Поки Dogecoin (DOGE) користується популярністю серед широкої аудиторії, трейдери відзначають зростаючий потенціал NuggetRush.

  • 09.02.2024 01:31
  • 5 хвилин читання
Поки Dogecoin (DOGE) користується популярністю серед широкої аудиторії, трейдери відзначають зростаючий потенціал NuggetRush.

У вступі до тексту описується його основна ідея.

  • Dogecoin (DOGE) зафіксовував значне зниження з кінця 2023 року.
  • Аналітики стверджують, що зростаюча активність мережі може сповільнити падіння DOGE.
  • NuggetRush (NUGX) створює велике збурення на ринку ігор після неймовірного зростання попереднього продажу.

Курс Dogecoin відчутно впав, відступивши від своїх максимумів у грудні в $0.10. Аналітики тепер обговорюють ймовірність відновлення DOGE.

Деякі власники DOGE досліджують можливість відновлення втрат шляхом інвестування в NuggetRush (NUGX). NUGX вже вражає ринок, збільшившись на 80% під час передпродажу. Однак, які шанси NUGX стати провідною мережею ICO? Обговоримо.

Придбати NuggetRush зараз.

Інвестори Dogecoin у грудні 2023 року обурені різким зниженням.

На кінець 2023 року Dogecoin (DOGE) захопив прапорець серед альткойнів. Його ринкова капіталізація стрімко піднялась до 14,48 мільярда доларів США, що є найвищим показником за останні 10 місяців, наприкінці грудня. Оптимістична настрій стосовно Dogecoin допомагав утримати конкуренцію від мем-койнів Solana. Крім того, цей настрій підтягнув Dogecoin до рівня 0,10 доларів.

Однак, падіння Dogecoin з початку року було стрімким. DOGE продавався за $0.09202 станом на 1 січня. Він знизився на 11,8% до $0.08113 15 січня. DOGE спробував відновитися на 8,3%, досягши $0.08789 20 січня. Але його продовжуючий спад змусив його зрости на 11,0% до $0.07822 5 лютого.

Якщо ситуація залишиться незмінною, спад курсу Dogecoin (DOGE) може продовжитись. Однак, деякі аналітики вказали на його зростаючу активність мережі в кінці січня як на ознаку можливого зростання. Тим не менш, більшість аналітиків сумнівається в одужанні Dogecoin, вірячи, що DOGE впаде на 10,0% до $0,07032.

Підтримка NuggetRush стрімко зростає зі збільшенням вартості його попереднього продажу на 80%.

NuggetRush (NUGX) є наступним кроком у розвитку геймінгу. Вона пропонує вам відеоігровий досвід, що повністю занурює вас у захоплення видобування, як ніколи раніше. NuggetRush пропонує захоплюючу дослідження ділянок, наповнених мінералами. Вона іде разом з персонажами NFT, які є важливими для вашого видобуткового досвіду.

Основним завданням NuggetRush (NUGX) є створення гірничого бізнесу. Для досягнення цієї мети необхідна компетентна команда працівників і відповідне гірниче обладнання. Команда працівників, яку ви оберете, значно впливатиме на ефективність вашої гірничої діяльності. Крім того, вони також сприяють фінансовій цінності вашого гірничого майна.

Одним з ключових елементів геймплею NuggetRush (NUGX) є торгівля NFT-активами між гравцями. Ви можете продавати свої NFT-активи іншим геймерам, отримуючи гроші за час, що ви витратили на гру. Вартість ваших NFT-активів буде залежати від їхніх навичок та ступеня рідкісності. Щоб підвищити цю вартість, варто покращувати свої NFT-активи.

Ще одною прибутковою перевагою NuggetRush (NUGX) є можливість стейкати NFT-токени на фіксований період. Гра відрізняється тим, що пропонує до 20% щорічного виплати APY за стейкінг NFT-токенів. Однак, ці винагороди є ексклюзивними для членів спільноти.

На щастя, блокчейн ICO компанії NUGX все ще триває, хоча дата запуску проекту наближається. Вже продано понад 170 мільйонів токенів NUGX, а їх вартість зросла з $0.010 до $0.018 до п'ятого раунду попередньої реалізації. Його подальше зростання зробить його однією з найкращих криптовалют.

Відвідайте сайт попередньої реалізації NuggetRush.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті