Президент США Джо Байден розпалює спекуляцію криптовалютами з образом аватара з лазерними очима на X.

  • 12.02.2024 06:45
  • 3 хвилини читання
Президент США Джо Байден розпалює спекуляцію криптовалютами з образом аватара з лазерними очима на X.

Публікація президента США Джо Байдена у його облікових записах на Х та Інстаграм ввечері в неділю зацікавила криптоспільноту своїм захоплюючим вмістом.

Фотографія, розміщена з підписом: "Точно так, як ми це намалювали".

Після перемоги команди Канзас-Сіті Чіфс над Сан-Франциско 49-ерс у Супербоулі і здобуття третього титулу за п'ять років, Байден висловився на цей рахунок. "Точно так само, як ми це намалювали" - це фраза, яку часто чуємо у спорті, що означає, що все пройшло за планом і успішно завершилося.

Точно так, як ми його розробили. pic.twitter.com/9NBvc5nVZE - Джо Байден (@JoeBiden), 12 лютого 2024 року.

Помилка стажера чи вказівка щодо криптовалюти?

Причиною збентеження було використання графічного зображення «лазерні очі». Це зображення зазвичай символізує підтримку та захоплення криптовалютами, такими як Біткоїн, під час підйому ринку. Воно також часто пов'язане з почуттям товариства та колективної ідентичності у криптогрошовій спільноті.

Багато онлайн-учасників припускали, що у пості Байдена міг брати участь стажер.

"Однозначно, менеджер соціальних мереж покоління Z", відповів один користувач на Instagram.

Сам Байден особисто не висловлював безпосередню підтримку криптовалютам. Однак його адміністрація розпочала зусилля з регулювання та дослідження цифрових активів та цифрових валют центральних банків.

Так, я знаю, що "лазерні очі" Байдена не стосуються криптовалюти. Це тому, що він правильно передбачив перемогу "чіфс". Але це все одно смішно. Хтось скажіть його співробітникам, що вони випадково рекламують Bitcoin, ха-ха.

Конгресмен Філліпс розкритикував Байдена і Трампа через їх недостатнє розуміння криптовалют.

Ветеран хедж-фондів, Ентоні Скарамуччі, недавно закликав криптогрошову спільноту підтримати Байдена. Він вказав, що демократ є кращою ставкою, ніж лідер республіканців Дональд Трамп на найближчих виборах.

Однак, представник Діан Філліпс різко критикує як Байдена, так і Трампа, зауважуючи, що вони "абсолютно не здатні зрозуміти [криптовалюти]".

"Двоє провідних кандидатів на даний момент, як зліва, так і справа, на посаду президента США явно не знаходяться в положенні зрозуміти це, підготувати нас до цього, передбачити це і провести нас у наступне століття", - сказав він. "Джо Байден та Дональд Трамп, на своїй віці і етапі життя, просто не є потрібними людьми, щоб провести нас вперед".

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті