Сенатори представляють новий криптозаконодавчий акт для протидії незаконній фінансовій діяльності у криптовалюті.

  • 19.01.2024 08:55
  • 4 хвилини читання
Сенатори представляють новий криптозаконодавчий акт для протидії незаконній фінансовій діяльності у криптовалюті.

Сенатори США Сінтія Лумміс (Р-ВАЙОМІНГ) та Білл Хейгерті (Р-ТЕННЕСІ) внесли новий законопроект щодо протидії незаконним фінансовим операціям у криптосфері в середу.

Зловмисників-дестабілізаторів

Відомий як Законопроект про запобігання незаконним фінансовим операціям за допомогою партнерства у 2024 році, цей законопроект спрямований на координацію зусиль між федеральними установами та приватними компаніями з метою боротьби з незаконною фінансовою діяльністю.

"Федеральним правоохоронним органам вже наявні інструменти боротьби з незаконними фінансовими операціями, просто їм потрібно спілкуватися з приватним сектором, щоб ефективно використовувати їх", - заявив Сенатор Хагерті. "Шляхом сприяння співпраці та обміну інформацією, цей закон дозволить забезпечити, що всі сторони за столом співпрацюють для виявлення та запобігання некоректним діям".

Як це працює

Якщо буде затверджений, Закон про запобігання незаконному фінансуванню шляхом партнерства за 2024 рік створить пілотний проект, яким керуватиме генеральний прокурор і який складатиметься з 20 фінансових організацій. Після цього програма дозволить федеральним агентствам обмінюватися виявленими можливими випадками незаконного фінансування з приватним сектором, а також навпаки.

Згідно з останньою прес-релізом з офісу сенатора Хагерті, цей законопроект надавав би "приватним компаніям канал для повідомлення федеральним установам про будь-які підозрілі фінансові транзакції та уникнення санкцій".

"У кожній галузі є недобросовісні учасники, і криптоактиви - не виняток, але не помиляйтесь - криптовалюта сама по собі не є проблемою", - заявила сенатор Ламміс. "Закон «Запобігання нелегальній фінансовій діяльності шляхом партнерства» дозволить федеральним регуляторам працювати спільно з приватним сектором для отримання уявлень про часто нерозумілий світ криптовалюти, щоб виділити недоброчесних учасників без руйнування цілої новоствореної галузі."

Колективне рішення

Закон «Запобігання незаконній фінансовій діяльності через партнерство» 2024 року є одним із кількох криптозв'язаних законопроектів, які були внесені протягом минулого року. Найбільш відомою є спонукання Сенатора Елізабет Воррен до підтримки її Закону про протидію відмиванню грошей з цифровими активами, що передбачає суворі вимоги щодо виконання правил з боку ключових учасників криптосфери.

"Хоча я вважаю, що федеральним регуляторам необхідні інструменти для боротьби з незаконним фінансуванням та протидії негативним діячам, у мене є серйозні обурення щодо можливих наслідків цього законопроєкту", написав сенатор Том Тілліс (Р-Пн) у листі, в якому висловив свою протидію.

Однак, законопроект Ламміса та Хагерті можна сприймати як колаборативний підхід до вирішення проблем, з якими стикається сектор криптовалют.

"Ця публічно-приватна партнерська ініціатива допоможе звітувати регуляторам про використання криптовалютних активів та відкриє шлях до створення федеральних правил, які забезпечать розвиток галузі в Америці і зміцнять роль криптовалют як наступного поля новаторств у фінансовій сфері", - підсумував Ламміс.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті