Регулятор США SEC відкладає прийняття рішення щодо спільного Ethereum ETF від Invesco та Galaxy Digital.

  • 07.02.2024 06:17
  • 4 хвилини читання
Регулятор США SEC відкладає прийняття рішення щодо спільного Ethereum ETF від Invesco та Galaxy Digital.

Відповідно до очікувань аналітиків, Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) подовжила строк прийняття рішення про спотовий Ethereum ETF компаній Invesco та Galaxy.

Це додаток стосується запропонованої зміни правил від Cboe BZX, яка дозволить лістинг та торгівлю акціями фонду.

Рішення SEC наслідує публікацію пропонованого зміни правил для коментарів у федеральному реєстрі 8 листопада 2023 року. Подальшого, 13 грудня 2023 року, агентство прийняло рішення виділити більше часу для затвердження, продовжуючи період, протягом якого воно може затвердити, відхилити або розпочати процедури, пов'язані з затвердженням чи відхиленням.

Останнє запис у файлі від Управління з реєстрації цінних паперів та бірж (SEC) свідчить про розпочаття процедур затвердження або відхилення. Агентство запрошує коментаторів висловити свої погляди щодо питань, пов'язаних із запобіганням шахрайству, маніпуляції на ринку та захистом інвесторів. Ці питання були ключовими при затвердженні спотових біткойн-ETF у січні.

Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) не надала точних термінів. Однак, вона зазначила, що коментарі слід подати протягом 21 дня після опублікування в Федеральному реєстрі, а повторні коментарі - протягом 35 днів після опублікування у тому ж реєстрі.

Комісія з цінних паперів і біржі (SEC) тільки що відклала ЕФТ-фонди з ЕфіріумуInvescoUS та GalaxyHQ. Це було 100% очікувано, і в наступні місяці будуть продовжуватися інші затримки. Єдину дату, яка має значення для ЕФТ-фондів з Ефіріуму на цей час, - 23 травня. Це останній термін Ванека СЗША pic.twitter.com/gkVZL2QuPK - Джеймс Сейффарт (@JSeyff) 6 лютого 2024 року

Травень залишається ключовим терміном для затвердження Spot Ethereum ETF.

Хоча подовження терміну впливає на розклад подання пропозицій щодо ETF від Invesco та Galaxy, воно не впливає на загальний графік схвалення ETF на базі Ethereum. Аналітик ETF Bloomberg Джеймс Сейфарт зауважив затримку та наголосив, що 23 травня є значною датою, яка відзначає остаточний термін подачі пропозиції від VanEck.

Очікується, що SEC одночасно прийме рішення щодо кількох подібних пропозицій, включаючи, можливо, ті, які мають терміни до завершення пізніше, ніж пропозиція VanEck.

Протягом минулих тижнів Комісія з цінних паперів і бірж США відклала різноманітні інші пропозиції щодо біржових фондів Ethereum, включаючи заявки від компанії Fidelity 18 січня, BlackRock 24 січня та Grayscale 25 січня. Однак ці затримки не змінюють загального дедлайну для прийняття рішення, який встановлено на травень.

Неясна ймовірність затвердження SEC фізичного Ethereum ETF. Поштовх відбувається на Polymarket, який наразі оцінює шанси на затвердження до травня на рівні 43%. Сейффарт оцінює ймовірність на рівні 60%, тоді як представник JP Morgan згадує 50%.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті