Співзасновник компанії Three Arrows Capital Су Жу заявляє, що в'язниця була "сприємливим досвідом в цілому".

  • 23.01.2024 11:30
  • 3 хвилини читання
Співзасновник компанії Three Arrows Capital Су Жу заявляє, що в'язниця була "сприємливим досвідом в цілому".

Су Жу, співзасновник колишнього хедж-фонду Three Arrows Capital (3AC), поділився своїми думками щодо часу, проведеного ним у в'язниці, описавши його як "приємний досвід в цілому".

Під час відеоподкасту Чжу висловив вдячність за свій час у в'язниці, навіть заявивши, що його "найкращий сон" відбувся саме під час в'язниці.

Він запропонував, щоб кожному була можливість хоча б раз пережити в'язницю, вважаючи це корисним.

Жу поділився своїм досвідом щоденного життя в тюрмі, підкреслюючи простоту розваг та порівнюючи їх зі заняттями з "давніх часів".

Він обговорив режим і привілеї всередині закладу, такі як доступ до достатньої кількості читального матеріалу, можливість займатися фізичними вправами і структуроване харчування.

"Ви можете читати всі книги, які завгодно", сказав Жу. "Ви можете робити всі отжимання, які завгодно".

Су Жу вражений високою якістю сну у в'язниці.

Якість сну в ув'язненому середовищі особливо вразила Чжу.

Він сказав, що світло вимкнеться о 21:30 і включиться знову о 05:30, що дозволить насолодитися незавадним сном.

Він описав це як найкращий сон, якого він коли-небудь відчував.

"...І потім сон просто чудовий... через те, що світло вимикають о 9:30 вечора, а знову включається о 5:30." Додаючи до цього, "Насправді, у в'язниці я здобув найкращий сон у своєму житті."

Крім того, позбавлений гідності голова криптовалют заявив, що він знайшов почуття зв'язку зі своїми предками за допомогою килимів замість ліжок.

У підході до в'язниці гармонійно пробуджується природний стан людини. pic.twitter.com/xQm3yrqipF - Lukas (комп'ютер) (@SCHIZO_FREQ) 22 січня 2024 року

Заарештовано Жу за спробу втечі

У жовтні минулого року Зу був заарештований у Сінгапурі, коли він намагався покинути країну.

Згідно з розкриттям, зробленим Teneo, ліквідатором фонду, Чжу був затриманий в аеропорту Чангі після видання розпорядження про затримання його і його партнера з бізнесу, Кайла Девіса.

"(Zhu) був затриманий в аеропорту Чангі, коли намагався виїхати з Сінгапуру після накладення захистного розпорядження сінгапурськими судами на нього", - йдеться в оголошенні.

Згідно з рішенням суду, Жу та Девіс були засуджені до чотирьох місяців ув'язнення за порушення принципів судової етики.

Колишні керівники компанії Three Arrow отримали виклики для співпраці з розслідуваннями та діяльністю компанії Teneo щодо розкриття проблем, які призвели до краху фонду.

Незважаючи на активну присутність у соціальних медіа після краху, Жу та Дейвіс досі уникають ліквідаторів фірми та владних органів.

Обом також було заборонено Банком монетарної влади Сінгапуру здійснювати регульовані інвестиції протягом дев'яти років.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті