморозив банківські рахунки Регаладос та їх пов'язаних підприємств за вимогою державних регуляторів.

Пара запланована на з'явлення у Колорадському окружному суді 29 січня на першому слуханні у відповідь на проти них пред'явлені звинувачення.

Минулого року, SEC звернулася до суду з проханням вирішити, чи можна вважати певні криптовалюти цінними паперами у його тривалому судовому позові проти компанії з блокчейну Terraform Labs.

Зовсім нещодавно, у справі SEC і Coinbase, федеральний суддя запитав, чи не дозволить комісії накладати свої регуляції на Coinbase здійснювати вплив на ринки, які вона не має повноважень контролювати.

"Я хочу зрозуміти, як ваші норми не охоплюють ринок колекціонных предметів або товарів", сказала суддя Кетрин Полк Файлла адвокатам Комісії з цінних паперів і біржв на судовому засіданні.

"Це справжній страх, який у мене є, що ваш аргумент просто занадто широкий."

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті