Що відбувається з колишнім фінансовим директором Terraform Labs Чан Чуном, який екстрадований до Південної Кореї?

  • 05.02.2024 15:17
  • 4 хвилини читання
Що відбувається з колишнім фінансовим директором Terraform Labs Чан Чуном, який екстрадований до Південної Кореї?

Ган Чан-чжун, колишній головний фінансовий директор компанії Terraform Labs, був екстрадований до Південної Кореї монтенегрінською поліцією після закінчення його терміну ув'язнення.

Згідно з офіційним комюнікатом поліційної адміністрації країни від 5 лютого, Чан Чжун був екстрадований в Південну Корею за рішенням Міністерства юстиції.

Сьогодні громадянин Південної Кореї JCH був екстрадований з Чорногорії до Південної Кореї відповідно до рішення, прийнятого Міністерством юстиції Чорногорії.

Хана затримали разом з співзасновником Terraform, До Квоном, в аеропорту Подгориці 23 березня 2023 року. Затримка сталася після глобального полювання, оскільки Інтерпол вислав червоний лист, що змусив місцеві органи правопорядку зміцнити зусилля.

Обоє Чан-джун та До Квон були засуджені до чотирьох місяців ув'язнення за підробку документів, однак, проведений час під вартою враховувався у вироку.

Крім того, суд заарештовував паспорти двох громадян Коста-Рики та двох громадян Бельгії, а також документи особистості, що належать цій двійці. Після цього в повідомленнях розповсюджувалася інформація про те, що обидва чоловіки залишаться під вартою до розгляду запиту Південної Кореї про екстрадицію.

Монтенегрійська поліція повідомила, що Чан Джун був переданий поліції та судовим органам Південної Кореї Спеціальною поліцейською одиницею та міжнародною поліцейською організацією Інтерпол у Подгориці.

Справа До Квона все ще невирішена.

У 2022 році південнокорейські власті здійснять кримінальні переслідування за численні злочини, пов'язані з обвалом мережі Terraform, на тлі звинувачень у шахрайстві.

«... з метою проведення кримінальних проваджень за кількома кримінальними правопорушеннями, пов'язаними з шахрайством у фінансових інвестиційних послугах, інвестиціях та капіталовому ринку, за які в Південній Кореї передбачена пожиттєва ув'язнення».

Сполучені Штати та Південна Корея подали заяву про екстрадицію До Квона та інших звинувачених спільників для проведення кримінального розгляду щодо подій, що передували травню 2022 року.

Незважаючи на те, що ця розслідування стосуються лише Чан-джуна, доля До Квона все ще не вирішена після того, як він оскаржив рішення січневого видворення його до Сполучених Штатів або Південної Кореї.

Адвокат стверджує, що До Квон має бути екстрадований до Південної Кореї, а не до Сполучених Штатів. Ось розбір ситуації. — Cryptonews.com (@cryptonews) 19 січня 2024 року

Стабільний розчин Терраформ зрушив криптовалютний ринок.

У 2022 році алгоритмічний стейблкоін Terra зазнав краху, та з ринку було змито приблизно 60 мільярдів доларів, що викликало широкомасштабні суперечки серед криптовалютних просторів та збільшило регуляторний тиск.

Південнокорейські власті висунули наказ про арешт колишнього керівника та інших спільників у вересні, але звинувачених ніде не знайшли.

Після того, як він ствердив, що не переховується, Інтерпол випустив червоне повідомлення щодо його арешту. Тера була одним із великих крахів, які сталися у 2022 році.

У листопаді цифрова платформа обміну активами FTX заявила про банкрутство, що призвело до втрати мільярдів інвесторів та розпочало кримінальне розслідування дій Сема Бенкман-Фріда та інших керівників компанії.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті