"Почуєш своїх": компанія WhiteBIT розпочала співпрацю з Фондом Сергія Притули та Lifecell у новому проєкті.

 • 31.01.2024 13:31
 • 7 хвилин читання
"Почуєш своїх": компанія WhiteBIT розпочала співпрацю з Фондом Сергія Притули та Lifecell у новому проєкті.

Допомагати за допомогою криптовалюти

Благодаря криптопартнеру WhiteBIT, вноски в сбор "Почуй своїх" можно делать в криптовалюте. Это стало возможно благодаря решению от Whitepay, который входит в экосистему WhiteBIT.

Також ознайомтеся із чат-ботом від МЗС і WhiteBIT, який за пів року отримав вже тисячі заявок з 72 країн світу.

Яке в центрі уваги у вас мається на увазі збираючи "‎Почуй своїх"?

 • Це зібрати 14,2 мільйона гривень для того, щоб закупити 100 комплектів радіозв'язку для 100 підрозділів Сил Оборони України.
 • Кожен набір містить автомобільну радіостанцію Motorola DM4400, портативну цифрову радіостанцію Motorola DP4800, а також 5 портативних цифрових радіостанцій Motorola DP4400.

Найголовніше те, що ця ініціатива має на меті досягнення високої ефективності військових операцій, швидкого реагування на будь-які зміни у бойових умовах, а також забезпечення злагодженої взаємодії між підрозділами.

Хто і як може внести свій внесок

Кожен небайдужий має можливість допомогти захисникам забезпечити зв'язок. Незалежно від місця проживання та валюти, якою вони користуються, усі можуть виконати це завдання.

 • Завдяки компанії Whitepay, яка спеціалізується на наданні послуг криптоеквайрингу для бізнесу та благодійності, можна здійснювати донати в криптовалюті просто через головну сторінку збору, обравши зручну мережу та вказавши потрібну суму.
 • Використання криптовалют для пожертвування стає все більш популярним методом збору коштів.
 • Протягом останніх років технологія блокчейну дозволяє здійснювати благодійність без зайвих посередників та перешкод.
 • Тимчасово приватність, швидкість та низькі комісії дозволяють організаціям ефективно реагувати на гуманітарні кризи.

Завдяки підтримці компанії Whitepay, проект "Почуй своїх‎" розширює свої можливості щодо міжнародної підтримки та полегшує процес надання допомоги учасникам з різних країн світу.

Завдяки залученню максимальної кількості людей, як в Україні, так і за її межами, українські військові зможуть швидше отримати необхідне обладнання для забезпечення ефективного зв'язку, що має вирішальне значення для національної безпеки та оборони.

Про супутників

Благодійний фонд Сергія Притули є одним з найбільших благодійних фондів на території України, що забезпечує допомогу для військових та цивільних осіб.

 • З початку широкомасштабної війни Росії проти України фонд зібрав понад 6,3 мільярда гривень пожертв для придбання військового спорядження, серед яких дрони, БПЛА, оптичні прилади, засоби зв'язку, телемедицина, транспортні засоби, 154 броньовані автомобілі та супутник для Генерального штабу Збройних сил України.
 • З початку 24 лютого 182 громади, 80 медичних закладів, 28 освітніх установ і численні українці проживаючі на прифронтових населених пунктах та на деокупованих територіях отримали гуманітарну допомогу від Фонду Притули.

Lifecell - український оператор електронних комунікацій, який пропонує мобільний зв'язок та передачу даних через швидкісний інтернет.

 • Компанія активно розробляє інноваційну екосистему електронних комунікацій, яка спрямована на впровадження проєктів, які сприятимуть розвитку "розумного міста" та "розумного регіону". Наша мета - покращити безпеку громадян і розширити мережу Інтернету речей.
 • Мобільний оператор Lifecell пропонує зручні та вигідні тарифи й послуги для користувачів смартфонів.
 • До цифрового портфоліо компанії входять такі продукти, як багатофункціональний месенджер BiP, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс, програми TV+, Lifecell music та інші.
 • На кінець третього кварталу 2023 року у оператора зв'язку lifecell налічувалося 9,1 мільйон активних абонентів за останні три місяці.
 • Лайфселл є частиною компанії Turkcell, яка є найбільшим турецьким постачальником конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Акції Turkcell торгуються на Нью-йоркській фондовій біржі (NYSE) та турецькій фондовій біржі Borsa Istanbul (BIST).

Whitepay є компанією, яка пропонує послуги з криптовалютного рішення для бізнесу та благодійності, включаючи криптоеквайринг, POS-термінали та платіжні сторінки.

WhiteBIT - одна з найбільших європейських криптовалютних бірж, яка була заснована в Україні у 2018 році. На сайті біржі доступно понад 350 торговельних пар, 270 цифрових активів та 10 державних валют.

 • WhiteBIT разом з Міністерством цифрової трансформації започаткували "Освітній проект з криптограмотності та блокчейну" на порталі Дія.Освіта.
 • та іншими відомими установами. Вони проводять спільні проекти з метою розвитку освіти та культури в Україні. Про співпрацю з університетом був укладений угода, яка передбачає обмін студентами та викладачами, проведення наукових досліджень та організацію спільних конференцій та семінарів. Крім того, компанія активно підтримує молодь та студентські організації, надаючи їм фінансову та іншу допомогу.
 • Lifecell є спонсором збірної команди України з футболу, а також клубів "Барселона" та "Трабзонспор". Крім того, вони також підтримують кіберспортивну платформу FACEIT.
 • WhiteBIT має на меті широке впровадження технології блокчейн як в Україні, так і в усьому світі.
Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті