Скандал з клубом Мудрика: Челсі уклало угоду з криптобіржею, яку пов'язують з Російською Федерацією.

  • 19.01.2024 09:00
  • 2 хвилини читання
Скандал з клубом Мудрика: Челсі уклало угоду з криптобіржею, яку пов'язують з Російською Федерацією.

Два роки тому Лондонський Челсі зазнав зміни власника. Роман Абрамович передав клуб американському підприємцю Тодду Боелі.

Рятівний м'яч Мудрика аспірує на звання найкращого голу Челсі в грудні: захоплююче відео.

Контроверсійний спонсор Челсі

Це сталося через заходи проти російського підприємця в контексті повністю осягнутої війни в Україні. Тоді Челсі намагалася відокремитися від країни-терориста, але здається, що клуб все ж нахиляється до Росії.

Сьогодні, 5 січня, лондонці оголосили про початок партнерства зі скандальною криптовалютною біржею BingX. Логотип компанії буде представлений на рукавах футболок команди Челсі.

Починаючи з наступного сезону, на тренувальному екіпіруванні футбольного клубу "синіх" буде зображена емблема криптобіржі. ЗМІ в Англії відмічають близькі стосунки BingX з Росією.

Що відомо про BingX

Компанія вважає себе "прихильником російської криптоспільноти" і, додатково до цього, після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, організовувала захід у країні, яка визнана терористичною.

Один з топ-клубів Європи вже планує провести обмін гравцями: Андрій Лунін може стати одноклубником Мудрика.

Вона охарактеризувала її як "велику у події під час Moscow Tech Week". Сама компанія була заснована у 2018 році і наразі має понад 10 мільйонів клієнтів. BingX надає такі послуги, як спотова торгівля, копітрейдинг, торгівля деривативами та управління активами.

Нагадаємо, що в наш час гравцем збірної України Михайлом Мудрик належить зараз грати за Челсі, після того як він перейшов у цю команду з Шахтаря Лондону за 70 мільйонів євро рік тому. У поточному сезоні 2023-2024, після проведення 20 матчів, команда займає десяте місце з відставанням 12 балів від лідерів у першій четвірці.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті