Прогноз ціни на Bitcoin зростає до $43,500 серед запуску нових ETF та успіху Fidelity.

  • 30.01.2024 06:01
  • 6 хвилин читання
Прогноз ціни на Bitcoin зростає до $43,500 серед запуску нових ETF та успіху Fidelity.

В динамічному світі криптовалют, останні прогнози щодо ціни біткоїна передбачають помітний ріст цифрового активу до $43,500 з приблизним зростанням на 2.75% у вівторок. Цей підйом вартості біткоіна відбувається на тлі активності у секторі фондів, які торгуються на біржі (ETF), що свідчить про зростаючий інституційний інтерес до криптовалют.

Значною мірою, компанія Invesco стратегічно знизила плату за свій Bitcoin ETF, сподіваючись привернути більше інвесторів. Тим часом, ландшафт інвестицій в криптовалюту розширюється за рахунок запровадження першої аплікації на отримання Bitcoin ETF в Гонконзі.

У великому досягненні Bitcoin ETF від Fidelity доповів про значні прибутки в розмірі 208 мільйонів доларів, успішно компенсуючи втрати від виведення коштів з Grayscale та підкреслюючи стійкий апетит інвесторів до Bitcoin.

Інвеско знизила комісії для Bitcoin ETF, щоб привернути інвесторів.

ETF Invesco Galaxy Bitcoin (BTCO), який є фондом обміну на Bitcoin (ETF) від компаній Invesco та Galaxy Asset Management, тепер має комісію у розмірі 0,25% в порівнянні з попередньою комісією 0,39%.

Завдяки цій модифікації, вартість спонсора тепер відповідає стандартам галузі і може конкурувати з ще нижчими комісійними ставками, які пропонують конкуренти, такі як Ark, 21Shares, Bitwise та Franklin Templeton.

У випадку з емісією #bitcoin ETF від компаній @InvescoUS і @galaxyhq, була знижена комісія за фонд з 0,39% до 0,25%. Про це повідомляє @HeleneBraunn. https://t.co/ok3rLdvUwA - CoinDesk (@CoinDesk) 29 січня 2024 року.

На період перших шести місяців або до того моменту, коли активи ETF перевищать 5 мільярдів доларів, Invesco обіцяє відмовитися від витрат.

Навіть з урахуванням зниження вартості, біткоіновий спот-фонд Invesco поступився конкурентам, таким як BlackRock та Fidelity, щодо притоків з моменту його запуску, становлячи трохи більше 280 мільйонів доларів.

Незважаючи на зниження комісій, це може зробити ETF привабливішим, враховуючи поліпшення значень Bitcoin, яке може збільшити довіру ринку до криптовалютних інвестиційних продуктів в цілому.

Гонконг стає свідком першої заявки на Bitcoin ETF.

Компанія Harvest Global сигналізувала про можливість регульованого шляху інвестування на криптовалютному ринку, подавши запит на створення біржового фонду (ETF) на основі Bitcoin до Гонконзької Комісії цінних паперів та ф'ючерсів.

Якщо буде схвалений Bitcoin ETF, інвестори отримають можливість торгувати акціями фонду на традиційних фондових ринках, що прямо корелюють з ціною Bitcoin. Прийняття Гонконгом криптовалют є узгодженим зі світовими трендами.

НОВИНИ: За даними інформації, Комісія з цінних паперів та ф'ютерсів Гонконгу отримала першу заявку на створення ЕТФ Bitcoin на місцевому ринку. https://t.co/iJVTndtwvR pic.twitter.com/6LNSGHyb1Y — CoinGecko (@coingecko) 29 січня 2024 р.

Одобрення 11 спот-фондів Bitcoin Комісією з цінних паперів та бірж США (SEC) було великим кроком наперед для економіки США.

Заявка від Harvest Global підкреслює потребу ринку у рішеннях для інвестування, які забезпечують доступ до цифрових активів, не потребуючи фактичної власності активів.

Незважаючи на те, що вплив на ціни Bitcoin стає кращим, схвалення може привернути нових учасників і підвищити довіру ринку до інвестицій у криптовалюту.

Біткоїновий ETF від Fidelity компенсує виведення коштів з Grayscale за допомогою приросту в $208 млн

За даними з 29 січня щодо інвестицій у Bitcoin, Fidelity spot Bitcoin ETF (FBTC) отримав щоденний приплив коштів у розмірі $208 мільйонів, перевищивши зняття коштів з Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) вперше з моменту створення фонду.

З винятком дня конверсії ETF, щоденні витрати GBTC знизилися майже на 25%, що стало другим найнижчим показником загалом.

Успіх компанії Fidelity сумісний з боротьбою за комісії на ринку спотових біткойн-Фондів абсолютного доходу (ETF), оскільки вартість ETF-ів недавно була знижена компаніями Invesco та Galaxy Asset Management.

Сьогодні @Grayscale's $GBTC зберігає свою ліквідну корону - угорська торгівля становить $570 мільйонів, що на ~$110 мільйонів більше, ніж у другому місці $IBIT https://t.co/WIAWKwDnqY pic.twitter.com/ma0CE5szLa — Джеймс Сейффарт (@JSeyff) 29 січня 2024 року

Вартість конкуренції між США та Європою може вплинути на ETF-фонди, що зареєстровані в Європі, та змусити трейдерів перекривати грошові кошти до Сполучених Штатів.

При зростанні інтересу інвесторів та конкуренції на ринку криптовалют, збільшення вкладів у ETF компанії Fidelity та загальна конкурентна боротьба можуть мати користний вплив на ціни на BTC.

Прогноз ціни Bitcoin

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті