Повернення Стіва Крісті до Binance сигналізує про сильне підтримування вимог до дотримання правил та норм.

  • 05.02.2024 13:56
  • 5 хвилин читання
Повернення Стіва Крісті до Binance сигналізує про сильне підтримування вимог до дотримання правил та норм.

Торгова платформа Binance повернула до свого складу Стіва Крісті, колишнього вице-президента з питань відповідності, на посаду Заступника Головного Віце-президента з відповідності.

У останньому оголошенні було зазначено, що основною відповідальністю Крісті буде покращення системи виконання вимог Вінанс, шляхом співпраці з регуляторами, лідерами галузі та іншими зацікавленими сторонами.

Завдяки його великому досвіду в сфері відповідності та доброму знайомству з компанією, він добре підходить для цієї ролі.

Повернення Стіва Крісті наступає після періоду відсутності.

Повернення Крісті настає після періоду відсутності, протягом якого він зосередився на особистих справах і сім'ї.

Крісті вступає на посаду Заступника Головного фахівця з виконання норм і глобального звітності про відмивання грошей, яку залишила Крістен Гехт у компанії Binance. Вона буде тісно співпрацювати з Ноем Перльманом, Головним фахівцем з виконання норм компанії.

Перльман висловив впевненість в здатностях Крісті, стверджуючи, що його попередня робота в Binance внесла значний вклад у зростання та розвиток команди з дотримання вимог.

"Славнозвісна підвладність Стіва функціоналу Binance та його глибокий володіння питаннями відповідності роблять його ідеальною особою для обіймання посади Головного директора з дотримання в компанії", - зазначив Перлман.

"Коли Стів першій раз приєднався до Binance в 2022 році, команда з виконання регуляторних норм швидко зросла і зробила величезні зусилля та інвестиції для посилення та розвитку культури дотримання регуляторних вимог, в яких він грав активну роль."

Перльман підкреслив, що дотримання вимог є постійно розвиваючоюся галуззю, а експертиза Крісті є важливим чинником у допомозі Binance у подоланні нових викликів та змін.

Зробивши відповідність бізнес-процедур засобом сприяння та рушієм стійкого зростання промисловості, повернення Крісті посилить зобов'язання Binance до дотримання регулятивних вимог.

Бінанс прагне до глобального розширення.

У минулий місяць платформа Binance оголосила про створення спільного криптовалютного обмінника Binance Thailand, який створено у співпраці з Gulf Innova, дочірньою компанією Gulf Energy Development.

Binance Таїланд, скорочено Binance TH, надає платформу для обміну цифровими активами з торговельними парами в тайських батах.

Також воно інтегрувалося з місцевими банками в Таїланді та уклало партнерство з Binance Kazakhstan для брокерських послуг, все це під суворим наглядом Таїландської Комісії цінних паперів та бірж.

Рішення було ухвалено в зв'язку з останнім регуляторним наглядом щодо Binance.US та його глобальної материнської компанії Binance.

У червні Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) розпочала правозастосовну дію проти них, звинувачуючи їх у продажі незареєстрованих цінних паперів.

У судовій справі, засуджуючій СЕК, згадується основний засновник Бінансу Чанпенг Чжао серед відповідачів, в його адресу висувають звинувачення у керуванні Бінанс.ЮС, хоча він стверджував, що воно діє незалежно.

У листопаді Жао пішов у відставку з посади генерального директора і визнав себе винним в порушенні протибійного відмивання грошей, погодившись сплатити штраф у розмірі 50 мільйонів доларів.

Компанія Binance також уклала угоди з Міністерством юстиції, Міністерством фінансів, Комісією з операцій з ф'ючерсами і товарними ринками та Управлінням з контролю за зовнішньоекономічною діяльністю, сплачуючи щедру суму в розмірі 4,3 мільярда доларів у якості штрафу.

Однак Binance очікується зберегти свою позицію як домінантна глобальна біржа, навіть після досягнення угоди з Департаментом юстиції США (DOJ).

Деякі аналітики навіть стверджують, що угода про зізнання між Binance та Департаментом юстиції США є вигідним результатом як для засновника Binance Чанпенґа "Сі Зедао", так і для самої компанії.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті