ProShares планує розширити пропозицію Bitcoin ETF за допомогою п'яти нових левереджових та інверсних фондів.

  • 17.01.2024 05:45
  • 4 хвилини читання
ProShares планує розширити пропозицію Bitcoin ETF за допомогою п'яти нових левереджових та інверсних фондів.

ProShares подали матеріали проспекту для п'яти підсилено-зворотних біткоїн-фондів обміну, лише через кілька днів після схвалення 11 біткоїн-фондів обміну від США SEC. Торгівля біткоїн-фондами обміну, які розпочалися 11 січня, вже відзначила значний обсяг торгівлі, досягнувши мільярдів доларів.

До недавно представленого асортименту фондів ProShares входять ProShares Plus Bitcoin ETF, ProShares Ultra Bitcoin ETF, ProShares UltraShort Bitcoin ETF, Proshares Short Bitcoin ETF та ProShares ShortPlus Bitcoin ETF. Значною особливістю одного з цих фондів є досягнення щоденних фінансових результатів, які відповідають подвоєній щоденній продуктивності індексу Bloomberg Galaxy Bitcoin.

ProShares щойно подав заявку на створення кількох рифтованих біткоїнових фондів ETF. Кілька тижнів тому RexShares також подав заявку на створення кількох. Вже за кілька місяців на ринку може з'явитися до десятка таких фондів. https://t.co/VDDbBCc9dn - Ерік Балчунас (@EricBalchunas) 16 січня 2024 року

На відміну від деяких спотових біткойн-ETF, два з фондів компанії ProShares не вкладаються прямо у біткойн, а трьом не приймають безпосередньо коротку позицію на криптовалюту, як це вказано в заявлених проектів проспектів.

Одобрені недавно біржові фонди Bitcoin торгували загалом майже 10 мільярдів доларів всього за 3 дні. Аналітик компанії Bloomberg Ерік Балчунас порівняв обсяг торгів новоприйнятими фондами з іншими ETF, запущеними минулого року. У своєму твіті він написав: "у 2023 році було запущено 500 ETF-фондів. Сьогодні вони здійснили загальний об'єм у $450 мільйонів. Найкращий з них - $45 мільйонів".

11 січня BITO торгувалася більшою кількістю акцій, ніж будь-який новий обмінний фонд біткоїну (ETF) на миттєвої реалізації, а саме 88 мільйонів акцій (~2 мільярди доларів).

NYSE подає заявку на включення опціонів на спот-біткойн-ETF

Тимчасово, Нью-йоркська фондова біржа подала заявку 19b-4 з метою отримання схвалення на лістинг та торгівлю опціонами на акції на основі товарних управлінських активів, зокрема на біткойн-ETF на місцевих ринках. Цей крок спрямований на розширення ринку для цих фінансових інструментів.

Аналітик Балчунас повідомив в своєму твіттері, що Нью-Йоркська Фондова Біржа подала заявку 19b-4 з метою отримання права на включення опцій на біткойн-ETF. Всі три біржі повинні були подати заявку 19b-4. Він додав, що найраніше схвалення можливо через близько 2 місяці.

Це заявка на включення опцій на фондову біржу spot-біткоїн-ETF. Всі три біржі мали подати заявку 19b-4 (ось знову lol). Раніше найближчий дозвіл у 2 місяці. Подібну процедуру повинні були пройти товарні довірчі активи, такі як $GLD та інші. Ймовірно, опції будуть великим успіхом для них, враховуючи... https://t.co/gsMQO8DClq - Ерік Балчунас (@EricBalchunas) 16 січня 2024 року

Компанія Grayscale Investments також вступила в арену, подаючи заявку на створення ETF з критерієм покриттия від опціонів на продаж. Цей новий ETF має на меті отримати дохід від позиції в конвертованому GBTC (Grayscale Bitcoin Trust) та додає ще одне напрямок до різноманітної гами біткоїн-пов'язаних інвестиційних продуктів, що набувають входу на ринок.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті