Прогноз ціни на Dogecoin: чи сприятиме платіжна система X Payments Елона Маска настроюванням - надходження грандіозного ралі?

  • 22.01.2024 16:19
  • 6 хвилин читання
Прогноз ціни на Dogecoin: чи сприятиме платіжна система X Payments Елона Маска настроюванням - надходження грандіозного ралі?

Несподіване появлення нового облікового запису X Payments на соціальній медіа-платформі X (раніше відомій як Twitter) Елона Маска спричинило різке зростання ціни на Dogecoin (DOGE) протягом вихідних, завдяки масштабному покращенню настроїв.

Вартість Dogecoin виросла на понад 16% у суботу, досягнувши найвищого рівня за останній місяць близько $0.10.

Аккаунту @xpayments ще не було опубліковано жодного твіта.

Але трейдери спекулюють, що цей обліковий запис розкриє, що Dogecoin візьме участь у майбутній платіжній платформі Х і це значно підвищить ціну Dogecoin.

Елон Маск, який придбав Твіттер наприкінці 2022 року, давно є відданим шанувальником Dogecoin.

Згідно з даними Yahoo Finance, обсяги щоденних торгів значно збільшилися з суботи.

У суботу на провідних криптовалютних біржах було здійснено оборот DOGE/USD на суму майже 700 мільйонів доларів.

В неділю на ринку Dogecoin весь обсяг торгів становив майже 1 мільярд доларів.

Ця цифра більш ніж утричі перевищує середні денні обсяги торгів, що були зафіксовані минулого тижня з понеділка по п'ятницю.

Дані з Coinglass також показують раптове зростання відкритих позицій на ринку фьючерсів Dogecoin.

Відкритий інтерес (тобто доларова вартість незакритих позицій на ф'ючерси Dogecoin) зросла на 100 мільйонів доларів у суботу до понад 410 мільйонів доларів.

У той же час, раптове зростання відсотків покриття відкритого інтересу, сплачених трейдерами, що уклали левереджові ф'ючерсні угоди, свідчить про те, що більшість нових угод, укладених у суботу, мали биковий характер.

Але, з огляду на загальний спад криптовалютного ринку, короткострокові прогнози щодо ціни Dogecoin можуть залишатися негативними.

Це, якщо акаунт X Payments Елона Маска зможе забезпечити масштабну ралі.

Прогноз ціни на Dogecoin (DOGE) - чи очікується великий ралі?

Якщо X Елона Маска вирішить інтегрувати Dogecoin у свою довгоочікувану платіжну систему, це може призвести до підвищення ціни на Dogecoin.

Це тому, що інтеграція X Payments значно збільшила б корисність та прийняття криптовалюти.

Мем-монети, як Доджкоїн, можуть зазнавати швидких короткострокових рейдів на бичачих наративах, подібних до цього.

Також перспективи Dogecoin на довгостроковому горизонті виглядають добре.

Після прориву понад довготривалу тенденцію спаду з високих позначок 2021 року, ціна Dogecoin утримується вище свого 200-денного середньодобового руху.

Якщо ціна Dogecoin зможе переламати свій діапазон 2023 року між $0,056-0,107, небо буде її єдиним обмеженням.

У цьому биковому ринку Dogecoin може спокійно привести до зростання в 10 разів, досягнувши нових історичних максимумів.

Альтернативна мем-монета для розгляду - Губка V2.

Однак перспективи Dogecoin значно залежать від планів Елона Маска.

Тому Dogecoin залишається високоризиковою ставкою.

Інвестори криптовалют зі значним ризикотерпінням, які прагнуть більшої можливості отримати короткострокову вигоду, не мають шукати нічого кращого, крім Sponge V2 ($SPONGEV2).

Sponge V2 є перевтіленням легендарного токену $SPONGE, присвяченого Губці Бобу Квадратнику, який досяг ринкової капіталізації майже 100 мільйонів доларів на початку 2023 року і приносив збитки своїм раннім інвесторам в районі 100 разів.

Власники токенів $SPONGE матимуть можливість заробити еквівалентну кількість токенів $SPONGEV2, ставлячи їх, а також отримувати винагороду за вкладення (виплачувану у токенах $SPONGEV2) з мінімальним щорічним відсотком отримання винагороди (APY) у розмірі не менше 40%.

Вже застосовано понад $5 мільйонів вартості токенів $SPONGE, які зростають на відсоток річних прибутків більше 300%.

Оновлення $SPONGE! Ми досягли нової віхи з 5,390,882,888 затвердженими жетонами, що оцінюються в $5,233,589.24! З поточним річним доходом (APY) + 300% і ціною $0.0009663 (+18% зростання), $SPONGE сильніший, ніж будь-коли. Не пропустіть можливість, приєднуйтесь до нової хвилі! #SpongeV2 #Web3 #Alts pic.twitter.com/GMhqAnTehI — $SPONGE (@spongeoneth) 19 січня 2024 року

Головною перевагою $SPONGEV2 перед $SPONGE є те, що він буде використовуватися для нової гри зі заробітком від гри на швидкість.

Готуйтесь досліджувати унікальну гру #PlayToEarn в #SpongeV2! Грайте, насолоджуйтесь і заробляйте $SPONGE! Відвідайте наш вебсайт, щоб приєднатися до нас, поки ще не пізно. #P2E #Bullish #MemeCoin #Web3 pic.twitter.com/bI8DLlgfA9 — $SPONGE (@spongeoneth) January 16, 2024

Останнім часом хайп навколо Sponge V2 спричинив значні зростання ціни оригінального токена Sponge.

$SPONGE в п'ятницю зріс ще на 20% майже до своїх історичних максимумів, які перевищують $0,0012.

Мем-криптовалюта зросла майже в 10 разів з початку листопада, що вражає.

З приблизно мікроскопічним ринковим капіталізацією в 22 мільйони доларів, мем-монета має великий потенціал росту, поскільки трейдери постійно сходяться до Sponge V2.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті