Практично пів біткоїна та трохи більше: нові обіги на WhiteBIT

  • 17.04.2024 09:17
  • 4 хвилини читання
Практично пів біткоїна та трохи більше: нові обіги на WhiteBIT

Халвінг біткойна - це процес зменшення нагороди за добиття нового блоку у блокчейні біткойна. Це робиться кожні чотири роки, щоб обмежити кількість нових біткойнів, які можуть бути видобуті. Після халвінгу нагорода для майнерів зменшується на половину, що може вплинути на ціну та загальну динаміку ринку криптовалют.

Подія халвінгу біткоїна - очікувана подія в галузі цифрових активів, яка означає поділ винагороди за майнінг блоку навпіл. Згідно з задумом створеного біткоїна Сатоші Накамото, халвінг відбувається кожні чотири роки або після кожних 210 000 видобутих блоків.

Також увага до того, які країни придбали найбільшу кількість біткоїнів.

Процес є ключовим аспектом політики біткойна, спрямованим на регулювання темпу видобутку нових монет і забезпечення довготривалої стабільності мережі біткойн.

Чекати на майбутній халвінг вони почали з ще більшим нетерпінням, сподіваючись побачити подальшу динаміку ціни на монету.

Акція від WhiteBIT - це пропозиція для своїх клієнтів.

Традиційно криптобіржа WhiteBIT приєднується до цієї події та оголошує широкомасштабну акцію для своїх користувачів. Долучитися до неї можуть усі охочі, незалежно від рівня знань у сфері цифрових валют, оскільки умови акції передбачають створення та поширення коротких відео на тему халвінгу.

  • Творці найцікавіших відео, яких вибиратимуть як представників компанії, так і спільноти, поділять призовий фонд у 0,49 BTC.
  • Користувачі, які зареєстровані на біржі та слідкують за офіційними каналами WhiteBIT у соціальних мережах, можуть поділитися улюбленим відео з хештегом #hahahalving_WhiteBIT на своїй сторінці та мати можливість виграти брендовану продукцію від WhiteBIT, футбольного клубу Барселона та Української асоціації футболу.
  • Визначення переможців відбудеться шляхом випадкового вибору. Більше інформації про умови конкурсу можна знайти в блозі.
  • Мета кампанії від WhiteBIT полягає в тому, щоб дати можливість кожному приєднатися до акції з фінансовою винагородою за виконання креативного завдання.

Крім проведення подібних акцій, WhiteBIT також відомий своєю активною громадянською позицією стосовно повномасштабного вторгнення в Україну.

У кінці березня 2024 року голова компанії Володимир Носов та WhiteBIT здійснили пожертву у розмірі 1 мільйон гривень на підтримку "Штурмових робіт" для Третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України.

Криптобіржа WhiteBIT також співпрацює з Міністерством закордонних справ України, укладає партнерство з Дією та активно долучається до кампаній з благодійного збору коштів на гуманітарні та військові потреби.

Про криптовалютну біржу

WhiteBIT - одна з найбільших європейських криптовалютних бірж, яка була заснована в Україні у 2018 році.

  • На біржі є понад 350 торгових пар, більше ніж 270 активів та 10 державних валют.
  • WhiteBIT спільно з Міністерством цифрової трансформації запустили "Проєкт навчання криптовалюти та блокчейну" на платформі Дія.Освіта.
  • Компанія співпрацює з Києво-Могилянською академією, Міністерством закордонних справ України, є партнером збірної команди України з футболу, клубів "Барселона" та "Трабзонспор", Lifecell та кіберспортивної платформи FACEIT.
  • Метою WhiteBIT є широке впровадження технології блокчейн в Україні та по всьому світу.
Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті