Платформа залучила $34 мільйони на розвиток децентралізованих обмінів між біткоін ланцюжками.

  • 30.01.2024 16:30
  • 5 хвилин читання
Платформа залучила $34 мільйони на розвиток децентралізованих обмінів між біткоін ланцюжками.

Український Фінтех-провайдер Portal привернув $34 мільйони венчурного капіталу для розробки своєї децентралізованої біржі (DEX) на основі Bitcoin, яка допомагатиме здійснювати обмін між різними мережами.

У своєму оголошенні від 30 січня компанія повідомила про виходи з режиму скритості та отримання засобів в розмірі 34 мільйонів доларів для розробки технології Atomic Swap на рівні 2, зосереджуючись на безпеці та зручності користувачів.

У фінансовому раунді взяли участь представники криптовалютних компаній, таких як Coinbase Ventures, Arrington Capital, Gate.io, OKX Ventures та інші. Компанія планує розробити модель для безпосереднього обміну Bitcoin (BTC) між користувачами (P2P) без залучення посередників, таких як майданчики централізованих обмінів (CEX), обгортки тощо, які можуть бути вразливими для кібератак.

За заявою, ця технологія дозволить користувачам обмінювати Bitcoin між різними мережами без втрати приватності та безпеки навіть після закінчення транзакційних часів.

“Портал має намір нарешті вирішити проблему кастодіального ризику за допомогою безпечної та прозорої технології атомних обмінів на другому рівні. За підтримки наших інвесторів, ми плануємо запровадити основу міжланцюжкової інфраструктури, яка нарешті дасть змогу користувачам швидко та безпечно здійснювати угоди.”

Портал впровадить свій DEX та гаманець як два ключових продукти на основі фінансування. Водночас, DEX дозволяє здійснювати більш ефективні обміни BTC, а гаманець є нецентралізованим інструментом для отримання та відправлення криптовалют між блокчейнами.

У рамках своєї стратегії інноваційного розвитку компанія випустить на ринок продукти, які раніше були доступні лише хедж-фондам та великим інвесторам. До середи таких продуктів входять інструменти штучного інтелекту, засоби інтеграції API, а також партнерства з компаніями, які займаються Bitcoin.

Збереження активів стає головною темою

Компанія повідомила, що безпека активів інвесторів стала важливою темою у останні місяці після великих хакерських атак у галузі, які призвели до винищення понад 2,5 мільярда доларів з мостів протягом останніх двох років.

Минулого року сталося напад на HECO/HTX і Orbit Bridge, що призвело до збитків у мільйони та збільшення нагляду з боку влади та користувачів щодо безпеки активів в криптовалютній сфері.

За даними Beosin, Orbit призупиняє контракт з міжланцюжковим містком після зловживання на суму $82 млн. Хакери використали сервіс Orbit Bridge, крос-чейн послугу Orbit Chain, всього декілька годин перед настанням нового року та втекли зі здобиччю у розмірі захоплюючих $82 млн.

Чандра Дуггірала, співзасновник та генеральний директор компанії Portal, зазначив, що міста та розрахункові рішення постійно стикалися з ризиками з самого початку, але Portal покликаний вирішити проблему за допомогою швидкої та безпечної технології.

З самого початку існування Mt. Gox до FTX, централізовані біржі стали постійним джерелом ризику для коштів користувачів. Тепер цей ризик залишається, але набуває нової форми у вигляді містків та інших кустьодіальних рішень для обміну між блокчейнами.

Майкл Аррінгтон, Генеральний директор компанії Arrington Capital, зауважив, що компанія встановлює стандарти для децентралізованої фінансової системи (DeFi) на базі Bitcoin.

Portal швидко розширює екосистему Bitcoin, надаючи можливість проводити швидкі та економічно вигідні економічні операції без залежності від посередників. Як один з найбільших активів, Bitcoin стане більш доступним і безпечним для особистостей завдяки унікальному підходу Portal до доступу, безпеки та продуктів.
Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті