П'ять найкращих безкоштовних курсів для тих, хто бажає зрозуміти криптовалюти.

  • 21.03.2024 11:02
  • 7 хвилин читання
П'ять найкращих безкоштовних курсів для тих, хто бажає зрозуміти криптовалюти.

Українці тримають лідерські позиції у володінні криптовалютами вже протягом багатьох років. Ця тенденція лише продовжує зростати. Наприклад, у 2021 році компанія Triple-A зазначила, що українці очолюють список країн з найвищим відсотком власників криптовалют відносно населення. Та цей відсоток склав 5,6 мільйона осіб або 12,7%. За останніми даними, кількість українців, що мають криптовалюти, зросла до 6,5 мільйона осіб або 15,72% від загального населення.

Згідно з Chainalysis Global Crypto Adoption Index у 2023 році, Україна зайняла 5 місце у світовому рейтингу за використанням криптовалюти, поступившись лише США, В'єтнаму, Нігерії та Індії.

Ведучі українські університети вже проводять дослідження щодо можливостей технологій блокчейну. Наприклад, студенти факультету інформатики Києво-Могилянської академії можуть вивчати інструменти Web3 та їх регулювання в рамках сертифікатної програми "Блокчейн-технології", розробленої спільно з експертами WhiteBIT.

Навчальний курс з криптограмотності доступний на платформі Дія.Освіта.

Стратегія Міністерства цифрової трансформації України передбачає програму з популяризації децентралізованих технологій серед громадян. Однією з головних цілей до 2030 року є навчання половини населення користуватися цифровими активами.

Одним з інструментів для досягнення цієї мети став курс лекцій про криптосектор на платформі Дія.Освіта, який запустили у лютому 2023 року. Програма курсу включає історію біткойну, базові поняття про блокчейн, смарт-контракти, цифрові активи, кібербезпеку тощо. Загалом йдеться про 100 годин корисної інформації (теорії та практики) від передових осіб у галузі. Лише за перший рік існування освітнього проєкту до навчання долучились більше ніж 25 000 студентів, а також цей курс став одним з найпопулярніших на платформі за кількістю відзнак від студентів. Курс розроблений у партнерстві з криптобіржою WhiteBIT та іншими провідними компаніями криптоіндустрії.

WhiteBASE: торгівля

Експерти однієї з найбільших криптобірж Європи WhiteBIT, яка має українське коріння, створили серію освітніх відеоуроків про ф'ючерсну та маржинальну торгівлю на крипторинку, різні методи аналізу криптовалют, ключові індикатори на ринку і багато іншого.

До курсу "WhiteBASE: торгівля" можуть приєднатися всі бажаючі безкоштовно. Матеріали доступні на YouTube-каналі компанії і можуть бути переглянуті в будь-який зручний для вас час. Після кожного розділу пропонується тест для перевірки засвоєних знань.

Ще однією перевагою "WhiteBASE: trading" є наявність детальних інструкцій на кожному кроці з процесу реєстрації на криптобіржі, поповнення балансу та покупки криптовалюти, на прикладі WhiteBIT.

Безкоштовний навчальний курс з трейдингу від Cryptology - найкращий у світі.

Група фахівців в галузі криптології за підтримки криптобіржі WhiteBIT розробила курс з трейдингу, який допоможе засвоїти базові знання всього за 8 уроків.

Кожна лекція триває від 15 до 30 хвилин, на яких досвідчені трейдери розповідають про правила торгівлі, функціонал біржі, особливості фінансових ринків, операції з угодами, управління ризиками, стратегії та історію трейдингу загалом. Програма також акцентується на наданні актуальних навичок для роботи на крипторинку.

Цей курс буде корисний для тих, хто зацікавлений у фінансових ринках, бажає управляти власними фінансами, володіє капіталом і має бажання збільшувати його, а також для людей, які хочуть працювати за своїм власним графіком з будь-якої точки світу.

Технології біткоїну та криптовалют були розроблені в Принстонському університеті.

На освітній платформі Coursera доступний безкоштовний відеокурс, який призначений для пояснення основних понять у сфері криптовалют. Автором курсу є професор Принстонського університету Арвінд Нараянан.

Курс складається з 11 модулів і розповідає про Bitcoin, питання регулювання крипторинку, альткоїни, блокчейн та інше. Інформація доступна на 22 мовах, в тому числі українською, але в машинному перекладі. Навчання триває 3 тижні, якщо приділяти курсу 7 годин на тиждень. Також є опція з гнучким графіком, яка дозволяє навчатися у зручному темпі.

Університет у Берклі, що знаходиться в Каліфорнії, досліджує криптовалюту Біткоїн.

Університет у Каліфорнії розробив курс тривалістю 6 тижнів, який вивчає основи біткоїна та механіку, що стоїть за найвідомішою цифровою валютою у світі. Курс також охоплює такі теми, як:

  • Шафа для зберігання криптовалют;
  • Видобуток криптовалют;
  • Ефіріум;
  • Технологія блокчейн;
  • Основні поняття інформаційного простору.

Усі охочі, незалежно від власного досвіду та професійного рівня, можуть отримати доступ до курсу від американського університету на платформі edX. Цей навчальний курс є частиною Професійної сертифікаційної програми Blockchain Fundamentals. Важливо зауважити, що інформація в курсі доступна лише англійською мовою.

Отже, сьогодні кожен може знайти курс, що допоможе зрозуміти основи сектору криптовалют, а також опанувати практичні навички, пов'язані з інвестиціями і трейдингом. Оскільки такі знання і вміння будуть дуже корисні у 2024 році, адже багато світових експертів прогнозують справжній бум на ринку.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті