Російська компанія Nornickel використовує "цифрові активи" для виплати дивідендів співробітникам.

  • 22.01.2024 05:45
  • 4 хвилини читання
Російська компанія Nornickel використовує "цифрові активи" для виплати дивідендів співробітникам.

Російський гігант з металодобування Норникель (Норникель Норілськ) повідомляє, що почне виплачувати своїм працівникам дивіденди у форматі "цифрових фінансових активів".

Правління компанії затвердило програму, що передбачає виплату співробітникам близько 10,40 доларів США за акцію.

І, згідно з повідомленням Nornickel у Telegram, головні акціонери компанії також схвалили план надання подібних винагород співробітникам, які мають її монету minetoken.

Монета, на відміну від криптоактивів, таких як Біткоїн, за передбаченням, підтримується реальними цінними металами.

Норіккель розпочав впровадження своїх "цифрових фінансових активів" (ЦФА) декілька років тому з метою комерціалізації перших у країні цифрових товарів, заснованих на технології блокчейн.

Компанія отримала дозвіл від уряду на запуск своєї пропозиції у 2020 році, також Центральний Банк затвердив цей крок.

Навесні минулого року компанія створила програму під назвою "Цифровий Інвестор". Програма розрахована на співробітників Норнікель, які працюють на своїх посадах понад рік.

Компанія повідомила, що буде винагороджувати свій персонал від двох до 10 токенів, в залежності від тривалості його роботи у компанії.

"Норінікель" почав пілотний проект з виплати дивідендів DFA в минулому році в своїх офісах у Норильському промисловому регіону (НПР), Москві, Саратові, Сочі, Санкт-Петербурзі та Архангельську.

До цього часу майже 51 000 працівників вже отримали платежі у мінетокенах.

До цієї групи входять працівники Мурманської області, а також Трансбайкальського і Красноярського країв, які отримають монети до кінця січня.

Рудник раніше заявив, що його ГЦЗ "служать безумовним фінансовим зобов'язанням Норникеля повернути кошти власникам [монет] на дату, визначену документами про обмін".

Російські цифрові фінансові активи: "Капіталізм народу?"

Президент фірми Володимир Потанін раніше заявив, що уявляє цю програму як форму "народного капіталізму".

У 1994 році підприємство було приватизовано, коли працівники володіли колективним пакетом акцій Nornickel у розмірі 25%.

Потанін заявив, що більшість співробітників - на той час - просто продавали свої акції, не усвідомлюючи їх справжню вартість. У 2022 році Потанін повідомив ЗМІ-ресурсу RBC:

"Я прагну до урегулювання цієї історичної несправедливості. Сподіваюся, що 25% акцій Норільського нікелю будуть повернені народу. І це стосується і наших працівників."

У 2022 році Nornickel провів своє перше випуск децентралізованих фінансових активів (DFA) на платформі блокчейн Atomyze.

Криптошахраювання, що базується на телевізійному шоу "Слово хлопців", захоплює Росію, попереджує Центральний банк. Ось основні моменти. - Cryptonews.com (@cryptonews) 19 січня 2024 року.

До цього часу небагато російських компаній прагнуть перейти в простір Федеративних автономних округів (ФАО) так, як це зробила Норникель. Проте законодавці стверджують, що готують законодавство, яке дозволить іншим компаніям приєднатися до цього процесу.

У жовтні минулого року один з найвищих законодавців країни заявив, що обмеження на закупівлю закордонних цифрових рублів та майбутніх російських DFAs "слід скасувати".

Останні Новини
21.10.2024 08:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з провідних криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 21 жовтня курси найпопулярніших криптовалют мають такий вигляд: .
17.10.2024 07:45
Біткойн включає в себе процес здійснення транзакцій, основним елементом якого є видобуток криптовалюти. В цьому процесі беруть участь майнери, які виконують складні обчислення для підтвердження та запису транзакцій у блоках ланцюжка.
16.10.2024 11:45
Фондова біржа в Австралії Вчора на фондовій біржі Cboe Australia стартував фонд індексів Ethereum Monochrome (IETH). Його загальний чистий актив складає 176 600 доларів.
15.10.2024 09:31
Що вивчають студенти НаУКМА Нагадуємо, що Києво-Могилянська академія відзначає 409 років своєї історії 15 жовтня.
14.10.2024 11:30
Легалізація криптовалют в Україні - це процес визнання їх законності та регулювання їх обігу відповідно до законодавства.
Останні статті