Підсудний заявляє про свою провину у справі, пов'язаній із наркотичними злочинами, та вилучає криптовалюту на суму 150 мільйонів доларів.

  • 30.01.2024 12:32
  • 5 хвилин читання
Підсудний заявляє про свою провину у справі, пов'язаній із наркотичними злочинами, та вилучає криптовалюту на суму 150 мільйонів доларів.

Індійський громадянин визнав себе винним у змові та зв'язаних з наркотиками злочинах, за які були висунуті обвинувачення американським окружним судом. Визнання провини призвело до конфіскації криптовалюти вартістю 150 мільйонів доларів.

У своєму останньому прес-релізі Офіс Генерального прокурора Сполучених Штатів Америки в Південному окрузі Огайо повідомляє, що відповідач зізнався у вині у веденні наркотичної мережі, що діяла на темному вебі, і включала розповсюдження тисяч контрольованих пігулок на території країни.

Найбільша конфіскація криптовалюти в США

За документами суду, відповідач, Банміт Сінгх, займався злочинною діяльністю щодо наркотиків і також був звинувачений у змові з метою відмивання грошей.

Національне управління по боротьбі з наркотиками (DEA) описало цей розвиток подій як найбільше випадок конфіскації криптовалюти та готівки в країні, оскільки вартість забутого становить 150 мільйонів доларів.

Банміт Сінг, громадянин Індії, зізнався у веденні мережі торгівлі наркотиками у темному вебі. За даними Агентства по боротьбі з наркотиками США, ця справа включає найбільше одноразове конфіскування криптовалюти та готівки в історії Агентства, а підозрювані відмовилися від 150 мільйонів доларів вартості...

Ніколь М. Аржент'єрі, рядовий заступник міністра юстиції, зазначила, що Сінгх та його спільники використовують темну мережу та інші інструменти, щоб приховати свою діяльність та уникнути покарання за неї.

"Сьогоднішня заява про вину, що включає вилучення близько 150 мільйонів доларів у криптовалюті, свідчить про те, що Міністерство правосуддя буде тримати відповідальними злочинців, які порушують закони США, незалежно від того, як вони приховують свою діяльність. Разом з нашими міжнародними партнерами ми будемо продовжувати виявляти злочинців, які таються у тіні, та доводити їх злочинну діяльність наявність.”

Сінґ створив ринкові майданчики у хмару Deep Web з назвами Silk Road 1, Silk Road 2, Hansa та інші, для продажу різних речовин, включаючи Ксанакс, фентаніл, Кетамін, ЛСД та трамадол.

Клієнти використовували криптовалютні платежі для отримання контрольованих речовин і для уникнення виявлення. Влада звинувачує Сінга у організації доставки з Європи до Сполучених Штатів.

Сінгх був арештований у Лондоні у квітні 2019 року, і уряд забезпечив його екстрадицію до Сполучених Штатів у 2023 році. Сінгх є одним з восьми відповідачів, які були учасниками цієї організації торгівлі наркотиками, і яким були засуджені за звинувачення у торгівлі наркотиками по всій території Сполучених Штатів.

Регулятори прагнуть затягнути криптовалютне законодавство

У міжчасі глобальні органи влади пропагують більш суворі правила щодо криптовалют та стейблкоїнів, а також ширшу процедуру «Пізнай свого клієнта» (KYC), щоб уникнути випадків відмивання грошей.

Останній звіт Організації Об'єднаних Націй розкрив, що USDT є бажаним активом для відмивання грошей та шахрайства в Південно-Східній Азії. Офіс ООН з наркотиків та злочинів відмітив, що негативні особи здійснюють угоди з цим активом, що були позначені кількома владними органами.

Причина зроста використання USDT полягає у його прив'язці до долара США, на відміну від інших криптовалют, що дозволяє шахраям миттєво закривати угоди без коливань.

У Сполучених Штатах сенатор Елізабет Воррен, популярна критиканка криптовалют, та інші протидіючі цифровим активам законодавці прагнуть вдосконалити регулювання за допомогою Закону про протидію використанню цифрових активів у механізмах відмивання грошей з метою стримування використання активів в незаконних схемах.

Подібно до того, Європейський банківський орган (ЄБО) розширив правила протидії відмиванню грошей та фінансуванню тероризму на криптовалюти.

Останні Новини
19.11.2024 13:00
Вартість найбільш відомих криптовалют .
18.11.2024 13:16
Починаючи з 2009 року, коли з'явився перший у історії криптовалют - біткойн, ринок значно зріс і вже налічує сотні цифрових монет та загальну капіталізацію у 3,22 трильйона доларів.
13.11.2024 16:30
Чому виникає дефіцит електроенергії? Згідно з російськими ЗМІ, чиновник Максим Орєшкін заявив про настання дефіциту електроенергії.
08.11.2024 12:30
Як підвищилася ціна біткоіну після перемоги Трампа Також дивіться: В яких країнах криптовалюта є законною: аналіз.
Останні статті