Після того, як південнокорейські регулятори почали розслідування незареєстрованих продажів гейм-розробника WeMade Crypto, криптовалюта компанії почала стрімко втрачати свою популярність.

  • 09.02.2024 01:33
  • 6 хвилин читання
Після того, як південнокорейські регулятори почали розслідування незареєстрованих продажів гейм-розробника WeMade Crypto, криптовалюта компанії почала стрімко втрачати свою популярність.

Південнокорейський ігровий розробник WeMade став жертвою удару 8 лютого, коли регулятори розпочали розслідування щодо підозрілих "незареєстрованих" продажів на платформах WEMIX.

За інформацією медіа-видання Maeil Kyungjae, Фінансова розвідувальна служба (FIU), яка підпорядковується Фінансовій службі Комісії, очолює це розслідування.

Криптовалютна платформа WeMade не зареєстрована у владних органах?

ФІУ отримала попередження про платформу WEMIX від компанії WeMade від Спільної консультативної групи Асоціації обміну цифровими активами (DAXA).

DAXA - це група з п'яти зареєстрованих внутрішніх криптовалютних бірж. Складом цієї групи є лідер ринку Upbit, а також Bithumb, Coinone, Korbit і Gopax.

У грудні 2023 року DAXA оголосила про початок співпраці з регуляторами, такими як Фінансова служба Комісії (ФСК) та Фінансова розвідка (ФР).

Організації зобов'язались допомогти виявляти незареєстровані обмінні платформи та канали продажу, звертаючись до громадськості з пропозицією надсилати інформацію про неліцензованих криптослужбовців.

Законодавство Південної Кореї передбачає, що всі постачальники послуг віртуальних активів (VASP), включаючи постачальників гаманців, повинні отримати дозволи на роботу в країні.

Це правило застосовується не тільки до компаній, що базуються в Південній Кореї, але й до компаній, які базуються за кордоном і спрямовані на громадян Південної Кореї.

DAXA повідомила ФІУ, що платформа WEMIX пропонує криптовалютні "гаманці-сервіси" "без звітування" про свою діяльність.

Чи потрапили WeMade в поле зору регуляторної політики?

Незважаючи на те, що у WeMade немає нестачі закордонних підрозділів, фірма і її монета WEMIX залучили значний інтерес з боку внутрішніх інвесторів.

ДАКСА отримує дані звітів, наданих громадянами. Потім орган переглядає ці звіти і передає їх до ФІУ.

Засіб масової інформації повідомив, що "підозри, передані у ФІУ", полягають в тому, що WEMIX "займається неподекларованим бізнесом" за допомогою своїх сервісів PLAY WALLET і PNIX DEX.

Які криптослужби пропонує платформа WeMade?

PLAY WALLET - це гаманець, який підтримує внутрішню валюту всіх ігор в екосистемі WEMIX.

Вона надає можливість гравцям конвертувати внутрішню валюту гри на монети WEMIX. Оскільки основні криптовалютні біржі (включаючи більшість учасників DAXA) включають токени WEMIX до свого переліку, це означає, як стверджують звіти, що гравці можуть опосередковано торгувати своєю внутрішньою валютою гри на фіатні кошти.

Законодавство Південної Кореї дозволяє постачальникам гаманців зберігати токени та приватні ключі. Однак, якщо ці постачальники також дозволяють користувачам здійснювати функції обміну або продажу, вони повинні отримати відповідні дозволи на здійснення діяльності.

Розробник ігор, який захоплюється криптовалютами, прагне світового поширення.

WEMIX DEX, зі свого боку, як стверджують, є «децентралізованою біржею», яка дозволяє користувачам «швидко перевіряти статуси активів» та «аналізувати ліквідність та тренди цін на цифрові активи».

Проте, звіти стверджують, що цей сервіс також порушує правила "недекларованого обміну монетами".

Південна Корея змінює суворіші покарання за порушення криптовалютної торгівлі Фінансові регулятори Південної Кореї планують запровадити 19 липня Закон про захист користувачів віртуальних активів та Положення про нагляд за індустрією віртуальних активів. #КриптоНовини #Корея

Засіб масової інформації пояснив, що "індустрія віртуальних активів" Південної Кореї буде "дуже уважно слідкувати за рішеннями, які прийме ФІУ у майбутньому".

За неофіційною інформацією з галузевих джерел, існує "можливість призупинення торгівлі у WEMIX", якщо ФІУ винесе негативне рішення щодо виробника гри.

WeMade та його токен WEMIX мають відносини з південнокорейськими біржами та DAXA, які можна охарактеризувати якнеоднозначні.

DAXA вирішено, що її учасники повинні видалити монету в грудні 2022 року. Однак, за винятком Upbit, всі члени організації вже або знову внесли WEMIX до списку.

Цього тижня іспанська криптовалютна біржа Bit2Go додала WEMIX на свою платформу, оскільки компанія шукає ширших можливостей міжнародного прийняття своєї монети.

7 лютого DAXA також повідомила, що торговельна платформа OKX, яка, за заявами, спрямовується на громадян Південної Кореї без необхідного ліцензійного дозволу.

У кінці фінансового періоду 2023 року компанія WeMade, розробник популярної серії ігор Legend of Mir, оголосила про чисті збитки в розмірі 142,6 мільйонів доларів у четвертому кварталі.

Південнокорейські прокурори подають апеляцію на судове рішення, яке раніше на цьому тижні звільнило Головного виконавчого директора Samsung Джей І. Лі від усіх звинувачень. https://t.co/oJfniX6H8O - Bloomberg (@business) 8 лютого 2024 року

Напівдесятилітню криптовалютну стратегію WeMade почалося, коли компанія спочатку відокремила, а потім знову включила в себе спеціалізовану галузь блокчейн-ігор.

Останні Новини
22.11.2024 13:15
Із ринковою капіталізацією, що перевищує 3 трильйони доларів, та зростанням популярності біткойна, який випередив срібло, зручні інструменти для максимізації прибутків стають важливим аспектом успішного управління активами для інвесторів.
22.11.2024 07:30
Мова йде про "навчальну" криптовалюту - демо-токени. Їх можна знайти на деяких криптовалютних біржах. Наприклад, цей інструмент пропонує одна з найбільших криптовалютних бірж Європи, що має українські коріння - WhiteBIT.
19.11.2024 13:00
Вартість найбільш відомих криптовалют .
18.11.2024 13:16
Починаючи з 2009 року, коли з'явився перший у історії криптовалют - біткойн, ринок значно зріс і вже налічує сотні цифрових монет та загальну капіталізацію у 3,22 трильйона доларів.
13.11.2024 16:30
Чому виникає дефіцит електроенергії? Згідно з російськими ЗМІ, чиновник Максим Орєшкін заявив про настання дефіциту електроенергії.
Останні статті