Скільки людей в Україні займаються криптовалютою?

  • 20.11.2023 09:10
  • 3 хвилини читання
Скільки людей в Україні займаються криптовалютою?

Криптовалюта – це тема, про яку дедалі більше людей починають говорити і зацікавлюватися. У світі вона набирає обертів і займає все більше місця в суспільному діалозі. Хоча Україна ще не до кінця розібралася з цим явищем, але кількість людей, які займаються криптовалютою, поступово зростає. У цій статті ми порушимо питання про те, скільки саме українців зацікавлені у криптовалютах і чому ця цифра все більш зростає.

Згідно із даними Національного банку України, кількість людей, які звертають увагу на криптовалюти, щороку збільшується на кілька відсотків. Наразі, за офіційними даними, близько 5% населення України активно займаються криптовалютою. Це означає, що близько 2 мільйонів українців володіють або торгують криптовалютою.

Головними причинами зростання зацікавленості українців у криптовалютах є її висока потенційна дохідність і доступність. В умовах економічної нестабільності, багато людей шукають альтернативні способи заробітку та інвестування. Криптовалюта для багатьох стала вигідним варіантом, оскільки її курси зростають дуже швидко. Багато українців бачать у цьому можливість заробити додаткові гроші та захиститися від економічних ризиків.

 

Надто, криптовалюта стала доступнішою завдяки розвитку технологій і появі спеціальних торгових платформ. На даний момент, українці можуть сміливо використовувати такі сервіси, як Binance, Bitstamp, Exmo і багато інших. Також, у країні працюють обмінники, де можна придбати криптовалюту за готівку.

Крім того, уряд України поступово розробляє власну стратегію щодо регулювання ринку криптовалют. Це дає впевненість та відносну стабільність для тих, хто хоче зайнятися цією галуззю. Врешті, організації, які надають консультаційні послуги з криптовалюти, також розширюють свою діяльність в Україні.

Загалом, кількість людей, які займаються криптовалютою в Україні, зростає і буде продовжувати зростати. Тема криптовалюти стає все більш актуальною і привабливою для українців, які шукають альтернативні шляхи заробітку та інвестування. Зростання зацікавленості та популярності криптовалюти в Україні є сигналом того, що люди вірять у перспективи даного фінансового інструменту та готові досліджувати його можливості.

 

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті