Скільки всього Біткоїнів буде випущено?

  • 17.11.2023 14:12
  • 3 хвилини читання
Скільки всього Біткоїнів буде випущено?

Скільки всього Біткоїнів буде випущено?

Біткоїн - це криптовалюта, яка з'явилася в 2009 році і стала першим цифровим активом, що може бути використаний для проведення безпечних і анонімних фінансових транзакцій в Інтернеті. Незважаючи на свою відносну новизну, Біткоїн став вельми популярним і привернув увагу багатьох інвесторів та торговців.

Помітною особливістю Біткоїна є його обмежена кількість - загалом можна буде видобути лише 21 мільйон монет. Так що, скільки ж всього Біткоїнів буде випущено?

 

На даний момент, за даними блоців, вже видобуто близько 18.7 мільйонів Біткоїнів. Однак, сам процес видобутку Біткоїна збільшується в залежності від складності гірничих обчислень та часу, необхідного для здійснення цих обчислень. Це означає, що кількість нових Біткоїнів постійно зменшується.

Згідно з оригінальним дизайном Біткоїна, кількість нових монет, що випускаються, поділяється навпіл кожні 210 000 блоків, або приблизно кожні 4 роки. Цей процес відомий як "поділ на половину" або "халвінг". Після кожного халвінгу, новостворені блоки Біткоїнів отримують вдвічі меншу винагороду за свою роботу.

Перший халвінг відбувся у листопаді 2012 року, коли винагорода становила 50 Біткоїнів за блок. Це число зменшилося до 25 монет. Другий халвінг відбувся у липні 2016 року, зменшивши винагороду з 25 до 12,5 Біткоїнів. Останній халвінг стався у травні 2020 року, зменшивши винагороду до поточних 6,25 Біткоїнів.

 

За даними, 21 мільйон Біткоїнів будуть повністю видобуті приблизно у 2140 році. З того моменту, коли будуть видобуто всі доступні монети, нові Біткоїни не будуть випускатися. Це призведе до зменшення винагороди для гірників, які продовжуватимуть обробляти транзакції на мережі. Відтак, видобуття Біткоїна стане невигідним і буде залежати від комісій, що генеруються від транзакцій.

Все ж, не дивлячись на обмежену кількість Біткоїнів, цифрова валюта продовжує набирати популярність в усьому світі. Багато експертів вважають, що обмежена кількість Біткоїна є одним з факторів, які підтримують його високу вартість і розглядають його як відносно стабільну криптовалюту у порівнянні з іншими.

Отже, скільки всього Біткоїнів буде випущено? Ця цифра складає 21 мільйон монет, і коли вся кількість буде видобута, гірництво зупиниться. Єдиним джерелом Біткоїнів будуть транзакції, які залишаться у мережі. І хоча це значить, що цифрова валюта буде змушена стати більш конкурентоспроможною, Біткоїн все одно залишається однією з найпопулярніших криптовалют у сучасному світі.

 

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті