Південнокорейські прокурори та поліцейські стикаються з звинуваченням у хабарництві під час судового процесу з криптовалютним шахрайством.

  • 31.01.2024 06:16
  • 4 хвилини читання
Південнокорейські прокурори та поліцейські стикаються з звинуваченням у хабарництві під час судового процесу з криптовалютним шахрайством.

За підозрою у високопрофільному справі щодо підозрюваного криптошахрая можуть бути суджені вісім прокурорів та поліцейських з Південної Кореї.

За інформацією Newsis, вже розпочався суд одного безіменного прокурора у місті Гванжу.

Справа стосується підозрюваного криптожука на прізвище Так. Прокуратура стверджує, що Так найняв юридичного "брокера" на прізвище Сон.

І, як стверджується, Сеон випробував спробу спотворити правосуддя, сплачуючи посадових осіб, включаючи щонайменше одного (тепер колишнього) поліцейського з прізвищем Чанг.

На цьому тижні розпочалася судова справа щодо обвинуваченого прокурора, якого південнокорейські ЗМІ називають "А".

Але також можуть бути поставлені на суд шість інших посадових осіб. Крім А та Чана, прокуратура підсудила безіменну групу прокурорів та поліцейських за різноманітні звинувачення в хабарництві.

А описували, як 53-річного прокурора шостого рівня, який, як вважають, "надавав" Сону і Таку "юридичну консультацію".

Суд також почув, що А "писав і редагував заяви щодо кримінальної справи".

За даними прокуратури, Так засвідчився як свідок та повідомив суд, що "Брокер Сонг" подзвонив йому "4 грудня 2020 року" і запросив на "вечерю" з А.

Той пізніше заявив, що зустрівся з A "в офісі церкви" разом з Seong і пояснив:

А повідомив мені, що мені потрібно переглянути свою заяву, щоб допомогти вирішити справу. А сів перед комп'ютером і запитав мене про справу, так, наче мене розслідують. Я просто відповідав на питання А. Потім А оформив питання і відповіді у вигляді офіційного документа, який виглядав дуже правдоподібно.
Південнокорейські криптовалютні біржі заблокували транзакції на суму $82 млн, пов'язані з міжрегіональним шахрайством у 2023 році. Дізнайтеся більше на cryptonews.com (@cryptonews) 29 січня 2024 року.

Чиновники суду та поліції Південної Кореї втягнуті у справу щодо криптонавчання.

Також заявив, що Сон попросив його передати "близько [15 мільйонів доларів]" для використання в хабарництві "слідчими".

Крім того, Так твердив, що Сонг також скористався своїми зв'язками, щоб сповістити Така про наближений поліцейський рейд.

Суд вислухав те, що А не був призначений на справу Така. А юридична команда А заперечила звинувачення, стверджуючи, що немає жодних доказів того, що А отримував гроші від Така або Сеонга. А заявив суду:

"Я не отримав жодних грошей, товарів або чогось іншого [від Сонга або Така]."

Сеонгу окремо пред'являють звинувачення у спробі перешкоджання поліцейському розслідуванню. Прокурори заявили, що Сеонг отримав товари або гроші від Така "22 рази".

Таку, якому 44 роки, звинувачують у «шахрайстві» проти 13 «жертв», з яких йому вдалося викрасти приблизно 2,1 мільйона доларів. Прокурори також вважають, що Так «злочинно викрав 318 000 доларів» у інвесторів, які фінансували наміри звіря-шахрая придбати «торгову компанію» криптовалюти.

Раніше цього місяця суд у Чанговні вислав до в'язниці особу, яка надавала підроблені банківські документи незаконної криптовалютної біржі, на строк у чотири роки.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті