Прогнозування ціни Chainlink під час продовження ралі до максимуму за 22 місяці – чи може LINK досягнути рівня $100?

  • 06.02.2024 12:16
  • 7 хвилин читання
Прогнозування ціни Chainlink під час продовження ралі до максимуму за 22 місяці – чи може LINK досягнути рівня $100?

Ціна Chainlink знизилася на 1,5% протягом останніх 24 годин, опустившись до $19,01 в день, коли загалом криптовалютний ринок зріс незначно на 0,3%.

Останнім часом LINK продовжує демонструвати свою активність, збільшившись на 26% за тиждень і на 41% за місяць.

Також за останні 12 місяців його значення збільшилося на 172%, що підкреслює вкрай успішний рік для Chainlink, який спостерігав за значним зростанням як децентралізована мережа обміну даними для кількох блокчейнів.

Та, оскільки багато аналітиків очікують на биковий ринок пізніше цього року, ціна Chainlink дійсно може зростати в майбутньому, не дуже віддаленому в часі.

Прогноз ціни Chainlink: ралі триває до дворічного максимуму - перевищить LINK рівень $100?

Незважаючи на сьогоднішнє падіння, графік LINK продовжує виглядати дуже сприятливо, з його індикаторами, що по-прежньому сигналізують про достатню міць руху.

Середня кількість за останні 30 днів (жовтий) і далі стрімко зростає за межами середньої кількості за останні 200 днів (синій), тоді як поточна ціна раптово перевищила обидва показники.

Це свідчить про значний попит на купівлю, оскільки відносний індекс сили LINK (фіолетовий) також вказує на високий рівень попиту, оскільки він залишається на рівні 70.

Також є заохочуючим той факт, що торгівельний обсяг LINK залишається вище 1 мільярда доларів США, що свідчить про значний інтерес інвесторів до токену.

Справді, ми продовжуємо спостерігати великі перекази, що здійснюються до та з бірж, хоча кілька великих гравців, здавалося б, використовують поточну ціну LINK для продажу.

7 949 999 #LINK (144 455 820 доларів США) було переведено з невідомого гаманця на #Binance https://t.co/TK61fSXks1. - Хвильовий тривоги (@whale_alert) 2 лютого 2024 року.

Але навіть з деякою заборгою, LINK здається знаходитися в середині сильної експансійної фази, тому можливі нові прибутки.

Велику частину своєї сили Chainlink отримує завдяки своїм основам, оскільки в даний час він активно привертає до себе користування як оракульна мережа, постачаючи дані та посилаючись на інші ланцюжки.

Наприклад, минулого місяця воно уклало партнерство з компанією Circle, і тепер обидва партнери працюють над переказами USDC між ланцюжками.

У жовтні Chainlink також уклав партнерську угоду з компанією Vodafone, що демонструє, як блокчейн може бути застосований у міжнародній торгівлі.

Неймовірним для мене є масштаб використання можливостей $LINK. Давайте, як приклад, розглянемо оголошення про співпрацю між Chainlink і Vodafone кілька тижнів тому. Vodafone використав CCIP, щоб показати, як можна безпечно передавати важливі документи. Вони передали цей юридичний рецепт... pic.twitter.com/TcfoOGPx2K - Crypto Moose🫎 (@MooseCryptos) 7 листопада 2023 року.

Такі розвитки свідчать про те, що Chainlink можна прийняти за одну з фундаментально найсильніших платформ у криптовалютній сфері.

У свою чергу, вони вказують на стабільне зростання ціни на Chainlink з плином часу, загрозою того, що LINK може досягти $50 до кінця року.

Альтернативні монети з високим потенціалом

Звичайно, LINK не є єдиним альткоїном з потенціалом на даний момент, оскільки ринок переповнений кількома дуже перспективними новими альткоїнами та передрозпродажними токенами.

Найбільшим розпродажем, що відбувається в даний час, ймовірно, є розпродаж Bitcoin Minetrix (BTCMTX), платформи на основі Ethereum, яка пропонує заробіток на стейкоуванні. Проект залучив понад 10,3 мільйона доларів.

Останній розмірковує Китаю щодо посилення боротьби з майнінгом криптовалют сигналізує про значні зміни в законодавчому середовищі. Чи керіватиметься цей крок в сторону економії енергії до більш стійкої майбутньої моделі для криптовалют, або просто перемістить добування в інші регіони? #BitcoinMinetrix поділився… pic.twitter.com/3GkQeLND6F – Bitcoinminetrix (@bitcoinminetrix) 5 лютого 2024 р.

Коли Bitcoin Minetrix запуститься через найближчі тижні, її користувачі зможуть добувати Bitcoin (BTC), просто застосовуючи власний токен платформи, BTCMTX.

Стейкінг надає користувачам токенізований майнінговий кредит, який потім можна витратити на хеш-потужність Bitcoin.

Після того, як вони зроблять це і придбають достатню кількість потужності хешування, користувачі отримають частку видобутого BTC.

Крім цього, стейкери отримують постійний потік нових токенів BTCMTX, що робить Bitcoin Minetrix потенційно однією з найбільш прибуткових нових платформ.

Це допомагає пояснити, чому його попередній продаж пройшов так добре, і з врахуванням того, що його платформа також має зручний інтерфейс, ймовірно, вона стане успіхом.

Зацікавлені інвестори все ще мають можливість приєднатися до передпродажу, відвідавши офіційний веб-сайт Bitcoin Minetrix, де вони можуть придбати BTCMTX за ціною $0.0133 за токен.

Монета має бути включена до лістингу на біржах протягом наступних одного-двох місяців, а з обмеженим резервом у чотири мільярди одиниць, вона може швидко стати дуже популярною.

Зараз відвідайте Bitcoin Minetrix

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті