Південнокорейські криптовалютні біржі заблокували транзакції, пов'язані з романтичним шахрайством, на суму $82 млн у 2023 році.

  • 29.01.2024 03:17
  • 6 хвилин читання
Південнокорейські криптовалютні біржі заблокували транзакції, пов'язані з романтичним шахрайством, на суму $82 млн у 2023 році.

Південнокорейські криптовалютні біржі повідомляють, що у минулому році вони заблокували понад 82 мільйони доларів, пов'язаних з романтичними шахрайствами.

Згідно зі статтею в Seoul Shinmun, криптобіржа Coinone заявила, що використання криптовалюти в романтичних шахрайствах, зокрема, кетфішингу, стає все поширенішим у Південній Кореї.

Coinone повідомила, що призупинила укладення угод на суму понад 2,6 мільйона доларів, пов'язаних з романтичним шахрайством. Компанія заявила, що використовує "систему виявлення аномальних транзакцій" та "24-годинний моніторинговий" мережу для захисту клієнтів.

Оголошення з'являється декілька днів після попередження Фінансової служби нагляду (ФСН).

22 січня ФСС заявила про зростання шахрайств, пов'язаних з криптовалютами, на соціальних медіа-сайтах.

Регулятор попередив громадськість про необхідність бути обережними щодо аферистів-романтиків. ФСС також попередила про небезпеку незапрошених "рекомендацій та порад" щодо інвестицій.

Регулятор заявив, що громадянам слід бути "особливо" обережними щодо "осіб протилежної статі або незнайомців, які обіцяють допомогти з інвестиціями".

Підроблені веб-сайти з криптовалютами на Google Ads розкрадають 3 мільйони доларів у різдвяну фішингову аферу Останній звіт розкриває, що шахраї украли понад 3 мільйони доларів у криптовалюті від жертв цього різдвяного сезону за допомогою підроблених веб-сайтів з криптовалютами, які просуваються за посередництвом Google Ads. #КриптоНовини

"Романтика" як приманка для геніїв криптосхем

У своєму заяві ФСС повідомляє, що «романтичні шахраї» часто мають «зв'язок» з «незаконними» або фальшивими криптовалютними біржами.

Coinone навів приклад чоловіка 60-х років, який був "підставлений мошенницькою групою, що займається залученням в кохання", і "майже віддав усі свої криптовалютні активи".

Біржа повідомила, що чоловік намагався відправити свої монети на приватний гаманець. Чоловік вважав, що цей гаманець належить жінці-власниці перукарні в Японії.

Персонал біржі повідомив, що вони виявили факт, що чоловік нещодавно встановив на свій мобільний телефон "японську чат-програму" та японсько-корейський перекладач.

Також компанія виявила, що назва у гаманці відрізнялася від того, що чоловік ввів у своєму запиті на транзакцію.

Coinone зателефонувала чоловіку, щоб попросити більше деталей про транзакцію. Співробітники почули, як новий "друг" чоловіка попросив його відправити Bitcoin на "криптовалютну біржу" перед тим, як "відвідати" його в Південній Кореї.

"Обмін" виявився фальшивим, і Coinone повідомив чоловіку, що, ймовірно, він став жертвою романтичної афери.

Інші південнокорейські біржі також повідомляють, що вони розпочали цілодобовий моніторинг транзакцій, щоб блокувати підозрілі запити на виведення коштів.

Вони також створюють бази даних підозрілих шахрайських криптобірж. І нещодавно вони розпочали співпрацю з регуляторами, щоб виявляти та повідомляти про фальшиві торгові платформи.

Зростання кількості шахрайських романтичних схем у Південній Кореї, де криптовалюта використовується в якості засобу оплати.

У своєму попередженні ФСС зазначила, що шахраї часто виступають у ролі податкових посадовців та постачальників цінних паперів, які "вимагають оплати" криптовалютою.

Злочинці, за мовчанням, містять потенційним жертвам страхітливі попередження. Вони стверджують, що банківські рахунки та криптогаманці будуть заморожені, якщо жертви не відправлять монети або гроші.

Організовані групи шахраїв зі Східної Азії все частіше вдаються до використання дейтинг-додатків у пошуку потенційних жертв.

У 2022 році японська поліція також попереджала про значне зростання випадків шахрайства, пов'язаного з сайтами "міжнародного знайомства".

Поліція Південної Кореї закликала громадян уникати людей на сайтах знайомств, які намагаються переконати їх інвестувати у проекти онлайн-криптовидобування.

Також у 2022 році одна жінка з Південної Кореї була засуджена до п'яти років ув'язнення після того, як її визнали винною у підкиданні наркотиків чоловікові, якого вона познайомилася онлайн.

Після того, як жінка дізналася, що чоловік є криптовалютним інвестором, вона викрала у нього токени на суму $87 000.

Останні Новини
19.11.2024 13:00
Вартість найбільш відомих криптовалют .
18.11.2024 13:16
Починаючи з 2009 року, коли з'явився перший у історії криптовалют - біткойн, ринок значно зріс і вже налічує сотні цифрових монет та загальну капіталізацію у 3,22 трильйона доларів.
13.11.2024 16:30
Чому виникає дефіцит електроенергії? Згідно з російськими ЗМІ, чиновник Максим Орєшкін заявив про настання дефіциту електроенергії.
08.11.2024 12:30
Як підвищилася ціна біткоіну після перемоги Трампа Також дивіться: В яких країнах криптовалюта є законною: аналіз.
Останні статті