Прогноз ціни на Cardano, в якому ADA бореться з корекційним патерном - очікування появи прориву або розпаду.

  • 20.01.2024 02:01
  • 5 хвилин читання
Прогноз ціни на Cardano, в якому ADA бореться з корекційним патерном - очікування появи прориву або розпаду.

Після того, як ціна на криптовалюту Cardano (ADA) майже досягла мінімуму року нижче за $0,47, вона відновилася до рівня близько $0,50.

Проте, ціна криптовалюти Кардано продовжує витримувати на коригувальному рівні.

На даний момент, на рівні, який маємо, ADA залишається на 27% нижче показників багаторічного максимуму, досягнутого в грудні, коли ціна піднімалася до позначки близько $0,60.

Після пампінгу у грудні і спалаху захвату уяви щодо веб-екосистеми Cardano, загальна кількість блокчейнів, заблокованих (TVL), застоюється.

TVL означає суму в доларах криптовалюти, заблоковану в розумних контрактах на блокчейні.

На даний момент, обсяг заблокованих коштів (TVL) на платформі Cardano становить близько 427 мільйонів доларів, що менше в порівнянні з піковими значеннями, що склала майже 500 мільйонів доларів, у грудні.

Застійний зріст TVL стає на тлі загального спаду крипторинку, що спричинений реакцією "продати факт" на останнє схвалення Bitcoin ETF, а також в умовах макроекономічних негараздів.

Чи стикається ціна Cardano з проривом чи розкладом в майбутньому?

Прогноз ціни на криптовалюту Cardano - Куди йде ADA далі?

Ціна Cardano перебуває в невизначеному тренді зниження з початку 2024 року, коли вона зупинилася на короткостроковому зростанні.

Підтвердженням цього спадального тренду стала відмова ціни Cardano в минулому тижні від перевірки попередньої підтримки зростання.

Ціна криптовалюти Cardano поступово наближається до прориву на південний бік ключової довгострокової підтримки на рівні $0,46.

Якщо тут станеться збій, це значно зробить передбачення цін найближчим часом більш випереджаючими.

Якщо загальний настрій на ринку значно покращиться, Cardano може зазнати свого повернення.

ADA Альтернатива для розгляду - Губка V2 ($SPONGEV2)

У цьому биковому ринку Cardano (ADA) може принести власникам збільшення їхніх вкладень у регіоні 10 разів.

Це не погано, але багато інвесторів мем-монет мають більш амбітні плани - отримати прибуток у 100 разів більший.

Для цього вони не повинні шукати нічого крім Sponge V2 ($SPONGEV2).

Sponge V2 є перевтіленням легендарного токена $SPONGE з мотивами Губки Боба Квадратних Штанів, який досяг ринкової капіталізації майже на 100 мільйонів доларів у ранньому 2023 році та приніс збільшення вартості для своїх перших інвесторів на рівні 100 разів.

Готові до вибухового зростання? Поставте свій $SPONGE та станьте частиною світлого майбутнього з #SpongeV2! З додатковою функціональністю та більшою кількістю бірж на горизонті, ми здатні взяти над усе гору! $SPONGE #Крипто #Web3 #Альткойни pic.twitter.com/iFrZxFShr9 — $SPONGE (@spongeoneth) 19 січня 2024 року

Власники токенів $SPONGE матимуть змогу стейкати свої токени, щоб отримати еквівалентну кількість токенів $SPONGEV2, а також починати отримувати винагороди за стейкінг (виплачувані у токенах $SPONGEV2) з мінімальним річним процентним відношенням в 40%.

Вже зараховано понад 5 мільйонів доларів вартості токенів SPONGE та отримується річний відсоток доходу (APY) понад 300%.

Оновлення від Sponge! Ми досягли нової віхи з 5 390 882 888 токенів, що оцінюються у $5 233 589,24! З поточним APY +300% і ціною $0,0009663 (+18% зростання), $SPONGE сильніший, ніж будь-коли. Не пропустіть, приєднуйтеся до захоплення! #SpongeV2 #Web3 #Alts pic.twitter.com/GMhqAnTehI — $SPONGE (@spongeoneth) 19 січня 2024 року

Основною перевагою $SPONGEV2 порівняно з $SPONGE буде його використання у новій грі з можливістю заробітку, подробності про яку поки ще не надані.

Але ми знаємо, що гра матиме безкоштовну і платну версії.

Гучний розголос щодо Sponge V2 спричинив значні зростання ціни оригінального токена Sponge протягом останніх тижнів.

$SPONGE зросла ще на 20% в п'ятницю, наблизившись до свого історичного максимуму, трохи вище $0.0012.

Криптовалюта-мем показує вражаючий приріст майже в 10 разів з початку листопада.

З прибутковою грошовою оцінкою всього лише 26,5 мільйонів доларів США, мем-криптовалюта має значний потенціал для подальшого зростання, оскільки трейдери продовжують масово приходити до Sponge V2.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті