Прогноз ціни криптовалюти Cardano з урахуванням додавання 10 000 нових розумних контрактів – Означає, що ADA може обійти Solana?

  • 27.01.2024 12:02
  • 5 хвилин читання
Прогноз ціни криптовалюти Cardano з урахуванням додавання 10 000 нових розумних контрактів – Означає, що ADA може обійти Solana?

Ціна криптовалюти Cardano (ADA) підноситься у п'ятницю після того, як раніше на початку тижня вона впала до мульти-місячних мінімумів під позначкою $0.45.

Підсилення головним чином відображає підйом цін на широкому ринку криптовалют.

За даними CoinMarketCap, Bitcoin (BTC) зрос на понад 5% протягом останніх 24 годин.

Ціна криптовалюти Cardano останнім часом також зросла на подібній межі.

Підйом ціни криптовалюти Cardano також може свідчити про потужність важливого показника прийняття блокчейну Cardano.

Згідно з Cardano Blockchain Insights, кількість розумних контрактів, випущених на блокчейні, зросла більш ніж на 10 000 у цьому місяці.

Децентралізовані додатки, побудовані на блокчейні, засновані на смарт-контрактах.

Значний ріст розгортання розумних контрактів Cardano свідчить про прискорення активності створення децентралізованих додатків (dApp).

Останній розпочатий підйом ціни Cardano підтверджує, що 100-денна середня рухома залишається міцною областю підтримки.

Проте прогнози щодо ціни вірогідно не стануть суттєво биковими, поки ADA не зможе повернутися вище своєї 21-денної рухомої середньої на рівні 0.516 долара.

Прогноз ціни Cardano - Чи може ADA випередити Solana?

Щоб прогнози щодо ціни Cardano стали бичачими, ймовірно, ADA також потрібно буде перевищити недавнє короткострокове зниження.

Якщо це буде досягнено, тоді міцна ймовірність повторного тестування недавніх максимумів у діапазоні $0,67.

Хоча у Cardano є гарні шанси піднятися до річних максимумів, перегони догнати Solana будуть складніші.

Ринкова капіталізація Солани становить приблизно 40 мільярдів доларів, що вдвічі перевищує ринкову капіталізацію Кардано, що останнім часом складала близько 17 мільярдів доларів.

Швидкий огляд відповідних криптовалютних екосистем свідчить про те, що різниця у оцінці є обґрунтованою.

За даними DeFi Llama, у Solana сукупний об'єм заблокованих коштів (TVL) майже 4,5 мільярди доларів, що в 10 разів перевищує показник у Cardano.

На ринку стейблкоїнів Solana має капіталізацію вже майже 2 мільярди доларів, що в 10 разів більше, ніж на Cardano.

За останні 24 години обсяги торгів на децентралізованих біржах (DEX) на платформі Solana перевищили 550 мільйонів доларів, тоді як обсяги на Cardano становили менше 7 мільйонів доларів.

Усі стверджують, що блокчейн Cardano мусить виявити значне збільшення використання та упровадження, щоб мати шанс перегнати оцінку Solana.

Криптовалютні альтернативи, які варто розглянути

Кардано має великий потенціал для здобуття високих прибутків, але вона також супроводжується значними ризиками через недостатню популярність та прийнятість.

Для тих, хто шукає більші шанси на наближену до майбутньої вигоди, альтернативною високоризиковою та високовинагородною стратегією інвестування є участь в криптопресейлах.

Саме тут інвестори придбовують токени нових криптопроєктів, щоб допомогти фінансуванню їх розвитку.

Ці токени майже завжди продаються дешево, і існує довга історія передпродажів, які приносять величезні експоненціальні прибутки раннім інвесторам.

Багато з цих проектів мають фантастичні команди за плечима та чудове бачення створити революційну криптовалютну додаток/платформу.

Якщо інвестор може виявити такі проекти, ризик/винагорода їхньої передпродажної інвестиції дуже високі.

Команда Cryptonews витрачає багато часу на просіювання проектів перед початком продажу, щоб допомогти інвесторам.

Ось список із 15 проектів, які вважаються найкращими криптопресейлами 2023 року.

Подивіться на 15 криптовалют

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті