Проривна криптовалюта eTukTuk перевершує очікування з ІСО на суму $800 000 – Найкращий Екологічний Монета?

  • 07.02.2024 22:36
  • 9 хвилин читання
Проривна криптовалюта eTukTuk перевершує очікування з ІСО на суму $800 000 – Найкращий Екологічний Монета?

Зробіть переписку наступного тексту українською мовою: "Hello, how are you today?" "Good, thanks. And you?" "I'm great, thanks for asking."

Пресейл криптовалюти eTukTuk розбився, збільшивши зібрані кошти до понад 800 000 доларів.

Інвестори почали активно вкладати гроші на попередній продаж стартапів, спрямованих на сталий транспорт у мережі web3, перед очікуваним зростанням цін.

Наразі TUK-токени доступні за ціною $0.02625.

Але ціна зростатиме, коли попередній продаж досягне рівня 844 058 доларів і перейде на наступний етап.

Криптовалютний проект eTukTuk займається поліпшенням міського транспорту в розвиваючихся країнах за допомогою електромобілів та технології блокчейну.

Цей протокол сподівається заохотити водіїв ТукТук перейти на електричний вид приводу транспортних засобів, щоб вони мали можливість долучитись до мережі зарядних станцій eTukTuk на основі технології блокчейн та скористатись її перевагами.

eTukTuk дебютує в Шрі-Ланці і підтримується одним з найважливіших компаній острова - Capital Maharaja Group.

Заснована понад 90 років тому, компанія CMG має велике досвід в підтримці технологічних інновацій у Шрі-Ланці.

Під час того, як основні криптовалюти борються з тим, щоб зберегти биковий рух цього місяця, передпродаж криптовалюти eTukTuk все ще привертає захоплених інвесторів.

Дізнайся більше

Що таке еТукТук?

З урахуванням їх маленького розміру та низької вартості експлуатації, Тук-Туки є важливим засобом транспорту для країн розвиваються.

Тук-туки відомі своєю високою рівнем забруднення навколишнього середовища.

На приклад, у невеликого Тук-Тука зазвичай викидається більше CO2, ніж у звичайного автомобіля.

Це завдає шкоди не тільки жителям міст у таких країнах розвиваються, як Шрі-Ланка, але також сприяє глобальному потеплінню.

Згідно з білокнигою "eTukTuk", 270 мільйонів двигунів внутрішнього згорання (ДВЗ) Тук-Туків та інших транспортних засобів на двох та трьох колесах негативно впливають на розвиваючіся країни по всьому світу.

Криптовалютна платформа eTukTuk заснована з метою лідерства у переході до електротранспорту на основі тук-туків.

Дослідьте повний потенціал нашого проекту та дізнайтеся, як приєднатися до нашої розпродажу жетонів у цікавій статті @cryptonews за посиланням https://t.co/rJ48D2J48p - eTukTuk (@eTukTukio) 29 січня 2024 р.

Проект прагне досягти цього трьома основними способами.

На першому етапі компанія буде виробляти та постачати свій власний, щойно розроблений електричний Тук-Тук.

Водії eTukTuk матимуть доступ до системи штучного інтелекту, яка оптимізує маршрути електромобілів для досягнення максимальної ефективності.

Використовуючи дані в реальному часі про дорожній рух, попит на поїздки та стан транспортних засобів, штучний інтелект дозволяє динамічне маршрутизування, щоб зменшити пройдені кілометри і мінімізувати викиди вуглецю.

Ця розумна система сприятиме вибору екологічно чистого транспорту.

Додатково, компанія eTukTuk планує побудувати розширені мережі зарядки електромобілів у містах розвиваючихся країн.

Наостанок, eTukTuk включатиме блокчейн технологію та модель спільної економіки для забезпечення безпеки, ефективності та масштабованості.

Платформа також прагне надавати цифрові ідентифікатори та фінансові послуги, особливо вразливим спільнотам, які покладаються на ТукТук для транспортування.

Поєднання технології електромобілів, штучного інтелекту та блокчейну розміщує eTukTuk на передовій стійких транспортних інфраструктур.

Відвідайте eTukTuk Тут

Як криптовалюта Breakout Crypto eTukTuk отримує свою функціональність за допомогою токена $TUK.

У криптовалютному екосистемі та блокчейні breakout-криптовалюти eTukTuk основною валютою буде TUK.

Токен буде використовуватись для поїздок, поповнення рахунку, оплати водіям і партнерам на території, а також для отримання винагороди за стейкінг.

Дизайн токена сприяє стимулюванню участі та розвитку мережі.

Крім того, eTukTuk впроваджує гру "грати-заради-заробітку", яка дозволить гравцям керувати віртуальними тук-туками в містах Шрі-Ланки, щоб забирати клієнтів та отримувати винагороди у токенах $TUK.

Ця гейміфікація ще більше розширить можливості використання токена $TUK.

Дизайн електромобіля з трьома колесами від eTukTuk відкриває новий сектор електромобілів, який, на думку експертів, до 2030 року стане найбільшим. – @cryptonews Читати більше тут: https://t.co/riLOMRjwgL — eTukTuk (@eTukTukio) 3 січня 2024 р.

eTukTuk Token передпродаж - це найкраща нова криптовалюта на ринку?

Crypto eTukTuk проривається завдяки запальному практичному застосуванню в реальному світі, що є головною причиною, чому TUK може бути найкращою новою криптовалютою на ринку.

Але інвестори також повинні звернути увагу на сильний початковий розгін проекту, що свідчить про високу ймовірність досягнення його візії.

Як зазначено, передпродаж токенів eTukTuk вже протягом короткого часу зібрав величезний попит.

Проте електрична тук-тук також стала популярною у соціальних мережах.

У обліковці X є понад 43 000 підписників, у нашому каналі Discord - понад 6 000 учасників, а в нашому каналі Telegram - понад 11 500 підписників.

Один з ключових показників, на який звертають увагу трейдери, що стежать за новими криптовалютами та бажають швидко отримати прибуток, - це сила спільноти нового проекту.

І eTukTuk має цього у достатній кількості.

Можливо, тому не дивно, що пошановані аналітики криптовалют, такі як Clinix Crypto і Michael Wrubel, вірять у позитивну майбутню перспективу TUK.

ТКУ має потенціал надати на початковіх етапах 10-кратний приріст інвесторам, а також привабливий пасивний дохід.

Представляємо механізм Купуй та Утримуй, отримуйте токени $TUK і миттєво утримуйте їх, запускаючи динамічний APY. Ранні власники отримують вищу дохідність, оскільки APY регулюється залученням, сприяючи раннього прийняття та справедливій, залучаючій структурі стимулів для всіх. pic.twitter.com/pMrXEZzB3f — eTukTuk (@eTukTukio) 10 жовтня 2023

Ранні інвестори передпродажу також мають можливість застосувати свої недавно придбані токени для отримання доходності, яка може сягати 272%.

Наприклад, інвестиція у $10 000 USD у токени $TUK під час передпродажу приноситиме понад 380 000 токенів. Утримання цих токенів дозволить власникам отримати понад $1 000 на місяць у вигляді пасивного доходу за поточним річним процентом доходу!

Завдяки міцним токеномікам та можливості отримання прибутку в найближчий час шляхом стейкінгу, предпродажу $TUK надає привабливу можливість отримати експозицію на еTukTuk на ранньому етапі, коли проект ще розвивається.

Завдяки своєму потужному застосуванню, підтримці, ранньому розвитку та високим вигодам, TUK може стати безумовно найкращою новою криптовалютою на ринку.

Токен пресейлу eTukTuk може стати одним з найкращих у 2024 році.

TUK - це токен стандарту BEP-20 на мережі Binance Smart Chain. Загальний обсяг токенів обмежений до 2 мільярдів.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті