Південнокорейські влади критикували за свою м'яку регуляцію криптовалют.

  • 24.01.2024 03:01
  • 6 хвилин читання
Південнокорейські влади критикували за свою м'яку регуляцію криптовалют.

Згідно з новим звітом, фінансові регулятори Південної Кореї здійснюють "перші кроки", тоді як американські партнери активно ведуть розробку регуляцій криптовалют.

Згідно з південнокорейським медіа News Tomato, внутрішні фінансові органи ще не вдалося "належним чином організувати" свої криптовалютні арсенали. Зазначається, що це питання стало предметом публікації зазначеного видання.

У Фінансовій службі Комісії з фінансових послуг (FSC) не існує організації, присвяченої криптовалютним активам. Крім того, Фінансова служба з фінансового нагляду (FSS) на даний момент знаходиться на початковому етапі розвитку, з відповідними підрозділами, присвяченими криптовалюти, які були створені лише цього місяця.

Автор звіту зауважив, що американські регулятори, натомість, "сприяють розвитку ринку криптовалют".

Це підтверджується такими кроками, як затвердження Вашингтоном ETF на Bitcoin spot в кінці минулого місяця, пояснив автор.

Натомість, затвердження спричинило посилення контролю з боку внутрішніх регуляторів над південнокорейськими компаніями, які надають доступ до криптовалютних ETF за кордоном.

Автор зазначив, що критичні "голоси" зараз "вимагають створення нового відділу" в Фінансовому наглядовому комітеті.

Засіб масової інформації посилається на посадовця ФСК, який визнає, що такий крок неможливий без затвердження Міністерством публічного управління і безпеки. Посадовець сказав:

Ми не можемо приймати цю рішення випадково. Ми продовжуємо докладати зусиль [для створення нової організації, специфічної для криптовалют]. Але ще нічого конкретного не було узгоджено.

Триватиме робота нових підрозділів криптовалют Південної Кореї починаючи з цього місяця.

9 січня ФСС запустила дві спеціалізовані криптовалютні одиниці: Бюро нагляду за віртуальними активами та Бюро розслідувань віртуальних активів.

Засіб масової інформації стверджував, що цей крок є значним "першим кроком". Але він критикував регулятора за те, що він "дещо запізнився" до вечірки з крипторегулювання.

Чи зможуть нові регуляторні команди Південної Кореї впоратись зі своїми американськими аналогами?

Перед запуском нових підрозділів команда дослідників ФСС тимчасово надавала підтримку з криптовалютними законодавчими ініціативами. Вони також ведли спостереження за внутрішнім ринком.

Нові підрозділи ФСС складаються з шести відділів та загальною кількістю 33 працівників. Серед них восьмеро ІТ-експертів, сім юристів і восьмеро фахівців із бухгалтерії. Речник ФСС розповів ЗМІ.

Оскільки юридична система, що регулює криптоактиви, ще не є досконалою, також існує потреба в дослідженні заходів, таких як саморегулювання.

Новостворені криптокоманди FSS, здається, зайняті з самого початку. Вони вже видали «попередження» щодо «ряду справ», пов'язаних з фальшивими криптовалютними біржами.

В багатьох випадках інвестори не змогли зняти свої кошти з «незареєстрованих» торгових платформ.

У Сан Кореї ув'язнили ошукаря, який створив фальшиву криптовалютну біржу. Ось як це сталося - Cryptonews.com (@cryptonews) 22 січня 2024 року.

Незважаючи на це, видання заявило, що багато спостерігачів галузі були критично настроєні щодо "підготовки фінансових органів", назвавши заходи Комісії з фінансового нагляду та Комісії з цінних паперів та бірж "запізнілими".

Деякі неназвані особи заявили, що за сім років з моменту "кризової зустрічі" Фінансового стабільності у справах криптовалюти, яка відбулася у 2017 році, не було виявлено жодної значної реакції.

У той час Фінансовий наглядовий комітет (ФНК) та уряд закликали до негайних заходів для зниження "перегрітого" крипторинку Південної Кореї, де кожен, починаючи від школярів до пенсіонерів, сперечаються, аби інвестувати в токени.

Чи потрібно більше регулюючих законів у криптопросторі Південної Кореї?

Новий специфічний закон щодо криптовалют стане чинним у липні цього року, проте уряд заявляє, що він не є повноцінним.

Відповідно, законодавці планують розпочати роботу над другим законопроектом. Однак, не передбачається подальшого прогресу до парламентських виборів у країні, запланованих на 10 квітня.

За даними осіб, переговори про те, чи може Сеул слідувати за Вашингтоном і затвердити Bitcoin spot ETF, також були відкладені до результатів квітневих виборів.

"Експерти стверджують, що до виборів Біткойн-ETF південнокорейської мережі не буде затверджено". Розглядаючи деталі. — Cryptonews.com (@cryptonews) 15 січня 2024 року.

Та фінансові органи стверджують, що вони не можуть діяти поза межами закону. Представник ФСС заявив:

З погляду регулятора, існують обмеження щодо того, що можна зробити без законодавчих змін.
Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті