Прогноз ціни на монету Jupiter після проведення Solana Airdrop, створюючи нового "криптоєдинорога" - Як перевірити відповідність критеріям для отримання монети JUP?

  • 31.01.2024 19:31
  • 4 хвилини читання
Прогноз ціни на монету Jupiter після проведення Solana Airdrop, створюючи нового "криптоєдинорога" - Як перевірити відповідність критеріям для отримання монети JUP?

Децентралізована біржа (DEX) Jupiter, заснована на платформі Solana, щойно запустила великий роздачу свого власного токена Jupiter (JUP), після чого ціна Jupiter різко підскочила, перетворивши протокол на останній єдинорог криптовалюти.

Криптовалютний єдиноріг - це проект/токен, який має капіталізацію ринку понад 1 мільярд доларів.

За даними DEXTools, ціна Jupiter останнім часом становила приблизно $0,65, що дає ринкову капіталізацію трохи менше $1 мільярда.

Але оскільки наразі в обігу знаходиться лише 1,35 мільярда токенів з загальної кількості 10 мільярдів, повна ринкова капіталізація протоколу становить приблизно $7,18 мільярда.

Акція дропу Jupiter розпочалася о 1000 за східним стандартним часом.

На децентралізованих біржах ціна ​​Jupiter швидко зросла на близько 70% від приблизно 0,41 долара.

За данними панелі управління Flipside, 47,3% з 1 мільярда JUP жетонів, розданих у повітря, були активовані відповідними гаманцями.

За даними Airdrop Official, 955 000 гаманців мали право отримати токени JUP.

Ось деяка інформація про токен Jupiter та аірдропи: - Всього 10 мільярдів токенів $JUP. - 955 000 гаманців, які взаємодіяли з Jupiter до 2 листопада, мають право на отримання токенів. - 40% розподілено на 4 раунди аірдропу, з 10% у першому раунді (1 мільярд токенів). https://t.co/RfJq8i2lL9 — Airdrop Official (@its_airdrop) 1 грудня 2023 р.

Токен JUP компанії Jupiter буде розподілятися через 4 окремі заходи з дропу.

За повідомленнями, 17-річний хлопець заробив понад 1 мільйон доларів завдяки айдропу Юпітер.

Неймовірні новини сьогодні! 17-річний хлопець вразив світ криптовалют, заробивши понад 1 000 000 доларів на Airdrop $JUP! — Елья (@Eljaboom) 31 січня 2024

Як перевірити право на отримання ЖЕПи?

Користувачі мережі Solana можуть перевірити свою доступність до отримання безкоштовних токенів JUP за допомогою інструменту Solana Airdrop Checker.

Все, що їм потрібно зробити, це ввести свою адресу гаманця Solana в поле і натиснути Enter.

Після цього веб-сайт повідомить їм, на які Solana аірдропи вони мають право, якщо такі є.

Якщо користувачі Solana мають відповідні підстави, вони можуть перейти до LFG Launchpad платформи Jupiter, підключити свій гаманець та отримати свої токени.

Прогноз ціни Jupiter - куди піде JUP далі?

Оскільки токен JUP тільки почав свою торгівлю, аналіз графіків неподійливий для спроб прогнозування майбутньої ціни Jupiter.

Кращою точкою виходу є розглядання токеноміки та фундаментальних основ протоколу.

У день запуску монети, обсяг торгівель на Jupiter DEX вперше в цьому місяці перевищив 1 мільярд доларів.

Протягом цього тижня щотижневі обсяги торгівельних операцій можуть відновитися до максимальних значень, спостережених у грудні, на рівні 4-5 мільярдів доларів.

Це великі обсяги торгівлі, які гідні децентралізованої біржі з ринковою капіталізацією у мільярдних масштабах.

Урешті-кінці, майбутній шлях торговельного обсягу на Юпітері має найбільший вплив на довгостроковий прогноз ціни на Юпітер.

Проте потенційним інвесторам варто пам'ятати про завжди присутній ризик, що піднесений ажіотаж щодо роздачі токенів може призвести до переоцінки ціни JUP.

Це може зробити JUP вразливим для короткострокового зниження.

Якщо ціна на Jupiter впаде назад до рівня $0.40, це може бути гарний спад для довгострокових биків для покупки.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті