Pundi X розпочинає розподіл токенів PURSE для підтримки розвитку DePIN.

  • 06.02.2024 07:31
  • 5 хвилин читання
Pundi X розпочинає розподіл токенів PURSE для підтримки розвитку DePIN.

Компанія Pundi X, яка пропонує рішення для облікового запису на основі технології блокчейн, розпочала перший етап розподілу токенів PURSE з метою заохочення розробників та учасників Децентралізованої фізичної інфраструктурної мережі (DePIN).

Розподіл токенів PURSE використовує технологію DePIN для перетворення стосунків між покупцями та продавцями, повідомило підприємство в прес-релізі, наданим на спільне використання з Cryptonews.com.

Заява говорить, що підхід Pundi X дозволяє клієнтам отримувати бали лояльності за кожну транзакцію, що стимулює повторні покупки, що схоже на традиційні програми повернення грошей або лояльності, що пропонуються кредитними картками або авіакомпаніями.

Одночасно, торговці отримують перевагу у збереженні клієнтів та збільшенні продажів.

Ця симбіотична модель сприяє створенню екосистеми, в якій обидві сторони отримують очевидні вигоди від постійного взаємодії.

"Розпочинаючи першу фазу розподілу токенів PURSE на суму в один мільярд доларів, ми з радістю визнаємо та винагорожуємо присвячених учасників, які використовують наше рішення DePIN", - сказав Зак Чеа, співзасновник та генеральний директор компанії Pundi X.

В Pundi X Labs ми віримо у сприяння лояльності та зростання всередині нашої екосистеми, а децентралізована природа нашої моделі DePIN відображає цей зобов'язання.

Власники токенів PURSE отримують ряд переваг.

Власники токенів PURSE отримують доступ до різноманітних переваг, включаючи подарунки, товари, послуги та можливість повернення грошей. Ці стимули заробляються шляхом подальших витрат.

Крім того, PURSE виступає як власна токенова одиниця платформи лояльності PURSE Merchant, яка функціонує на різних блокчейн-мережах, таких як BEP20, Osmosis, Pundi X chain, f(x)core і ERC20.

PundiX запускає 1 мільярд $PURSE Ecosystem Pool для розвитку #DePIN і підтримки екосистеми XPOS у 4 фази! Сприяйте криптотранзакціям у фізичних магазинах, розширюйте участь, винагороджуйте будівничих DePIN, інновуйте використання у реальному світі. @Purse_Land pic.twitter.com/pzeYyI8vnC - Pundi X Labs | Набір на роботу (@PundiXLabs) 1 лютого 2024 року.

Перша фаза програми розподілу передбачає виділення 100 мільйонів токенів PURSE з загального пулу розподілу винагород Pundi X, що складає 1 мільярд токенів.

Ці токени будуть розподілені власникам карт p(x), які користуються криптовалютою через платформу XPOS.

Розподіл відбувається за принципом "хто перший, того й тапки", доки не будуть повністю розподілені всі доступні токени.

Ця програма у чотири фази має на меті сприяти розвитку криптовинагород та впливати на майбутнє криптоплатіжної екосистеми.

Токен-ланч Pundi X збільшить ефективність P(x)Card

Програма розподілу токенів, запроваджена компанією Pundi X, призначена для доповнення та співпраці з p(x)Card - карткою для апаратного гаманця з можливістю самостійного зберігання, яка підтримує кілька блокчейн-мереж.

Заснована на рішенні забезпечення безпеки SECORA Blockchain від Infineon Technologies та інфраструктурі мережі Function X, картка p(x)Card безпечно зберігає цифрові активи користувачів і забезпечує підписання транзакцій за допомогою технології NFC.

Учасники, які використовують платіжні картки p(x)Cards для транзакцій, мають можливість виграти випадкові нагороди від PURSE.

Накопичені бонуси будуть виплачені через сім днів, а власники карток p(x)Card зручно зможуть отримати свої винагороди за допомогою додатка p(x)Card.

У червні минулого року Pundi X оголосив, що його технологія була інтегрована в традиційні термінали точки продажу (PoS), які були випущені провідним постачальником таких пристроїв, американською компанією Verifone.

За даними компанії Pundi X, їх модуль XPOS (пристрій обслуговування, який приймає криптовалюту) було інтегровано на терміналі для продажу Verifone X990, останньому Android-базованому пристрою точної продажі, розробленому компанією PoS.

Компанія блокчейну повідомила, що ці пристрої тепер можуть обробляти платежі криптовалютою разом із традиційними транзакціями, дозволяючи "широкій мережі роздрібних торговців приймати платежі у криптовалюті".

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті