Скарамуччі закликає криптогрошову спільноту підтримати Байдена, а не Трампа на заході з цифровими активами: звіт.

  • 07.02.2024 22:33
  • 4 хвилини читання
Скарамуччі закликає криптогрошову спільноту підтримати Байдена, а не Трампа на заході з цифровими активами: звіт.

Екс-директор Комунікацій Білого дому Ентоні Скарамуччі закликав криптоспільноту підтримати сучасного президента Джо Байдена замість головного кандидата від Республіканської партії, Дональда Дж. Трампа, під час виступу 1 лютого на заході Duke University, присвяченому цифровим активам.

Скарамуччі попереджає, що Трамп погано впливає на криптовалюту.

Згідно з останнім звітом Bloomberg, Скарамуччі заявив, що повторний обрання Трампа на пост президента може "спричинити хаос і непередбачуваність у правовій системі."

"Я б краще взявся за боротьбу з регулюванням з такими людьми, як Елізабет Воррен і Гарі Генслер, в порівнянні з тією макробитвою", - заявив Скарамуччі аудиторії.

Як засновник глобального інвестиційного підприємства SkyBridge Capital, Скарамуччі далеко не незнайомий індустрії криптовалюти. Раніше він працював бізнес-партнером з в’язнем Семом Бенкмен-Фрідом, який мав банкрутну криптовалютну біржу FTX з 30% власністю в SkyBridge Capital. Колишній Директор Зв’язків з Громадськістю Білого Дому також раніше робив паралелі між Бенкмен-Фрідом і Трампом.

"Трамп - це інший вид афериста в порівнянні з Семом Банкман-Фрідом, але так, він є аферистом", - заявив Скарамуччі телеканалу NBC News минулого року, стверджуючи, що обидва вони "знеособлюють людей".

Перемоги у сфері криптовалют в правовому полі - що нас чекає у майбутньому?

Скарамуччі висловив свою оптимістичну позицію стосовно Coinbase у його правовому протистоянні з Комісією з цінних паперів та бірж США (SEC), яка звинувачує її в незареєстрованій діяльності як біржі.

"Справа Coinbase стане дуже великою, дуже важливою справою", заявив Скарамуччі. "Я передбачаю, що ми виграємо цю справу. І, до речі, можливо, що ми програємо її на цьому рівні. Але Брайан Армстронг виграє її у Верховному Суді".

"Просто подивіться на Матрицю Верховного Суду - хто в ній знаходиться, і я вірю, що ми дійдемо до справедливого регуляторного процесу для цифрових активів", - додав він.

Однак Скарамуччі не є єдиним, хто сподівається на позитивну перспективу щодо юридичної долі Coinbase. Недавно в Bloomberg аналітик із судових питань Елліотт З. Штайн висловив думку, що шанси Coinbase виграти цей прецедентний судовий випадок становлять 70%.

Мій колега Елліот, старший аналітик з судових позовів, вважає, що у $coin є 70% шансів на перемогу над SEC. Елліот увійшов у судову залу з думкою, що часткове відмовлення є ймовірним, але вийшов з положення, що повне відмовлення є його базовим сценарієм. https://t.co/2esr9LZMr3 — James Seyffart (@JSeyff) 19 січня 2024 р.

Байден проти Трампа

Скарамуччі також згадав про останнє схвалення SEC спот-біткоїн-ETF, стверджуючи, що "загальний хедж-фондський загал" може розширити свої портфелі, включивши активність, не дивлячись на звичайну "небажаність".

"Проте загальні жетони, крім Bitcoin, ймовірно, занадто спекулятивні для цієї галузі", пояснив Скарамуччі.

Коментарі Скарамуччі слідують за рядом недавніх перемог Трампа на внутрішньопартійних виборах. Раніше він обіцяв "ніколи не дозволити створення цифрової валюти центрального банку".

Тим часом нова опитування від CNN показує, що Трамп випереджає Байдена невеликим перевагою на очікуваному повторі виборів 2024 року.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті