Співпраця з державою дозволяє реалізовувати великі проекти для України, - заявив засновник WhiteBIT.

  • 25.04.2024 14:19
  • 12 хвилин читання
Співпраця з державою дозволяє реалізовувати великі проекти для України, - заявив засновник WhiteBIT.

Дедалі більше компаній та бізнесів висловлюють бажання допомагати державі, зокрема, армії. Наприклад, нещодавно генеральний директор криптобіржі з українським корінням WhiteBIT Володимир Носов отримав подяку від UNITED24.

Ознайомтеся також із тим, як вивести криптовалюту на картку: популярні та зручні способи для кожного користувача.

У інтерв'ю Володимир Носов пояснив, які переваги отримує бізнес від участі в державних проєктах, а також як стимулювати підприємців, зокрема за кордоном, не зупиняючи надання допомоги Україні.

WhiteBIT відзначено державою офіційними нагородами.

Компанія WhiteBIT, як і ви особисто, з перших днів повної війни підтримує Україну. Недавно вони отримали подяку від фондувальної платформи UNITED24, підписану президентом. Це дуже почесна відзнака. Які почуття вона викликає у вас особисто?

Це висловлення вдячності за підтримку України від нашого президента. Ми активно долучилися до надання допомоги українцям і UNITED24, зокрема, під час розпочаття повномасштабного вторгнення. Ми впровадили криптовалютне рішення Whitepay для швидкого отримання пожертв на військову та гуманітарну підтримку України. Мені особливо приємно мати можливість не лише пожертвувати, але й пропонувати цифрові рішення, які допомагають Україні збирати більше фінансової підтримки у всьому світі.

Bонус від UNITED24 / Фото WhiteBIT

Зараз ми отримали надзвичайно символічну нагороду. Вона виготовлена з вапняку з Осокорівського кар'єру та піску з Олешківської пустелі. Ці два об'єкти є символами Херсонщини. Крім інших заходів UNITED24, які нами активно підтримувалися, у червні 2023 року ми виділили 10 мільйонів гривень на збір коштів для допомоги рятувальникам після вибуху на Каховській ГЕС.

Які ще нагороди отримала криптовалютна біржа?

Відзнака від UNITED24 - це для нас не перша вагома оцінка. Недавно ми отримали відзнаку від керівника ГУР Кирила Буданова "За допомогу у здійсненні військової розвідки України" і подяку від голови СБУ ("За значний особистий внесок в сприяння зміцненню державної безпеки України").

Прийняття від СБУ до Володимира Носова / Фото WhiteBIT

Медаль "За оборону Харкова" та подяка Буданова "За допомогу українській армії", відзнака "За сприяння війську" від колишнього Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, а також визнання від окремих військових підрозділів - все це було нагороджено.

Фото Відзнаки від Валерія Залужного належить WhiteBIT.

Кожну нагороду я отримую з вдячністю. Я розумію, що перемога зараз виборюється на полі бою військовими, а ми лише їм допомагаємо. Проте ця спільна справа надихає. Ми продовжуємо працювати.

Як криптобіржа сприяє українській армії

Ваша підтримка для України в основному полягає в співпраці з державними проєктами. Які користі ви маєте від цього, криптобіржі?

Я не можу совсем сказати, що наша допомога обмежується лише спільними проєктами з державою. Ми систематично підтримуємо благодійні проєкти, такі завдання постійно є в нашому розпорядженні.

На останньому прикладі пожертвували 1 мільйон гривень Третій штурмовій бригаді, яка зараз перебуває на складному напрямку під Авдіївкою. Ще 3 мільйони гривень було витрачено на два збори для бригади "Хартія" на придбання дронів. Також підтримали ініціативу від Української асоціації з футболу та медичного центру Superhumans: компанія WhiteBIT відправила 100 тисяч гривень на придбання спортивних протезів для ветеранів війни.

Також брали участь у аукціонах. Наприклад, вони придбали барабани гурту "Бумбокс" за 400 тисяч доларів на аукціоні від Forbes. Вони саме збирали кошти на придбання БпЛА для підрозділу, де служить Андрій Хливнюк.

Із лютого 2022 року я надаю стабільну адресну допомогу різним підрозділам. Недавно надав допомогу у розмірі 1,5 мільйона гривень спецпідрозділу, ім'я якого не можна розголошувати з міркувань безпеки.

Щодо співпраці з державою, ми готові реалізувати великі проекти, що є нашим головним пріоритетом. Ми підкреслюємо, що WhiteBIT має українське походження і є технологічною компанією, яка активно працює у галузі новітніх технологій та блокчейну. Якщо ми можемо підтримати галузі, які близькі нам і сприяти якомога більшій кількості українців, чому б не використати цю можливість?

Чи є вигідною така співпраця для бізнесу?

Зараз спільна робота держави та міжнародних компаній є ефективною відповіддю на виклики сучасності. Українці стали активними волонтерами та організовують збори для допомоги війську з різними ресурсами. Це не в противагу державі, а щоб підтримати її. Важливою є співпраця бізнесу та держави у сучасних умовах.

Вважаю, що це лише початок. Більше компаній хочуть сприяти державі, розробляючи ідеї, які можуть бути корисними для країни. Це допомога необхідна, оскільки це сприяє переходу економіки на воєнні рейки, де будь-яка допомога бізнесу працює на перемогу.

Взаємодія з Міністерством закордонних справ України.

Ви також маєте проекти з Міністерством закордонних справ та іншими державними структурами. У чому полягає співпраця?

Міністерство закордонних справ запровадило спільні проекти з 2022 року. Одним із них є створення цілодобового контакт-центру та чат-боту, які надаються українцям по всьому світу. Ця ініціатива була запущена для тих громадян України, які не чують, щоб вони могли отримати консульські послуги в Європі, де вони перебувають.

Також ми передали сім комплектів "валіз рятівника" для МЗС. Це демонструє наше бажання допомагати своїм у складних ситуаціях, щоб українці не відчували себе самотніми зі своїми проблемами, незалежно від частини світу, де вони знаходяться.

Разом з проектом Дія.Освіта ми запустили курс "Криптограмотність та блокчейн". Ця ініціатива спрямована на розвиток криптовалютної галузі в Україні та підготовку нового покоління фахівців, які кваліфіковано володітимуть блокчейн-технологіями. Я дуже щасливий, що курс успішно пройшли вже понад 25 тисяч українців.

Крім цього, ми запустили програму сертифікації для магістрів в університеті Могилянці. Уже цього літа з'являться перші випускники-магістри цієї програми, а також новий онлайн-курс з вивчення технології блокчейн, який був розроблений у співпраці з нашим міжнародним партнером - ФК "Барселона" та Barça Innovation Hub (BIHUB).

Бізнес за кордоном і футбол

Що ж, щодо міжнародних компаній? Як залучити зарубіжний бізнес до співпраці з Україною?

Важливо, щоб український бізнес та інфлюенсери ставали прикладом для інших. З часом у бізнесу буде складніше знаходити кошти на допомогу, тому потрібно активно нагадувати на всіх можливих інформаційних платформах, що в Україні триває війна. Це може стимулювати й міжнародний бізнес долучатися до підтримки.

Українці за кордоном повинні говорити про Україну. Візьміть, наприклад, футбол. Більшість українців є фанатами цього виду спорту, і зараз багато клубів української Прем'єр-ліги проводять свої збори за кордоном. Футбол - це можливість зібратися разом і транслювати актуальні повідомлення, щоб привернути увагу світу.

Важливо показувати, що українці, навіть у період війни, не зупиняються на місці, а намагаються розвиватися. Історії успіху, сильна позиція також приваблюють іноземців, спонукають їх підтримувати українців і висловлювати цю підтримку публічно, розповідаючи про Україну у світі. WhiteBIT прагне стати прикладом відповідального міжнародного бізнесу з українським корінням.

У зв'язку з футболом, WhiteBIT є співпартнером збірної України з футболу, а ви - президент харківського ФК "Металіст 1925". Вам вдається втілювати задуми про об'єднання українців на футбольних полях?

Мені здається, що так. Для нас важливо зібрати українців навколо футболу, продемонструвати свою єдність світові та знову нагадати про себе.

Чому важливо розповідати про допомогу

Зараз все більше критику звертається до тих громадських осіб, які не висловлюють свою підтримку Збройних Сил України. Ви постійно говорите про свою допомогу Україні. Чому це для вас так важливо?

Я впевнений, що допомога повинна надаватися системно і про неї треба говорити всьому світу, щоб коло небайдужих розширювалося.

В основі компанії WhiteBIT лежить бажання не лише створити продукт і запропонувати його клієнтам, але й виконати певну соціальну місію. Важливо підтримувати цю філософію, особливо в сучасний час, коли від кожної особи залежить велика відповідальність за її дії, які впливають на життя мільйонів українців.

Донатінг - це нова норма для всіх в Україні, як для українців за кордоном. Важливо підтримувати країну постійно. Поки ми можемо це робити - робимо. Показуємо результати нашої діяльності, щоб надихнути інших. Нагадуємо, що війна триває і важливо підтримувати країну, військо і одне одного. Таким чином ми стимулюємо інших увімкнутися, а також решту світу.

Звичайно, у кожного є свої можливості. Багато сімей і бізнесів в даний час переживають складні часи. Тому важливо діяти, враховуючи свої можливості. Головне - не зупинятися, оскільки розподільний момент ще не настав. Ми переможемо - тоді виміряємо свій внесок.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті