Прогноз ціни Cartesi, оскільки CTSI починає ставати популярним в Інтернеті - що далі для CTSI?

  • 22.01.2024 17:31
  • 7 хвилин читання
Прогноз ціни Cartesi, оскільки CTSI починає ставати популярним в Інтернеті - що далі для CTSI?

Після того, як ціна на криптовалюту Cartesi (CTSI) привернула увагу вихідних завдяки вразливому підйому ціни, цей криптоактив активно обговорюється в онлайні.

Згідно з CoinMarketCap, Cartesi стала 10-ою найпопулярнішою криптовалютою у понеділок.

Тим часом популярний криптоаналітик @ali_charts відзначив його серед трьох найпопулярніших монет у понеділок завдяки вражаючому зростанню ціни на Cartesi.

Топ 3 найпопулярніших #Альткойнів сьогодні: $CTSI - #Cartesi робить фурор з помітним зростанням ціни на 70%, що стало об'єктом обговорень в багатьох твітах. $DOGE - #Dogecoin показує зростання ціни на 10% за рахунок запуску Twitter'ом спеціального аккаунту 'X Payments', який підкреслює увагу до #DOGE. - Алі (@ali_charts) 22 січня 2024.

Ціна Cartesi наразі становить приблизно 0,25 долара, що на 50% вище, ніж мінімальна ціна минулого тижня.

Незважаючи на те, що ціна Cartesi наразі знизилася більш ніж на 20% від висоти неділі, прогнози щодо ціни Cartesi ймовірно залишаться булішними.

Прогнози ціни на Cartesi - Що далі з CTSI?

Останнє збільшення ціни токена Cartesi призвело до значного перелому в сторону північного напрямку всіх його основних рухомих середніх.

Це свідчить про внесення нової бикової потужності на ринок.

Ймовірним є повторне тестування максимального рівня 2023 року у зоні $0,36.

Це може означати швидке зростання, в межах приблизно 44%, у найближчий час в цьому регіоні.

Відомий аналітик альткоїнів у своєму повідомленні в неділю спонукав своїх підписників зацікавитися CTSI і попередив, що їх власна небачена увага до цього може призвести до негативних наслідків.

Він посилався на співзасновника Celestia, який висловився в захвалу проекту за те, що він "вмістив цілий Linux VM в одну підкрутку".

"Cartesi - це рішення для масштабування на рівні 2, яке сприяє розробці децентралізованих додатків (dApps) на кількох блокчейнах".

Так стверджує компанія Kraken.

Альтернатива від Cartesi, на яку варто звернути увагу - Bitcoin Minetrix ($BTCMTX).

На великий хвилі гурманії зустрічається захоплюючий новий децентралізований протокол майнінгу Bitcoin під назвою Bitcoin Minetrix.

Проект вже зібрав понад 9 мільйонів доларів від ранніх інвесторів у попередній продаж токенів $BTCMTX.

Велике оголошення! #BitcoinMinetrix досягає значущого етапу, збираючи понад $9 000 000! pic.twitter.com/9rUOkm7Hb7 — Bitcoinminetrix (@bitcoinminetrix) 22 січня 2024 року

$BTCMTX є токеном, який приводить у дію протокол - інвестори, які купують $BTCMTX, можуть віддачу свої токени, щоб почати отримувати непередавальні кредити Bitcoin Minetrix для видобутку.

Власники цих кредитів мають можливість їх спалити і, в обмін, отримати частку в доходах від майнінгу Bitcoin у компанії Bitcoin Minetrix.

BitcoinMinetrix відновлює область хмарної гірничої промисловості, поєднуючи володіння акціями та хмарну гірничу промисловість. Впередній токенізований хмарний майнінг, зосереджений на прозорості, автономності та безпеці, #BTCMTX присвячений забезпеченню надійного шляху для ентузіастів майнінгу $BTC. pic.twitter.com/Mrxv0Hnrst — Bitcoinminetrix (@bitcoinminetrix) January 22, 2024

Проте, окрім отримання устройств за вкладання токенів у вигляді кредитів, власники $BTCMTX також отримують устройство у вигляді токенів, виділених протоколом як винагороду спільноті.

Згідно з офіційною панеллю стейкінгу проекту, поточні винагороди за стейкінг становлять вражаючі 72% річного зарібку.

Інвесторам слід діяти швидко, щоб забезпечити собі ці великі винагороди і бути попереду наступного підвищення ціни.

Наближається кінець етапу 21 для #BitcoinMinetrix, залишилося всього 4 дні! Як ви керуєте споживанням енергії під час майнінгу #Bitcoin? pic.twitter.com/Gl2RHYrGzG - Bitcoinminetrix (@bitcoinminetrix) 22 січня 2024 року

Власники токенів $BTCMTX також отримуватимуть винагороди у токенах $BTCMTX, причому окрема частина загального обсягу токенів уже виділена для винагороди перших стейкерів.

Протокол Bitcoin Minetrix управляється смарт-контрактами, побудованими на децентралізованому блокчейні Ethereum, також це місце, де його токен випускається.

Протокол надає кращу прозорість та безпеку порівняно з іншими централізованими хмарними майнінговими сервісами.

Перевірте Bitcoin Мінетрікс тут.

Отримайте ранній доступ до найкращої монети для стейкінгу у 2023 році.

Інноваційний підхід до токенізації хмарного майнінгу Bitcoin з метою отримання доходу для учасників роботи $BTCMTX позиціонує його як одну з найкращих монет для стейкінгу 2023 року.

Bitcoin Minetrix використовуватиме 42,5% виручки від попередньої продажу для інвестування в майнінг Bitcoin, 35% - на маркетинг, 15% - на винагороди спільноті і 7,5% - на стейкінг.

Bitcoin Minetrix перебуває на першій фазі свого чотирьохфазного плану дій.

Після етапу передпродажу починаються інші три фази, що охоплюють розробку, запуск та масове поширення.

Хоча переговори з хмарними провайдерами та робота над інструментом для додатків та робочого столу, які дозволяють отримувати винагороду за участь у проекті, заплановані лише на другу і третю фази, вже розпочалися.

Для придбання токена $BTCMTX необхідно мати ETH, USDT, BNB або банківську картку.

Якщо ви плануєте придбати за допомогою ETH, ви можете почати заробляти ставки-на-заставу вже зараз.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті