Проект Pantera Capital передбачає відновлення ціни Bitcoin та зростання активності на ринку DeFi.

  • 22.01.2024 10:46
  • 6 хвилин читання
Проект Pantera Capital передбачає відновлення ціни Bitcoin та зростання активності на ринку DeFi.

Компанія з управління криптовалютами Pantera Capital опублікувала щорічні прогнози щодо Bitcoin (BTC) та галузі загалом з очікуванням більш бикової активності для лідера ринку.

У останньому звіті ринку компанія підкреслила прогнозований рух оцінки ціни Bitcoin. Прогноз ціни Bitcoin від Pantera Capital враховує минулі посилання та майбутні підйоми у сфері криптовалют, включаючи інновації у децентралізованій фінансовій (DeFi) сфері, токенізації та доказів з нульовим розголошенням.

З величезним початком року ми вважаємо, що в 2024 році все ще є багато чого з нетерпінням очікувати. У цьому місячному листі ми обговорюємо: – Прогнози на 2024 рік – Криптовалютні відношення в межах хмарних циклів – Стан блокчейн-підрозділу – Потенціал AIxWeb3https://t.co/kq92Qneie3 — Pantera Capital (@PanteraCapital) 16 січня 2024 р.

Pantera Capital розміщує свої ставки на биковий прогноз ціни Bitcoin.

Очікується, що Bitcoin вдвічі збільшить свій стрімкий рух до кінця 2023 року, завдяки кільком факторам, які ймовірно сприятимуть новому зростанню ціни цього року.

За звітом, минулого року Bitcoin здійснив повернення. Його ринковий підтримка зросла з 38% у січні, після зниження вартості на 55%, до приблизно 52% у грудні.

У цьому році надіються на відновлення активу Bitcoin через наближення події "зменшення винагороди Bitcoin" (так званий "галвінг"), затвердження США Комісією з цінних паперів та бірж (SEC) Bitcoin ETF з використанням котирувань в реальному часі та багато інших програмованих можливостей.

Традиційно, половинування BTC пов'язується з бичим фазою, оскільки видобуток цієї криптовалюти з пониженою винагородою збільшує її обмеженість та попит.

До квітневої події під назвою "поділ блока" нагороди за майнінг знизяться з 6.25 BTC до 3.125 BTC. У зв'язку з цим, майнери збільшують ефективність своєї роботи та набувають ключові активи перед настанням цієї події.

Опитування, проведене CryptoRanks.io, показує, що приблизно 79% користувачів цифрових активів ставляться позитивно до наближаючогося поділу на половину з очікуванням зростання ціни.

Залишилося менше 100 днів до зменшення на половину біткоїну За всього 14 117 блоків, #Біткоїн досягне наступної віхи: нагорода за блок буде зменшена на 50%. Ця подія може стати ще одним каталізатором для зростання ціни на $BTC. Майже 79% користувачів CryptoRank вірять у позитивний вплив #Біткоїну. Що скажете... pic.twitter.com/R9442lfDEF - CryptoRank.io (@CryptoRank_io) 15 січня 2024 р.

Ціна на Bitcoin зросла на 401% з останньої половинної події у 2020 році. Користувачі також зазначають щодо бикового ринку 2021 року, коли актив досяг історичного максимуму понад 63 000 доларів. За деякими думками, це був ефект, пов'язаний з половинною подією, хоча це була не єдина причина стрибка ціни.

Інституційний апетит для збільшення потенціалу

На четвертому кварталі 2023 року панувала оптимістична атмосфера щодо схвалення біткоїн-ETF, що призвело до зростання ціни до позначки понад 44 000 доларів перед корекцією на ринку.

Декілька аналітиків прогнозують зростання, оскільки ЕТФ надасть нову можливість для інституційних інвесторів вливатися на ринок. Крім того, очікується, що схвалення ЕТФ сприятиме посиленню регуляції цього активу.

Однак, з моменту схвалення активу, його ціна знизилася, і в даний момент Bitcoin торгується на рівні $41,005. Тим не менш, багато людей вважають, що інституційний інтерес приведе до більшої експозиції та упровадження.

Згідно зі звітом компанії Pantera Capital, екосистема Bitcoin буде підтримувати масштабованість та розумні контракти за допомогою мереж другого рівня з більшим спектром використання.

Екосистема Bitcoin повинна об'єднатися навколо однієї або двох мов повноцінного смарт-контракту Тюрінга. Серед основних конкурентів можна назвати Rust, Solidity або розширення мови, природної для Bitcoin, такої, як Clarity. Ця мова стане "стандартом" для розробки на Bitcoin, подібно до того, як Solidity вважається "стандартом" для розробки на Ethereum.

Номери BTC Ordinals також можуть записати збільшені числа поруч з передбачуваним "DeFi Summer 2.0" на Bitcoin, який призведе до зростання активів та загальної зафіксованої вартості (TVL).

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті