Після чотиримісячної перерви південнокорейська криптовалютна біржа Bithumb вводить знову комісійні збори.

  • 06.02.2024 00:00
  • 4 хвилини читання
Після чотиримісячної перерви південнокорейська криптовалютна біржа Bithumb вводить знову комісійні збори.

5 лютого південнокорейська криптовалютна біржа Bithumb завершила свою чотиримісячну кампанію з безкоштовним торгівлею криптовалютою.

Згідно з інформацією від Insight Korea, Bithumb почав стягувати комісію у розмірі 0,04% "з усіх криптовалютних операцій, що починаються з 5 лютого".

Bithumb проти Upbit: Починається конфлікт між південнокорейськими криптовалютними біржами?

Біржа намагалася повернути собі власну частку ринку, відібравши її у свого найбільшого конкурента Upbit. В останні роки Upbit розгорнувся, ставши лідером південнокорейського ринку та зійшовши на другий план Bithumb.

Біржа також прагне обійти компанію Upbit, ставши першою південнокорейською криптобіржею, що вийде на фондовий індекс KOSPI.

Bithumb повідомила своїх клієнтів, що з 4 жовтня минулого року вона відмовляється від комісійних зборів. Це спричинило зростання торговельного обсягу на Bithumb, тоді як Upbit втратив колишню повну домінацію на ринку.

Біржі Bithumb та Upbit, конкуренти Coinone та Korbit, також відмовилися від комісійних зборів, хоча Upbit відмовився за ними слідувати. Засоби масової інформації повідомили:

"Безвідсоткова торгівля стала головним каталізатором зростання Bithumb протягом останніх чотирьох місяців. Частка ринку Bithumb, яка становила лише 10% у вересні минулого року, швидко зростала, досягаючи 51% до кінця грудня."

Однак, деякі критикують політику Bithumb, стверджуючи, що біржа повинна сконцентруватися на своїх фінансових результатів.

У третьому кварталі чистий прибуток торгової платформи скоротився на 46% порівняно з попереднім роком. Засоби масової інформації повідомили, що "консенсус" у галузі полягає у тому, що "нагальна необхідність покращення результативності була причиною припинення Bithumb безкоштовної торгівлі комісій".

Критики вказують, що комісії є "основним джерелом доходу" для криптовалютних бірж Південної Кореї. Однак представник Bithumb заперечує це, стверджуючи:

Ми вирішили запустити [торгівлю без комісійних зборів], щоб відзначити 10-річчя нашого заснування, а також забезпечити більшу частку ринку.

Представник заявив, що в галузі "комісії прямо пов'язані з доходами". І це означало, що Bithumb "не може безкінечно продовжувати пропонувати торгівлю без комісій". Офіційний представник підбив підсумок:

«Ми докладаємо зусиль, щоб розвіяти стурбованість, спричинену скасуванням нашої політики безкоштовної торгівлі комісійними. Ми бажаємо зберегти наших клієнтів. Ми впровадили найнижчі ставки комісій у галузі – 0,04%».
Регулятор Південної Кореї попереджає фінансові установи про управління ризиками. https://t.co/3SDNeJIw7H pic.twitter.com/1Wva3s1JmV - Reuters Business (@ReutersBiz) 5 лютого 2024 року.

Платформа також намагається привернути клієнтів, пропонуючи до вигідні програми нагород за балами.

Раніше, екс-головний фінансовий директор Terraform Labs Хан Чанг-джун був виданий поліцією Чорногорії Південній Кореї.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті