Принаймні 18 сенаторів США висловлюють свою підтримку криптовалютам, свідчать дані

  • 29.01.2024 17:02
  • 6 хвилин читання
Принаймні 18 сенаторів США висловлюють свою підтримку криптовалютам, свідчать дані

Останні дані від громадської організації Stand with Crypto, що належить компанії Coinbase, показують все більшу розбіжність у поглядах американських сенаторів щодо криптовалют. Наразі принаймні 18 сенаторів у Сполучених Штатах підтримують криптоактиви, тоді як 30 сенаторів стоять на позиції протидії їм.

Компанія Stand with Crypto виявила, що республіканські сенатори Сінтія Ламміс і Тед Бер підтримують криптовалюту в Сенаті США. Ламміс захищала восьмох криптовалютних законопроєктів і висловила 184 заяви з даної теми, тоді як Бер представив вісім законопроєктів та зробив 24 заяви.

Республіканські сенатори Тед Круз та Білл Хейгерті уважно стежать за Ламіс і Бауром, разом презентуючи п'ять законопроектів та 92 заяви на підтримку криптовалют. З 18 сенаторів, що підтримують криптовалюти, 14 - республіканці, а лише четверо - демократи.

За протилежному боці повідомляють про 30 сенаторів, які виступають проти криптовалют. Серед них 23 демократи, п'ятеро республіканців і двоє незалежних, за даними відстежувача Stand with Crypto. Важливо зазначити, що у Сенаті Сполучених Штатів є 100 сенаторів, із двох представників від кожного штату.

Дані також свідчать про те, що кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп та незалежний кандидат Роберт Ф. Кеннеді мають схильність підтримувати криптовалюти. Кеннеді зробив Біткойн центральною темою своєї виборчої кампанії, пропонуючи прийняття відповідного законодавства у разі перемоги, тоді як Трамп недавно оголосив про свою протидію створенню цифрових валют центральними банками.

Натомість, на веб-сайті президента Джо Байдена його позиція стосовно криптовалют вказана протилежною, існують п'ять публічних заяв, що спрямовані на негативний становище щодо цифрових активів.

Виступ За Криптовалютами підкреслює протистояння Сенатора Елізабет Воррен криптовалютам.

Організація Stand With Crypto розкриває, що сенатор Елізабет Воррен є видатною постаттю серед сенаторів, які виступають проти криптовалют, оскільки вона підтримала або внесла три законопроекти проти криптовалют, а також видала 76 заяв про відмову від цифрових активів.

Значним кроком сенаторки Воррен у липні 2023 року було повторне внесення законопроекту про боротьбу з використанням цифрових активів у відмиванні грошей, разом з сенаторами Джо Менчином, Роджером Маршаллом і Ліндсі Грехемом. Поточна версія законопроекту має на меті вирішення проблем, пов'язаних з неказначейними цифровими гаманцями, розширення відповідальності згідно Закону про банківську таємницю, встановлення обов'язкових перевірок з питань дотримання положень щодо боротьби з відмиванням грошей/фінансуванням тероризму та впровадження інших юридичних заходів для боротьби з незаконним використанням цифрових грошей.

Згідно з офіційним повідомленням з офісу Воррен, дев'ять Сенаторів Сполучених Штатів підтримали Закон Сенатора Елізабет Воррен про Віртуальні Активи та Боротьбу з Відмиванням Грошей. Біпартізанський коаліцію складають сенатори Демократичної Партії Гарі Пітерс, Дік Дербін, Тіна Сміт, Джин Шахін, Боб Кейсі, Рішард Блюменталь, Майкл Беннет та Катрін Кортез Масто, а також незалежний сенатор Енгус Кінг.

Особливо слід відзначити, що Пітерс очолює Комітет з національної безпеки та урядових справ Сенату, тоді як Дурбін є головою Комітету з правових питань Сенату.

Незважаючи на підтримку законодавців з різних політичних партій, законопроект стикається з критикою з боку груп захисту прав інтересів, які стверджують, що він не ефективно вирішує проблеми, пов'язані з незаконним використанням цифрових активів.

У 2023 році сенатор Воррен зробила "війну з криптовалютою" центральною темою своєї повторної обраної кампанії. Внаслідок цього вона постійно висловлювала громадські заяви, зазначаючи, що криптовалюта використовується для фінансування тероризму на Близькому Сході та сприяє загальним нелегальним діям. Ці твердження продовжують залишатися актуальними, незважаючи на зростаючі докази, які свідчать про протилежне.

Проект обговорення, оприлюднений у червні у Палаті представників, в основному обмежує повноваження SEC щодо криптовалютних компаній, тоді як Комітет з фінансових послуг Палати представників також підготував законопроект, що пропонує зробити Федеральну резервну систему головним регулятором встановлення вимог для стейблкоїнів.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті