Стартап Figure Technologies, що працює з блокчейном, прагне отримати регуляторний схвалення в США для процентуваної стейблкоїну.

  • 23.01.2024 06:15
  • 5 хвилин читання
Стартап Figure Technologies, що працює з блокчейном, прагне отримати регуляторний схвалення в США для процентуваної стейблкоїну.

Фінансова технологічна компанія Figure Technologies звертається до американських регуляторів з проханням про затвердження запровадження стейблкоїна з процентною ставкою.

Заснований колишнім генеральним директором SoFi Technologies Майком Кейгні, компанія Figure, якщо буде успішною, стане першою компанією, яка пропонує стейблкоін, що регулюється як цінний папер, в Сполучених Штатах, повідомляє Bloomberg в понеділок.

У жовтні Figure подала проект реєстраційної заяви до Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) під дочірньою назвою Figure Certificate Co.

Згідно з документом про реєстрацію, компанія Фігюр має намір зареєструвати стейблкоін як "сертифікати на обов'язкові платежі", що є видом цінного паперу з фіксованим доходом, і планує випустити його за допомогою технології блокчейн.

Після затвердження, стейблкоін буде доступним для роздрібних та інституційних інвесторів у США.

Фігура ринків прагне залучити $50 мільйонів

Компанія Figure Markets, цифрове підрозділ Figure, як повідомляється, планує залучити $50 мільйонів з оцінкою вартості $250 мільйонів, не враховуючи залучену суму.

Компанія Jump Crypto потенційно розглядається як провідний інвестор для цього раунду фінансування, хоча як Figure, так і Jump відмовились коментувати цю справу.

На сьогоднішній день ринок стейблкоїнів, що є токенами, прив'язаними до активів, таких як американський долар, в основному контролюється компанією Tether Holdings Ltd., їхній токен USDT має обіг в 95 мільярдів доларів, на другому місці знаходиться USD Coin від компанії Circle Internet Financial.

Ці стабільні монети не надають відсотків і в основному використовуються криптовалютними трейдерами для здійснення розрахунків або передачі активів між біржами.

Багато емітентів стейблкоїнів за межами США утримувались від пропозиції процентних продуктів в країні через стурбованість щодо можливого класифікування їх як цінних паперів за регуляціями SEC.

У свою чергу, компанія Figure передбачає, що її стейблкоін буде розглядатися як альтернатива наявним стейблкоінам для здійснення платежів та здійснення операцій, згідно з поданням.

Компанія вважає, що покупці можуть зацікавитися інструментом, який забезпечує дохід, підкріплений високоліквідними активами з високим рейтингом інвестиційної привабливості, що можуть бути збережені у цифровому форматі, швидко ліквідовані і використовувані для міжособових транзакцій.

Стабільна монета компанії Figure може бути обмінена на сертифікати за ціною одного цента.

Нарізі відмінно від більшості стейблкоїнів, які зв'язані з доларом США по співвідношенню 1:1, стейблкоїн компанії Figure буде можливо обміняти на сертифікати на вартість 1 цент.

Це означає, що для здійснення платежу у 1 долар необхідно передати 100 сертифікатів.

Щоденно нараховуватиметься процент та сплачуватиметься щомісячно власникам стейблкоїнів.

У документі зазначено, що проценти будуть виплачуватись з резервів, що складаються з цінних паперів Урядових цінних паперів, комерційних паперів, корпоративних боргів та інших активів. Власники мають пройти процедуру "Знай свого клієнта" для реєстрації та отримання стейблкоїнів.

Варто зауважити, що схвалення пропозиції Фігури не гарантується, а процес подачі заявки могти поглибити дискусії щодо регулювання стейблкоїнів у США.

Хоча попередні спроби законодавців США впровадити законопроекти щодо стейблкоїнів були невдалими, нагляд над цим сектором був визначений як пріоритет Президентом Джо Байденом.

Компанія Circle, ще один головний учасник ринку стейблкоїнов, недавно подала конфіденційну заявку на проведення початкової публічної пропозиції акцій, більше року після скасування своїх планів вийти на ринок шляхом угоди з бланк-чеком.

Крім цікавих стейблкоінів, компанія Figure також подає заявку на реєстрацію інвестиційної пропозиції під назвою Figure Installment Certificates.

Цей продукт спрямований на задоволення потреб інвесторів, які бажають отримувати доходи, утримуючи цифрові активи.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті