Понад 73% європейців ставляться "позитивно" до майбутнього криптовалют: звіт

  • 29.01.2024 19:30
  • 4 хвилини читання
Понад 73% європейців ставляться "позитивно" до майбутнього криптовалют: звіт

Згідно з останнім дослідженням, проведеним компанією Binance, більшість європейців вірять у перспективи криптовалютної індустрії у майбутньому.

Опитування, оприлюднене Binance Square 29 січня, охопило 10 498 користувачів з Франції, Італії, Іспанії та Швеції протягом періоду з 14 жовтня по 8 листопада 2023. Приблизно 73% респондентів висловили оптимізм щодо майбутнього цифрових активів.

Користування криптовалютами щодня зростає

Хоча більшість учасників виявили оптимізм щодо криптовалют, 55% виключно займаються цифровими активами, а 24% заявили, що понад половина їх торгівлі відбувається з використанням криптовалют.

34% респондентів опитування вказали, що використовують ці активи для довгострокової торгівлі, тоді як 26% використовують їх для збереження. Додатково, 13% займаються денною торгівлею цифровими активами, а 9% використовують криптовалюти для здійснення покупок. Крім того, 55% учасників повідомили, що використовують криптовалюти для повсякденних покупок, при цьому 10% здійснюють покупки пов'язані з криптовалютами щотижня.

За звітом Binance основними факторами, що сприяють поширенню криптовалют у Європі, є перспектива значних прибутків, привабливість децентралізації та фінансової незалежності, які надають цифрові активи, а також визнання інновацій та технологій, визначені відповідно 20%, 18% та 17% респондентів.

"Зростаюче використання криптовалюти в повсякденних покупках та її різноманітні застосування підкреслюють інтеграцію цифрових активів у наше життя", - заявила генеральний директор з маркетингу компанії Binance Рейчел Конлан. "З Європою на чолі запровадження безпечної і гармонізованої регуляторної рамки для галузі шляхом MiCA є очевидним, що цей регіон активно прокладає шлях для масової впровадження цифрових активів".

ESMA Насилює Тиск на Зарубіжні Криптовалютні Компанії

Криптовалютні компанії, зареєстровані в Європі, також збираються отримати ще одну гарну новину.

Європейський орган з цінних паперів та ринків (ESMA) запропонував обмеження, згідно з яким криптокомпанії з-за меж Європейського Союзу зможуть обслуговувати лише клієнтів в межах блоку за вкрай обмежених умовах. Ця міра спрямована на запобігання недобросовісній конкуренції в ЄС.

У своєму заяві ЕСМА підтвердила, що запропонована документація щодо вказівок повторює її попередню позицію, підкреслюючи, що надання послуг з криптовалют всіма сторонами країни-незалежної третьої особи обмежено в рамках Регулювання ринків криптовалютних активів (MiCA). Така можливість допускається лише у випадках, коли клієнт незалежно запитує про послугу, що називається "зворотний затребування".

Піджвиг правил, ймовірно, призведе до збільшення вимог до іноземних компаній щодо створення представництва в ЄС через філіал або дочірню компанію.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті