Південна Корея планує блокувати неліцензовані криптовалютні обмінники.

  • 12.02.2024 09:30
  • 4 хвилини читання
Південна Корея планує блокувати неліцензовані криптовалютні обмінники.

Південна Корея планує провести перевірки обміну віртуальними активами з метою видалення неприйнятних платформ до кінця цього року.

Влада розглядає впровадження передової системи призупинення підозрілих транзакцій. Це дозволить швидко запобігти приховуванню нелегальних коштів на будь-якому етапі процесу розслідування.

У понеділок, Фінансова розвідувальна служба (ФРС) оприлюднила "План робіт на 2024 рік", зібравши думки експертів через консультування з Політико-консультативним комітетом, повідомила мережа новин Yonhap.

Відділ планує запобігти несанкціонованим обмінам віртуальних активів доступ до корейського ринку вони. Він також має на меті зміцнити процес перевірки та боротьби з відмиванням грошей для ліквідації неприпустимих обмінів, які вже функціонують. Для допомоги в цьому Фінансова розвідка планує залучити допомогу юристів та бухгалтерів.

Перевірка напіврічного періоду та рекомендації щодо політики

У першій половині 2024 року буде проведено початкову перевірку для оцінки ризиків відмивання грошей та якісного функціонування ринку. Докладніша перевірка відбудеться у другій половині року. Всі оператори віртуальних активів, які не відповідають стандартам, будуть виключені.

Планується розширити перевірку на основних акціонерів. Також буде розширено сферу дії закону, щоб дискваліфікувати тих, хто має історію порушень. Крім того, будуть враховуватися критерії соціального кредиту, такі як дефолт по боргу.

Також пропонується реалізувати Фінансову робочу групу (Financial Action Task Force, FATF) для швидкого виявлення злочинів та зупинки підозрілих транзакцій під час передсудового слідства.

Урядовим посадовцям Південної Кореї буде обов'язково розкривати свої криптовалютні активи.

Південна Корея є домом для великих бірж, таких як Upbit, BitHumb, CoinOne, Korbit і Gopax. Говорять, що країна здійснює близько 30% світової криптовалютної торгівлі, а близько 4% населення має криптовалюту.

Регулятори розпочали переслідування криптовалютних компаній щодо підозрілих випадків шахрайства, розкрадання та порушення довіри. Нові правила, спрямовані на вирішення цих проблем, набудуть чинності з 19 липня.

Крім того, пропонований криптозакон минулого року пропонує накладати суттєві грошові штрафи і пожиттєве ув'язнення на осіб, які заробляють понад $4,2 млн на маніпуляції на ринку.

Чи ви знали: Південна Корея може покарати порушників криптовалюти можливістю пожиттєвого ув'язнення? Епізод 22 у програмі "Sean’s Take on Asia" для останніх новин щодо цифрових активів та оновлень в політиці. Повний епізод тривалістю 3 хвилини можна переглянути тут: https://t.co/55LmnKboOl pic.twitter.com/wdlVZAPF7a - Sean Lee (@CryptoSeanLee) 11 лютого 2024 року

Нещодавно міністерство оголосило, що високопосадові державні посадовці повинні з цього року розкривати свої криптовалютні активи. Це оголошення стало відповіддю на політичний скандал Coin Gate, в якому замешкано лідера комітету парламенту, якого звинуватили в торгівлі монетами за допомогою приватної інформації.

Останні Новини
16.04.2025 12:00
Які криптовалюти нині є найбільш економічно вигідними? Також слід зазначити, що курс біткоїна знизився після введення мит Трампом.
09.04.2025 16:45
Курс криптовалют падає. Також рекомендуємо ознайомитися з курсом Bitcoin: чому цифрова валюта переживає спад. Після введення взаємних мит між США та Китаєм багато провідних криптовалют виявили значний спад.
08.04.2025 14:17
До цифрових активів в Україні належить гривня. Також важливо знати, яка має бути зарплата, щоб отримувати пенсію у розмірі 5 тисяч при мінімальному стажі.
07.04.2025 14:30
Скільки коштує біткоїн? Також варто прочитати, чи повернеться "Золотий вік" США: яке значення мають нові мита Трампа та як це вплине на світ.
07.04.2025 09:00
Через тарифи Трампа на ринку криптовалют відбулися зміни. Також слід зазначити, що родина Трампа придбала велику криптовалютну компанію: який прибуток очікує на сім'ю президента США.
Останні статті