Прогноз ціни XRP, оскільки XRP випереджає стейблкоїн USDC в рейтингу ринку – чи скоро XRP досягне 1 долара?

  • 12.02.2024 12:17
  • 6 хвилин читання
Прогноз ціни XRP, оскільки XRP випереджає стейблкоїн USDC в рейтингу ринку – чи скоро XRP досягне 1 долара?

Ціна XRP впала на 2,5% сьогодні, опустившись до рівня 0,5182 долара, оскільки загальний криптовалютний ринок втратив 1% протягом останніх 24 годин.

Ці збитки настають від того, що криптовалюти загалом невелико коригуються після дуже сильного вихідного дня, коли ціни виростали головним чином через зростаючі обсяги Bitcoin ETF.

XRP за останній тиждень підвищився на 3%, але протягом останніх 30 днів знизився на 9,5%, однак альткоїн все ще знаходиться на позначці 35% за останні 12 місяців.

І його рухи протягом вихідних днів дозволили XRP перегнати USDC за обсягом ринку, і ймовірно, ця зміна придасть монеті більше поштовху, коли ми вступаємо весною.

Прогноз ціни XRP, оскільки XRP випереджає стейблкоїн USDC в рейтингу ринку - чи скоро $1 за XRP?

Навіть із ростом курсу протягом вихідних, здається, що XRP все ще має проблеми набрати справжній позитивний потік, оскільки його показники залишаються відстаючими.

Назовімо цей текст "Впадаючий перехрест". На початку січня, середня за 30 днів (жовта лінія) впала нижче середньої за 200 днів (синя лінія), створивши так званий "впадаючий перехрест". Зараз, швидкострокова середня продовжує опускатись нижче.

Так само, його відносний індекс сили (фіолетовий) не зміг досягти 50 протягом вихідних, і зараз почав падати до позначки 40, що свідчить про відновлення продажу.

Особливо обтічна ситуація для XRP полягає в тому, що рівень підтримки (зелений) постійно знижується з кінця листопада, що свідчить про можливі подальші втрати, поки стабільність повернеся.

Щодо монети, яка входить до першої десятки на ринку за обсягами капіталізації, її поточний обсяг торгів за останні 24 години на жаль є дуже низьким і становить всього 800 мільйонів доларів.

11 лютого 2024 року з невідомого гаманця на Bitstamp було переведено 27 300 000 #XRP (14 444 647 доларів США). #WhaleAlert

Здається, що більшість китів все ще нахиляються до продажу XRP, а не до його купівлі, принаймні, судячи з останніх великих переказів.

У такому разі, ціна на XRP може продовжувати знижуватися протягом наступних кількох тижнів, поки все більш бикове ринкове середовище не допоможе підвищити його ціну.

Перспектива на довготривалий період виглядає краще для XRP, оскільки тривала судова справа між Ripple і SEC найімовірніше дійде до повного та остаточного угоди влітку.

Таке угода могла б включати значні фінансові виплати з боку Ripple, оскільки SEC перемогла в останньому запиті на надання фінансової звітності від криптовалютної компанії.

ВЖЕЛИ: Суддя Нетберн задовольнила повністю запит СЕК на змушене виконання. pic.twitter.com/jam3dDuOnT — ДжекДжекРіплер (@RippleXrpie) 5 лютого 2024 р.

Здається, що Ripple готовий заплатити велику штрафну санкцію і компанія зможе незабаром продовжити свій розвиток.

За його сприянням розгорнеся XRP, при цьому варто очікувати, що вартість монети може перебороти рубеж $1 наприкінці 2024 року.

Нові токени-меми з потенціалом для перевершення ринку та отримання виграшу.

Багато трейдерів можуть віддати перевагу дослідженню інших токенів, поки XRP чекає на більші ралі, оскільки на ринку в даний час не бракує перспективних нових альткоїнів.

Один з найновіших та захоплюючих нових альткойнів - Smog (SMOG), мем-токен, заснований на Solana, який був доданий до агрегатора Jupiter DEX на минулому тижні.

Ціна акцій компанії SMOG залишається на високому рівні, збільшившись майже в 20 разів після її початкового відображення кілька днів тому, незважаючи на невелику корекцію, коли раніше інвестори заробили деякий прибуток.

З урахуванням того, що так багато мем-монет на основі Solana за останні місяці стрімко зросли та раптово зникли, дивно відчувати, що SMOG зберіг значну частину своїх початкових досягнень.

Головною причиною цього є те, що монета має цікаву систему роздачі, яка стимулює тривалий тримання.

Тобто ця платформа буде регулярно організовувати роздачі монет, які нададуть найбільшу нагороду тим власникам, які тримають найбільшу кількість монет найдовше.

Токен матиме максимальний обсяг в 1,4 мільярда SMOG, 35% з яких буде виділено на ейрдропи, 50% - на маркетинг, а 15% - на ліквідність.

Також приємною є той факт, що SMOG вже набрав значну онлайн-аудиторію. Обліковий запис Х, який було відкрито цього місяця, налічує уже понад 21 000 підписників.

Це свідчить про те, що у нього може бути яскраве майбутнє, оскільки інвестори можуть придбати токен, відвідавши його офіційний веб-сайт, або звернувшись до Jupiter або Birdeye.

Купуйте ТУМАН тут.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті