Південна Корея планує блокувати неліцензовані криптовалютні обмінники.

  • 12.02.2024 09:30
  • 4 хвилини читання
Південна Корея планує блокувати неліцензовані криптовалютні обмінники.

Південна Корея планує провести перевірки обміну віртуальними активами з метою видалення неприйнятних платформ до кінця цього року.

Влада розглядає впровадження передової системи призупинення підозрілих транзакцій. Це дозволить швидко запобігти приховуванню нелегальних коштів на будь-якому етапі процесу розслідування.

У понеділок, Фінансова розвідувальна служба (ФРС) оприлюднила "План робіт на 2024 рік", зібравши думки експертів через консультування з Політико-консультативним комітетом, повідомила мережа новин Yonhap.

Відділ планує запобігти несанкціонованим обмінам віртуальних активів доступ до корейського ринку вони. Він також має на меті зміцнити процес перевірки та боротьби з відмиванням грошей для ліквідації неприпустимих обмінів, які вже функціонують. Для допомоги в цьому Фінансова розвідка планує залучити допомогу юристів та бухгалтерів.

Перевірка напіврічного періоду та рекомендації щодо політики

У першій половині 2024 року буде проведено початкову перевірку для оцінки ризиків відмивання грошей та якісного функціонування ринку. Докладніша перевірка відбудеться у другій половині року. Всі оператори віртуальних активів, які не відповідають стандартам, будуть виключені.

Планується розширити перевірку на основних акціонерів. Також буде розширено сферу дії закону, щоб дискваліфікувати тих, хто має історію порушень. Крім того, будуть враховуватися критерії соціального кредиту, такі як дефолт по боргу.

Також пропонується реалізувати Фінансову робочу групу (Financial Action Task Force, FATF) для швидкого виявлення злочинів та зупинки підозрілих транзакцій під час передсудового слідства.

Урядовим посадовцям Південної Кореї буде обов'язково розкривати свої криптовалютні активи.

Південна Корея є домом для великих бірж, таких як Upbit, BitHumb, CoinOne, Korbit і Gopax. Говорять, що країна здійснює близько 30% світової криптовалютної торгівлі, а близько 4% населення має криптовалюту.

Регулятори розпочали переслідування криптовалютних компаній щодо підозрілих випадків шахрайства, розкрадання та порушення довіри. Нові правила, спрямовані на вирішення цих проблем, набудуть чинності з 19 липня.

Крім того, пропонований криптозакон минулого року пропонує накладати суттєві грошові штрафи і пожиттєве ув'язнення на осіб, які заробляють понад $4,2 млн на маніпуляції на ринку.

Чи ви знали: Південна Корея може покарати порушників криптовалюти можливістю пожиттєвого ув'язнення? Епізод 22 у програмі "Sean’s Take on Asia" для останніх новин щодо цифрових активів та оновлень в політиці. Повний епізод тривалістю 3 хвилини можна переглянути тут: https://t.co/55LmnKboOl pic.twitter.com/wdlVZAPF7a - Sean Lee (@CryptoSeanLee) 11 лютого 2024 року

Нещодавно міністерство оголосило, що високопосадові державні посадовці повинні з цього року розкривати свої криптовалютні активи. Це оголошення стало відповіддю на політичний скандал Coin Gate, в якому замешкано лідера комітету парламенту, якого звинуватили в торгівлі монетами за допомогою приватної інформації.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті