Співзасновник Palantir Джо Лонсдейл заявив, що майбутні AI агенти "скоріш за все" будуть використовувати криптовалюту.

  • 27.01.2024 12:05
  • 4 хвилини читання
Співзасновник Palantir Джо Лонсдейл заявив, що майбутні AI агенти "скоріш за все" будуть використовувати криптовалюту.

Співзасновник компанії Palantir Technologies Джо Лонсдейл заявив, що штучний інтелект, ймовірно, буде використовувати криптовалюту при здійсненні транзакцій.

У інтерв'ю на ток-шоу "Squawk Box" на CNBC, Лонсдейл зачепився про майбутнє штучного інтелекту (AI) та його потенційне використання у криптографії. Коли ведучий Squawk Box Джо Кернен запропонував, що розумні інвестори, які увійшли на ринок на ранніх стадіях Біткоїна, коли його вартість становила 800 або навіть 8000 доларів, зробили мудрий крок, намекаючи, що для інших може бути занадто пізно, Лонсдейл посперечався, натякаючи на потенційний появу неочікуваного покупця. Він специфічно згадав автономних агентів штучного інтелекту як фактор, що може вплинути на динаміку криптовалютного ринку.

"Не буде повної нової фінансової історії, яка вдихне життя покупцям з боку необхідно," - заявив співзасновник Palantir. "Однак, є один тип покупця, який має велике значення - штучний інтелект буде починати виконувати багато завдань у нашій економіці, і, ймовірно, штучні інтелектуальні агенти, які взаємодіють з інцентивними системами, будуть використовувати криптовалюту. Тому, якщо ця історія про штучний інтелект працює в сферах споживання ... все на користь штучного інтелекту."

Співведучий програми Squawk Box Ендрю Росс Соркін відповів, що агенти ШІ, скоріш за все, не використовуватимуть Bitcoin, а віддають перевагу іншим криптовалютам, таким як Ethereum або Solana. "Ці три вони, ймовірно, використовуватимуть, і в кінцевому рахунку вони, можливо, будуть корелювати", - відповів Лонздейл на зауваження Соркіна. Раніше в ефірі Лонздейл розширив про конкретні переваги ШІ, підкреслюючи його потенціал покращити маржу прибутку. Зокрема, він вказав на сектор медичного страхування, наголошуючи, що ШІ має можливість подвоїти маржу в цій галузі.

"Lonsdale прогнозує, що штучний інтелект зможе подвоїти маржі в цій сфері, що означатиме зменшення витрат на $100 мільярдів у економіці".

Градація сірого кольору вносить свою позицію.

Компанія-криптоактивний менеджер Grayscale також внесла свій внесок в дискусію про зростаюче злиття між штучним інтелектом і криптовалютами. Останнім часом компанія опублікувала дослідження, в якому виділені можливі переваги перетину штучного інтелекту і криптовалют. Компанія зазначила, що майбутні суспільні виклики, пов'язані з штучним інтелектом, включаючи проблеми, які виникають від поширення deepfakes, стурбованості щодо конфіденційності даних та концентрації влади, можуть бути полегшені завдяки розвитку відносин між штучним інтелектом і криптовалютами.

У світі існує багато різних культур, кожна з яких має свою унікальну спадщину і традиції. Культура - це не тільки мова, звичаї і одяг, але і спосіб мислення і сприйняття світу. Вона формується протягом багатьох поколінь і може вплинути на всі сфери людського життя - від їжі і музики до мистецтва і релігії. Вивчення і збереження культури є важливим завданням сучасного суспільства, так як це дозволяє збагатити наше розуміння світу і зберегти цінність культурного різноманіття.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті