Прогноз ціни на Solana, коли TVL перетне позначку $1,8 млрд вперше з 2022 року - Що чекає на SOL далі?

  • 09.02.2024 12:32
  • 6 хвилин читання
Прогноз ціни на Solana, коли TVL перетне позначку $1,8 млрд вперше з 2022 року - Що чекає на SOL далі?

Загальна сума заблокованих активів (ТВЗ) на мережі Solana вперше з 2022 року перевищила 1,8 мільярда доларів, згідно з даними DeFiLlama.

Активність на Solana постійно зростає з кінця минулого року, але блокчейн все ще далеко від свого найвищого рівня (ATH) з обсягом заморожених активів у розмірі 10,03 мільярда доларів, встановленого 9 листопада 2021 року.

З огляду на історичні дані, сьогоднішній досягнутий віхмарк не є невеликим досягненням. Протягом більшої частини початку 2022 року майже $4 мільярди було заблоковано в мережі. Рік розпочався з показником більше ніж $6 мільярдів замкнених фінансових активів (TVL).

У травні того року стабільна монета Terra UST зазнала краху. Це була катастрофа, яка поширила зараження по галузі та нанесла серйозну удару іміджу криптовалюти. Раптовий відтік коштів спричинив падіння загального обсягу блокчейну Solana до менш як $1,8 мільярда на 16 червня 2022 року. Він залишався нижче цього рівня аж до сьогодні.

Ціна Солани відновлюється разом зі зростанням загальної вартості заблокованих коштів.

Ціна нативного токена мережі SOL протягом усього тижня неперервно зростає, згідно з даними CoinGecko. За останні 24 години SOL підвищився на 4,2%, а протягом останніх семи днів - на 5,6%, до рівня $105,19 на час написання цього тексту.

Ринковий ралі, провокований Біткоїном та Ефіром, приводить до зростання курсу, які за останній тиждень зросли відповідно на 8,5% і 7,2%. Ці дві криптовалюти вже давно контролюють ринок, і загалом прийнятою нормою є те, що коли вони процвітають, успіх має кожен провідний проект.

Вчорашні внутрішньоденні прибутки Solana виявляються значно більшими, ніж у двох інших монет, але сьогодні ралі монети здається незначно заспокоїлося.

Придивляючись до графіка, можна побачити, що ціна Solana декілька разів знаходилася на даному рівні з Нового року, але має проблеми зі зривом. Вона ще не змогла відновити свій максимум після рецесії у $123, встановлений на Різдво 2023 року, хоча поточний відносний індекс сили (RSI) 60 свідчить про здорову активність покупок, яка, ймовірно, буде тривати.

Захистіться від виникнення перебоїв у роботі Солани за допомогою майнетриксу Bitcoin.

Солана з її високорозвинутими розумними контрактами та ефективною масштабованістю стала числом один серед Ethereum-смертників на ринку. Хоча криптовалюта може залишатися предметом спекуляції, але розумний капітал явно ставить на надійних учасників, таких як Солана, Біткойн та Ethereum, які мають постійно зростаючі мережі.

Навколо токена існує кілька потенційних сигналів, які історично впливали на ціну. Оскільки це більш централізована мережа, ніж багато інших так званих "вбивць Ethereum", час від часу виникають перебої, які призводять до зупинки обробки транзакцій. Однак один такий перебіг трапився у вівторок.

Творці блокчейну також були скритиковані за близькі зв'язки з компанією FTX та її сестринською компанією Alameda, які стали найбільшими скандалами криптовалютного світу до сьогоднішнього дня і одними з найбільших банкрутств в історії.

У будь-якому випадку, завжди корисно для інвесторів диверсифікувати свої портфелі. Ethereum-проєкт Bitcoin Minetrix є перспективним додатком до будь-якого балансного звіту. Його власний токен BTCMTX залучив 10,5 мільйона доларів у недавному передпродажу.

BTCMTX утримує всі ранні обіцянки DeFi, що дозволяють інвесторам використовувати свої кошти у новаторських способах. Унікальна продуктивна пропозиція проекту полягає в тому, що вона дозволяє власникам токенів майнити Bitcoin, не потребуючи будь-якого обладнання. Це можливо завдяки простому, але геніальному процесу, що називається хмарним майнінгом.

Останній розгром Китаю щодо майнінгу криптовалюти сигналізує про велику зміну у регуляторній сфері. Чи сприятиме це поштовху до збереження енергії для більш сталого майбутнього криптовалюти, чи просто перемістить видобуток в інші регіони? #BitcoinMinetrix має... pic.twitter.com/3GkQeLND6F — Bitcoinminetrix (@bitcoinminetrix) 5 лютого 2024 р.

Користувачі придбають та віддають у заставу BTCMTX на платформі і отримують жетонизований майнінговий кредит. Вони можуть витрачати їх на потужність хешування. Що більше потужності хешування, тим швидше хмарне програмне забезпечення для майнінгу Bitcoin може розкрити криптографічний код мережі для підтвердження блоків транзакцій і отримання винагороди в Bitcoin.

Крім отримання Bitcoin від майнінгу, платформа також винагороджує стейкінг BTCMTX, створюючи прибутковий двохпотоковий дохід.

Переходьте зараз на сайт Bitcoin Minetrix.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті