Податкова служба США припиняє виконання правил звітування про криптовалютні податки у розмірі 10 000 доларів в очікуванні подальшого регулювання.

  • 17.01.2024 14:15
  • 4 хвилини читання
Податкова служба США припиняє виконання правил звітування про криптовалютні податки у розмірі 10 000 доларів в очікуванні подальшого регулювання.

Міністерство фінансів США та Внутрішня доходова служба (IRS) повідомили, що підприємства не зобов'язані повідомляти про отримання цифрових активів так само, як про отримання готівки, поки не будуть випущені конкретні регуляторні акти.

Рішення двох федеральних агентств прийнято відповідно до Закону про інфраструктурні інвестиції та робочі місця. Закон відносить цифрові активи до готівкових і вимагає звітності від платників податків, що займаються торгівлею або бізнесом, якщо вони отримують цифрові активи у сумі понад 10 000 доларів.

Початкове правило передбачало, що централізовані біржі, такі як Coinbase або Kraken, повинні надсилати відповідну інформацію про своїх клієнтів до IRS. З іншого боку, відповідальність за надсилання інформації перекладалася на індивіда при використанні рішень пір-до-піра або некастодіальних рішень.

"Зараз нове оголошення уточнило, що для введення цієї конкретної положення є необхідність видачі відповідних регуляцій соціальними фондами та IRS."

Попередні правила не зазнали жодного впливу від Закону про інфраструктурні інвестиції та робочі місця.

Варто зауважити, що оголошення не впливає на правила, що діяли до прийняття Закону про інфраструктурні інвестиції та робочі місця для отримання грошей в ході підприємницької діяльності.

Згідно з оголошенням, такі операції все ще повинні бути звільнені у формі 8300, "Звіт про готівкові платежі на суму понад 10 000 доларів, отримані в рамках торгівлі або бізнесу", протягом 15 днів з моменту отримання готівки.

Для забезпечення ясності та процедур повідомлення про отримання цифрових активів та криптовалютних податків за активами на суму понад 10 000 доларів, Міністерство фінансів та IRS планують видати пропоновані регулятивні акти.

Згідно з двома агентствами, громадськості буде запропоновано скласти письмові коментарі і, за заявкою, взяти участь у публічному слуханні.

Позитивні реакції зі спільноти щодо звітування про криптовалютне оподаткування.

Звістка про зупинку накладання правила звітності отримала позитивну реакцію у криптоспільноті.

Серед тих, хто поділився своїми реакціями, була адвокаційна група Blockchain Association з США, яка назвала це "позитивним кроком вперед, враховуючи неможливість і широту необхідної звітності".

Державна податкова служба (IRS) повідомляє, що положення 6050I-проблематична клозет для інфраструктурного проекту, яке вимагає звітності про операції з цифровими активами понад 10 000 доларів-не набуває чинності, поки не будуть прийняті додаткові правила. Це позитивний крок вперед, враховуючи неможливість виконання і обсяги вимог щодо звітності.

Майлс Дженнінгс, генеральний радник та керівник відділу децентралізації в криптовалютній венчурній компанії a16z Crypto, поділився подібною думкою і заявив, що анонс не став для нього несподіванкою. Однак він "суперечить неправильним рекомендаціям, які багато хто розміщує".

"Будьте обережні, кого ви переслідуєте", додав він.

Для розуміння нашумілих новин: Міністерство фінансів та Міжнародна податкова служба (МПС) оголосили, що бізнесам не потрібно повідомляти про отримання цифрових активів більше 10 000 доларів США, поки не будуть видані нові регуляції. Це не є несподіванкою, але це суперечить невірним порадам, які багато людей публікують. Будьте обережні, кого ви слідкуєте. https://t.co/XTpmPxsGn5 - Майлз Дженнінгс (@milesjennings) 16 січня 2024 р.
Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті