Прогнозування ціни криптовалюти Cardano, коли ADA піднімається на 11% - Чи можна очікувати нового рекорду?

  • 08.02.2024 13:02
  • 6 хвилин читання
Прогнозування ціни криптовалюти Cardano, коли ADA піднімається на 11% - Чи можна очікувати нового рекорду?

Ціна Cardano підвищилась на 11% протягом останніх 24 годин, досягнувши рівня $0.5311 в день, коли криптовалютний ринок зрос на 3,5%.

Криптовалюта ADA за останній тиждень зросла на 8,5%, а за двотижневий період - на 10%. У цей же час, цей альткоїн показав прибуток у 33% за останні 12 місяців.

Такі досягнення надихають, але вони залишаються досить скромними порівняно з приростом інших альткоїнів (наприклад, ETH, SOL), що свідчить про те, що ринок все ще недооцінює ADA.

Але з ростом платформи Cardano (і з тим, що деякі її конкуренти зазнають перебоїв), ціна на ADA може зазнати подальшого зростання протягом наступних місяців.

Прогноз ціни криптовалюти Кардано, внаслідок росту на 11% – Чи горить світло на вершині?

Після кількох тижнів незначного прогресу та затримки, здається, що ADA знову набирає оберти.

Індекс відносної сили (фіолетовий) зараз перевищив 55, що раніше становило 45, і вказує на подальше зростання ціни.

Також, його 30-денний рухливий середній (жовтий) відновився після більш ніж тижня бокового руху, що свідчить про повернення попиту на токен.

Також дуже позитивним є те, що обсяг торгівля протягом 24 годин поступово відновлюється і на сьогодні склав 600 мільйонів доларів, після того, як на початку тижня він впав до 200 мільйонів доларів.

Це свідчить про відновлену зацікавленість до монети, яка впритул подолала багато інших основних монет сьогодні, в основному через те, що ринок довгий час недооцінював її.

Наприклад, Solana (SOL) зросла на понад 300% протягом минулого року, тоді як ADA зросла лише на 33%, але Cardano не є платформою першого шару, яка зазнала сором'язливої п'ятигодинної перерви вчора.

Іншими словами, ціна Кардано все ще має багато місця для підйому, перш ніж досягне "справедливої" вартості в порівнянні з іншими монетами.

Нативна платформа продовжує стійко зростати: наразі на її блокчейні працюють 157 додатків з загальною заблокованою вартістю понад 360 млн доларів - що є збільшенням на 630% з початку 1 січня 2023 року.

12-й день голосування в #Cardano's #ProjectCatalyst Поки що, ~6,6 тис. гаманців разом кинули ~240 тис. голосів за допомогою ~1,9 млрд ада Тільки активні гаманці мають право на винагороди для виборців з принаймні 1 голосом. Лише пропозиції з порогом 1% будуть фінансово підтримані (±45 млн ада голоси "ТАК").

Кардано також проводить проект Catalyst, децентралізований раунд фінансування, в рамках якого члени його спільноти голосують за проекти, які отримають фінансування.

Така подія підкреслює силу і глибину екосистеми та спільноти Cardano, які з кожним разом все більше здаються присутніми на довгостроковій основі, а не для отримання швидкого і спадкового прибутку.

Отже, ціна криптовалюти Cardano буде продовжувати поступово зростати з часом і, можливо, до літа досягне позначки 1 долара.

Нові альткоїни виявляють високий потенціал для прибутків.

Можливо, єдине питання стосовно ADA полягає в тому, що вона може залишатися "повільним мотузником", здійснюючи скромні рухи з часом, а не сповна набираючи обертів.

Завдяки цьому, деякі трейдери можуть віддавати перевагу диверсифікації свого портфеля в менш капіталізованих токенах з високим потенціалом, оскільки на ринку зараз представлено широкий вибір перспективних нових альткойнів.

Однією з найбільш цікавих монет є Sponge (SPONGE), криптовалюта ERC-20, яка щойно запустила другу версію свого токену - SPONGE V2.

Запущений на мережі другого рівня Polygon і тепер включений в список на Uniswap, SPONGE V2 замінює раніше випущену версію Sponge, яка була включена до списку в квітні 2023 року та підскочила на 150%.

Причиною оновлення є те, що SPONGE V2 має поліпшену модель стейкінгу, яка надає змінювану ставку доходності, яка може зростати до трьохцифрового значення в залежності від кількості стейкінгу.

Увага, #SPONGERS! Ось кілька важливих відомостей, які потрібно пам'ятати про $SPONGE V2! $SPONGE V1 офіційно припинено, і V2 було запущено на #Polygon! Докладніше про деталі токена можна дізнатися за посиланням нижче https://t.co/TCdxgXx40w 1/3 pic.twitter.com/YZzXOlKmHY — $SPONGE (@spongeoneth) 6 лютого 2024 року

SPONGE V2 також виступатиме як власна токен для майбутньої гри з перетворенням грошей на заслуги, в якій гравці будуть змагатися між собою за лідерство в глобальному рейтингу.

Найкращі гравці отримають винагороди в SPONGE, що в поєднанні з виплатами за стейкінг та потенційним зростанням ціни може зробити новий токен вельми прибутковим.

Оскільки більше неможливо обміняти SPONGE V1 (який зараз припинено) на SPONGE V2, інвестори можуть придбати новий токен, відвідавши офіційний веб-сайт Sponge.

Хоча SPONGE вже доступний на Uniswap, ймовірно, він буде внесений до списку на основних централізованих біржах у найближчі тижні, що може призвести до значного зростання його ціни.

Також сприяти успіху буде його міцна спільнота, наприклад, токен вже має понад 31 000 підписників у Twitter.

Придбати губку V2 тут.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті