Прогноз ціни Cardano під час вибухового зростання торгівельного обороту на 80% - чи готова ADA до відновлення?

  • 24.01.2024 13:32
  • 7 хвилин читання
Прогноз ціни Cardano під час вибухового зростання торгівельного обороту на 80% - чи готова ADA до відновлення?

Протягом останніх 24 годин ціна на Cardano зросла на 4% і досягла $0,4728, оскільки криптовалютний ринок відновлюється на скромний 0,5% сьогодні.

Стрибок ADA сьогодні не вистачає, щоб знищити втрати за більшими відрізками часу, проте, не дивлячись на це, альткоін все ще зазнає зниження на 10% протягом тижня та на 21% протягом останніх 30 днів.

З іншого боку, ADA залишається вище на 23% за останній рік, і з ринком, який, ймовірно, значно недооцінює цю монету, вона може здійснити успішний відновлення у найближчому майбутньому.

Прогноз ціни криптовалюти Cardano: обсяг торгівлі стрімко зростає на 80% – чи зможе ADA скоро відновитися?

Графік Кардано продовжує передавати картину слабості, оскільки показники монети показують велику втрату його моментуму в останні дні та тижні.

Зокрема, його відносний індекс сили (фіолетовий) вирівнявся на рівні близько 40, намагаючись повернути прискорення після зниження з рівня 80 у грудні.

Така ж ситуація спостерігається і з 30-денним рухомим середнім (жовтим), який продовжує знижуватися і, схоже, наближається до рівня нижче свого 200-денного (синього).

Ще один негативний сигнал полягає в тому, що ціна криптовалюти Кардано сама по собі впала нижче за 30-денну середню, що є чітким знаком сильного тиску на продаж.

Водночас, обсяг ADA сьогодні зрос до понад 500 мільйонів доларів, порівняно з близько 300 мільйонами декілька днів тому.

Таке зростання може сигналізувати про наближення підвищень.

На справді, ринок несправедливо знизив вартість та перепродавав ADA в останні місяці, за винятком загального зростання в грудні, тому цілком можливо, що вона зможе піднятися ще трохи протягом наступних місяців.

Така позитивність ґрунтується в основному на фундаменталах ADA, з тим що Cardano постійно зростає як блокчейн-мережа першого рівня.

АДА є активом, що працює на блокчейні Cardano! Вона досягла рівня $3 без Смарт-контрактів! У неї є найбільша спільнота, що працює над управлінням on-chain для забезпечення її безпеки! Вона має повний набір функціоналу, що відображає зростання $ADA TVL на 500% протягом 2023 року! Неможливо забути про АДА!

Наприклад, загальна вартість, заблокована в ньому, зросла на понад 300% протягом останніх 12 місяців, більше ніж в будь-якому іншому блокчейні з верхньої десятки.

Це чіткий знак того, що Cardano зазнає зростаючого використання та упровадження, оскільки на його мережі вже працює близько 157 програм/проектів.

Після впровадження розумних контрактів у 2021 році, Cardano успішно перейшла до фази Basho своєї дорожньої карти, яка спрямована на покращення масштабованості.

Сподобалася енергія в Cardano в даний момент. Очікуються розвиток управління, масштабування (від Левіафана до Міна v2/Sundae/AXO та всього офіційного шляху розробки), поступ у сфері децентралізованих фінансів, наближення RWA платформ. Альтернативні вузли. Vespr desktop. Тим часом будівники продовжують займатися розробкою та випуском Sahara, Omen, Iagon, Fluid тощо. — ADA whale (@cardano_whale) 24 січня 2024 р.

Кілька з цих поліпшень ймовірно з'явиться у цьому році і допоможе збільшити ціну Cardano.

І з наступним зменшенням Bitcoin, ймовірно, ринок стане ще більш бичим, ADA може досягти 1 долара до літа.

Інші високопотенційні альткоїни

Оскільки ADA може залишатися чимось вродливим, деякі трейдери можуть віддати перевагу новішим альткойнам, які показують більше потенціалу для значних короткострокових ралі.

На ринку в даний час присутні кілька монет, з величезним різноманіттям перспективних нових альткойнів та токенів пресейла, які приваблюють не лише роздрібних, а й великих трейдерів.

Однією з найбільших таких монет є Bitcoin Minetrix (BTCMTX), платформа на основі Ethereum з системою стейкінгу-майнінгу, яка заробила впечатляючу суму в розмірі 9,1 мільйона доларів під час своєї продажу.

Велике оголошення! #BitcoinMinetrix досягає вражаючого досягнення, збираючи понад 9 000 000 доларів! pic.twitter.com/9rUOkm7Hb7 - Bitcoinminetrix (@bitcoinminetrix) 22 січня 2024 року

Незабаром планується запуск Bitcoin Minetrix, який дозволить вам майнити BTC шляхом зароблення на платформі власного токена BTCMTX.

Ті, хто ставлять BTCMTX, отримають токенізовані кредити за видобуток, на які можна витратити, щоб мати можливість майнити Bitcoin.

Виконавши це, вони отримають частку в новостворених біткоїнах, оскільки Bitcoin Minetrix стартує саме вчасно в історії біткоїна, враховуючи, що наступне його поділ буде відбуватися в квітні.

Учасники також отримуватимуть постійний потік BTCMTX, що може зробити платформу дуже перспективною для її користувачів.

Розпочинаючи новий етап хмарного майнінгу з #BTCMTX! Учасники накопичують кредити стейкінгу, контролюючи свою копальну майстерність. Розумні контракти на мережі Ethereum гарантують автоматичне, децентралізоване розподіл, забезпечуючи безпечну та надійну подорож майнінгом. pic.twitter.com/TPHF9gLxM5 — Bitcoinminetrix (@bitcoinminetrix) 23 січня 2024

Інвестори в даний час мають змогу придбати BTCMTX за ціною $0.0130 за токен, перейшовши на офіційний веб-сайт Bitcoin Minetrix та підключивши свої програмні гаманці.

Ціна зросте до $0.0131 протягом наступних кількох днів, а лістинг токену на біржах може забезпечити ще вище піднесення.

Зараз відвідайте Bitcoin Minetrix

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті